Atak na Polską ambasadę w Izraelu. „Polacy, my pamiętamy, co nam zrobili”

Doszło do ataku na Polską ambasadę w Izraelu! Pod budynkiem polskiej ambasady odbył się protest stowarzyszeń osób skupiających osoby ocalone z Holocaustu, w trakcie którego demonstranci wtargnęli na teren ambasady.

Powinniście się wstydzić. Uciekłem z Auschwitz i wciąż płaczę każdej nocy myśląc o tym, co przeżyłem (…) wielu takich jak ja nie przetrwało i nigdy nie zapomnimy, że naziści masakrowali nas na waszej polskiej ziemi – mówił Shalom Steinberg.

Natomiast Motke Lieber pytał: Jak to możliwe, że przeszło takie prawo skoro Polacy nie zrobili nic, by nam pomóc?

Polacy, my pamiętamy co nam zrobili – głosił natomiast jeden z transparentów.

Więcej informacji wkrótce.

Zobacz także: Skandaliczna wypowiedź szefa MSZ. Dlaczego Czaputowicz podtrzymuje kłamstwo jedwabieńskie?

Źródło: magnapolonia.org/jpost.com

13 KOMENTARZE

 1. My też żydzi pamiętamy wasze mordy z lat 50, 60 !!!!! – żyda Michnika też pamiętamy

 2. ocaleni z holokaustu to garstka uratowanych przez Polaków i całe stado kapusiów, kolaborantów, pasożydów i cwaniaków, którzy wiedzieli komu i ile zapłacić za „ocalenie”

 3. „i nigdy nie zapomnimy, że naziści masakrowali nas na waszej polskiej ziemi – mówił Shalom Steinberg.”

  Było zrobić swoje jako obywatele tej ziemi, żeby „Nazistom” (chodzi może o Niemców?) poszło trudniej w 1939. To po pierwsze.

  Po drugie, było powściągnąć wrogość wobec sąsiadów, żeby sąsiedzi nieco chętniej później pomagali, ryzykując życie własne i rodzin. Co ma bezpośrednie przełożenie na teraźniejszość – do tejże samej ambasady ustawiają się kolejki Izraelczyków (zaniepokojonych niestabilną sytuacją w samym Izraelu) po polskie paszporty. No więc sprowadzicie się do Polski, panie Steinberg, a za 20 lat okrzepła islamska populacja w Europie może nabrać ochoty na powtórkę z historii. Będziecie wtedy znowu pukać do polskich drzwi prosząc o ochronę. A od nas będzie się wymagać, żebyśmy zapomnieli o waszej dzisiejszej bezczelności, wrogości i oszczerstwach, tak?

  Po trzecie, należy uparcie przypominać różnicę między żydowską szowinistyczną haggadah, a autentyczną historią jako nauką. Przedstawiciele tej pierwszej (np. Gross) prosperują. Naukowcy z drugiej grupy… Norman Davies, autentyczny ekspert w dziedzinie historii Europy Centralnej i Wschodniej, został uwalony gdy starał się o profesurę (tenurę) uniwersytetu Stanrforda. Uwalony przez tamtejszych opowiadaczy haggadah.

 4. zydowska psychoza zbiera zniwa, sie nie mozna dziwic, ze najwiecej psychologow i psychiatrow to ma zydowska krew, jakos musza swoimi idiotami manipulowac i to bez drutow kolczastych.

  • Jeśli faktycznie przeżyli ludobójstwo, to mają prawo mieć traumę. Ich nie potępiam, potępiam tych, którzy tę traumę cynicznie wykorzystują do jakichś tam swoich interesów.

   • Ci, co przeżyli, dogorywają w upokarzającym ubóstwie. Środki z Przemysłu Holokaust mają iść na podkręcanie gasnącego czasami kaganka oświaty o holokauście, co by zawsze pretekst do żerowania na kościach własnych współbraci się znalazł, Europejczycy zalewali się łzami, no i na tajemnicze „inne cele”.

 5. Podobno wśród demonstrantów przechadzał się p. Jair Lapid, a ich zwieziono autobusem z jakiegoś domu spokojnej starości.

 6. Jak napisał tu jeden z kolegów komentujących: ci, co przeżyli owo piekło — faktycznie mogą mieć głęboką traumę. Próbuję się wczuć w sytuację tych, co już byli za drutami, i żadnej pomocy z nikąd. Jednak to samo dotyczyło ofiar czystej krwi polskiej: gdy trafili w miejsca kaźni, to w zasadzie na żadną realną pomoc liczyć nie mogli. „Akcja pod arsenałem”, kiedy z rąk gestapo odbito „Rudego”, oraz 20 innych, chyba już przypadkowych więźniów, to w żadnym wypadku nie jakiś wyczyn powtarzalny, lecz zdecydowanie wyjątkowy!

  Co niby miałaby AK zrobić z Oświęcimiem, odbić… wszystkich??

  • Wyluzuj, Polacy nie powinni mieć wobec Żydów żadnych kompleksów. To tylko tak nam się wmawia ma zasadzie: kłamstwo powtarzane 1000 razy…

 7. Jak to możliwe, że Żydzi nie zrobili nic, by nam, Polakom pomóc w czasach stalinowskich, tylko nas torturowali i mordowali?

  • Dokładnie tak, a sowietów witali z kwiatami, oczywiście tez nie wszyscy tylko ci biedniejsi żydzi, bogatsi doskonale zdawali sobie sprawę do czego prowadzi komunizm…

 8. skad wiemy, ze to są byli wieźniowie obozu? Nie są za młodzi… i dlaczego przywieżli ich z jednego domu starców? Czemu zaatakowali Polską ambasadę. Kto im na to pozwolił?

Comments are closed.