Kazik Staszewski ma złe wieści dla Europy. Czarna wizja lidera „Kultu” jest bardzo realna

Kazik Staszewski. Foto: PAP/Grzegorz Michałowski
Kazik Staszewski. Foto: PAP/Grzegorz Michałowski

Kazik Staszewski nie ma wątpliwości co czeka Europę. Stoimy, moim zdaniem, u progu konfrontacji z islamem, z tym islamem wojującym – powiedział w wywiadzie na antenie Radia Wnet.

Popularny muzyk podaje przykład kiedy był w Wielkiej Brytanii. Koncertując ze swoim zespołem trafił w miejsce, gdzie bawili się studenci i był zszokowany tym, co zobaczył na miejscu.

Czytaj też: [Sondaż] Prezydent Duda już nie jest człowiekiem, któremu Polacy najbardziej ufają

-„Ja, który sporo rzeczy w życiu widziałem, byłem kompletnie zszokowany. Dla mnie, 51-latka, były to niemalże dzieci, które zatracały się w narkotykowo-alkoholowo-seksualnej zabawie. Z tego, co widziałem, chodziło głównie o to, aby znietrzeźwić się alkoholem, skatować jakimiś dragami i zaliczyć szybki seks” – mówi w Radio Wnet.

„Wyobraziłem sobie sytuację, co by było, gdyby na tej ulicy pojawił się prosto z Bagdadu jakiś pobożny muzułmanin i miał okazję to zaobserwować.”

-„Byłoby to dla niego ewidentnie wcielone piekło na ziemi, które należy zniszczyć, i myślę, że dekadencka kultura cywilizacji zachodniej zbliża się do nieuchronnej konfrontacji.”

-„Ponieważ macie tu takich muzułmanów coraz więcej i oni, widząc upadek tego, co biały człowiek proponuje, z dominującą energią – podejrzewam – w końcu do takiej konfrontacji doprowadzą” – mówi dalej w audycji.

Lider „Kultu” podzielił się także refleksją na temat przyszłości Europy.

-„Z jednej strony czeka nas, moim zdaniem, nieuchronny konflikt z islamem, z drugiej strony – bardzo irracjonalny i nieobliczalny Władimir Putin, którego nie mogę rozgryźć i który w sprawie Ukrainy zachowuje się bardzo dziwnie” podsumował Staszewski.

Przeczytaj też: Dzik z morderczą furią zaatakował mężczyznę i kobietę. Bestia zabiła 66-letniego mężczyznę. Wszystko nagrały kamery monitoringu [DRASTYCZNE VIDEO]

Nczas/ Radio WNET

9 KOMENTARZE

 1. Narkotykowo-alkoholowo-seksualną orgię koleś nazywa kulturą. Gratulacje.
  Masz gościu dowód czarno na białym do czego prowadzi „kultura” zachodnich neomarksistów.

  • Jeszcze niedawno sam w tym uczestniczył a teraz się wymądrza choć oczywiście ma rację. Faktem też jest, że taką rację to teraz ma każdy choć trochę myślący i spostrzegawczy.

 2. no, no , nie bialy czlowiek, tylko czesc bialego spoleczenstwa , ktorej mozg zostal zarazony czerwonym wirusem, na ktorego jest tylko jedna szczepionka , kula karabinowa, robia proby z eutanazja przy najslabszych jednostkach, ale to nie funkcjonuje.

 3. Tzw. miedzynarodowych jakos Kazik nie widzi…. Widzi tylko islam i Putina.

 4. w porównaniu z Kazikiem, którego słuchało się u schyłku komuny to już nie jest człowiek obarczony prawdą. może zwyczajnie nie zauważył że nawet w warszawie z 1/3 dostarczycieli pizzy to już ludzie o ciemniejszym kolorze skóry. bo tak jest. niezależnie od granic i kpiąc z nich.

 5. Kiedy w latach 90tych chodziłem na koncert Kultu i KNZ tez o to chodziło żeby się upić i wyszaleć. Widać Kazik zdziadział do reszty.’ ‚Najbardziej mnie teraz wk u r wia u młodzieży to ze juz więcej do niej nie należę. ‚ a swietojebliwym arabusom i nie tylko świński ogon w zadek

 6. Przecież Kazik już od ładnych paru lat ma ograniczony kontakt z rzeczywistością, więc tu nie ma się czym przejmować :P

 7. O przyszłości Unii Europejskiej, USA, państwa Izrael, dżihadzie oraz III. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 8. Coście skurwysyny uczynili z ta krainą?
  Pomieszanie katolika z manią postkomunistyczną
  Ci modlący się co rano i chodzący do kościoła
  Chętnie by zabili ciebie tylko za kształt twego nosa
  Już ruszyły wody z góry do jeziora zatrutego
  Do jeziora nienawiści, domu smoka pradawnego
  W każdym jednym towarzystwie tylko mowa o pieniądzach
  Przedsiębiorcy się bogacą, ale coraz brudniej w kiblach
  Na ulicy pod pałacem smród handlarzy się unosi
  Piją, plują i rzygają i sprzedają w międzyczasie
  Na plandekach i gazetach leży ścierwo zabrudzone
  A na stołach czekolada razem z piwem przywieziona
  Te kobiety, co pracują aż po dwunastą godzinę
  Aby kupić trochę chleba i wyżywić swa rodzinę

  To początek końca, heheheheheh

Comments are closed.