Skandaliczne słowa kłamcy jedwabieńskiego! Jan Tomasz Gross twierdzi, że celem Polski jest fałszowanie historii Holocaustu

Jan Tomasz Gross. / fot. YouTube

Prawo dotyczące „polskich obozów śmierci” ma na celu fałszowanie historii – stwierdził Jan Tomasz Gross w „Financial Times”. Zapisy zakazujące dyskusji o roli kraju w Holokauście to katastrofa polityki zagranicznej – napisał Gross w artykule zaraz po ogłoszeniu decyzji o podpisaniu nowelizacji ustawy o IPN przez prezydenta Andrzeja Dudę.

Polski prezydent podpisał ustawę, w której za nielegalne uznaje się sugerowanie, że kraj miał jakikolwiek udział w nazistowskich zbrodniach wojennych, jednocześnie upierał się, że środek ten zagwarantuje „godność i prawdę historyczną Polski”. Jednak ostatecznym celem nowego prawa jest fałszowanie historii Holokaustu – ocenił Gross.

Cel był znacznie bardziej ambitniejszy. Władze polskie chcą zakneblować wszelką debatę na temat współudziału Polaków w prześladowaniu Żydów, uniemożliwiając dyskusję na ten temat „publicznie i wbrew faktom – można przeczytać w artykule.

Pojawiają się obawy, że prawo będzie ścigało każdego ocalałego z Holokaustu w Polsce. Przeczytałem setki zeznań ocalałych, ale nie pamiętam ani jednego, w którym autor nie opisałby epizodu zdrady, szantażu czy denuncjacji ze strony swoich rodaków z Polski – kontynuuje Gross.

Zobacz: Paweł Kukiz odpowiada izraelskim dziennikarzom i wzywa do pomocy w ukaraniu Stefana Michnika [FOTO]

Źródło: rp.pl

10 KOMENTARZE

 1. Że gazwyb zajmuje się tym doopkiem to rozumiem, ale Najwyższy Czas ? !!!

 2. Powiem Państwu o co chodzi. A więc skoro „Prezydent RP pisze „Holokaust Żydów był planową eksterminacją, nie mającą precedensu w całych dziejach ludzkości” to prezydent tak jak wcześniej żydzi nie rozumie, że może być tylko jeden naród wybrany.

  Próba zajęci przez aryjskich Niemców, miejsca zajmowanego przez wieki przez żydów skończyło się masakrą tych ostatnich. Niemcy się wycofali z rankingu a ich miejsce zajęli Polacy. Stąd ma wyjść Iskra Boża i dlatego żydzi są tak czujni i drażliwi na swój sposób. Chodzi o ich wybraństwo. Chodzi o zamach na największą z największych świętości! Polacy chcą być jak Żydzi, nie jak zwierzaki-goje! Stwierdzili, że chcą im zabrać HOLOKAUST! O to chodzi. Polacy chcą tego samego, co żydzi i nie chcą cicho siedzieć. Taki jest powód „agresji”, która jest skoordynowaną odpowiedzią na próbę ustawiania się na tym samym piedestale, gdzie stoi naród wybrany. Tego żydzi nie mogą wprost znieść i dlatego im puściły nerwy i zwieracze. Maiła rację pan Grzegorz Braun mówiąc o kondominium niemiecko-rosyjskim pod żydowskim zarządem powierniczym a teraz mówi o zydowskiej suwerenności wyspowej jako projekcie przejęcia terytorium Polski.

  I powtórzę: ekshumację w Jedwabnem zacząłbym już, w piątek, 2 lutego A.D. 2018. Prof. Szwgrzyk dostałby polecenie, aby zacząć NATYCHMIAST!

  Poza tym natychmiast zawarłbym jakąś poważną umowę z Chińczykami, żeby pokazać USA, że nie są jedyni na tym świecie. I tyle w tym temacie.

 3. JUDE chcą tylko od nas wyszlamować kasę, a prawdę mają gdzieś! O przyszłości UE,mocarstwa USrael [i jego kolonii nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 4. Te komentarze to chyba ruskie trolle piszą, bo na pewno nie polscy patrioci. Tyle nienawiści i antysemityzmu w tak szlachetnym narodzie? Nie możliwe! Mr Gross jest gupi, bo jest gupi, a nie dlatego, że jest Żydem.
  Ustawa jest dobrze napisana, bo kraj polski nie miał z tym niemieckim gównem nic wspólnego. Oby tylko PiS stosował się do własnego prawa i karał tylko te przypadki, które faktycznie będą wbrew faktom.

 5. Państwo Polskie powinno temu szmaciarzowi założyć sprawę w sądzie i wynająć do tego kancelarię prawną prowadzoną przez Żydów, oni wiedzą jak wygrywać procesy.

 6. JUDE [też z USA] chcą tylko od nas wyszlamować kasę [1 mld PLN!], a prawdę mają gdzieś! O przyszłości UE, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznej kolonii nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3.wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

Comments are closed.