Strzelał tylko do Murzynów. Siedem osób rannych. To odwet za śmierć młodej kobiety

Podejrzany Luca Traini.
Podejrzany Luca Traini.

W sobotę mężczyzna otworzył ogień do przechodniów w centralnym włoskim mieście Macerata, raniąc kilku afrykańskich imigrantów. Według policji atak miał podłoże rasowe.

Do strzelaniny doszło kilka dni po tym, jak odkryto ciało 18-letniej Włoszki w dwóch walizkach niedaleko Maceraty. W związku z jej śmiercią aresztowano 29-letniego nigeryjskiego migranta.

Lokalne media podały, że co najmniej sześciu migrantów, w tym jedna kobieta, zostało postrzelonych przez mężczyznę jeżdżącego po mieście położonym około 200 km na wschód od Rzymu i strzelającego z okna samochodu.

Zobacz też: Wyciekły szokujące dokumenty! Żydzi domagają się od Polski nawet BILIONA ZŁOTYCH! Czas powiedzieć, że nie dostaną ani grosza

Policja poinformowała na Twitterze o strzelaninie i zaleciła, aby unikać otwartych przestrzeni.

Państwowa telewizja Rai powiedziała, że ​​podejrzanym był biały Włoch, który pochodził z Maceraty.

Strona internetowa gazety Corriere della Sera podała, że podejrzany to 28 letni Luca Traini, który został już zatrzymany przez policję.

Mężczyzna oddał strzał z okna samochodu w kierunku dwóch młodych afrykańskich imigrantów krótko po godzinie 11.00, raniąc jednego z nich. Niedługo później postrzelono dwóch innych migrantów, w tym kobietę.

Nie było od początku wiadomo, jak poważne były ich obrażenia.

Zobacz też: Tego naprawdę boją się Żydzi! Słynny „łowca nazistów” powiedział to wprost: Żydzi byli wśród ludobójców!

Śmierć nastolatki była głośnym tematem do którego nawiązała prawicowa Liga Połnocna, która sprzeciwia się nielegalnej imigracji.

Podczas wstępnej sekcji nie można było od razu zidentyfikować przyczyny zgonu. Podejrzany z Nigerii, któremu w zeszłym roku odmówiono azylu, a który mimo to pozostał we Włoszech, odmówił rozmowy z policją.

Co ten robak robił we Włoszech? Lewica ma krew na rękach – pisał wściekle Matteo Salvini, szef prawicowej ligi na Facebooku, oskarżając centrolewicowy rząd o odpowiedzialność za śmierć dziewczyny i za umożliwienie migrantom pozostania w kraju.

Sędziowie potwierdzają, że świadkowie widzieli podejrzanego z Nigerii niosącego walizki, w których później znaleziono ciało nastolatki. W jego posiadaniu znalazły się także poplamione krwią ubrania i noże.

Zobacz też: Oto najnowsza broń Chińczyków. Pokonali w USA w tym wyścigu zbrojeń. To przyszłość na polu walki

2 KOMENTARZE

  1. Dobrze Bułgarzy zrobili. Od początku Policja lała czarnych za cokolwiek. Poszło w świat i mają spokój.

Comments are closed.