Nowa moda przeraża. Kolejna tragedia z powodu śmiertelnego selfie! [FOTO]

selfie moda
fot. Facebook

Kolejna tragedia z powodu mody na ekstremalne selfie. W Tajlandii para nieodpowiedzialnych ludzi wpadła w Bangkoku pod pociąg robiąc sobie „selfie”. Kobieta zginęła na miejscu.

Jak podaje Daily Mail kobiecie rozpędzony pociąg oderwał nogę. Wraz z przyjacielem piła alkohol przy torach i pod wpływem impulsu zdecydowała się zrobić selfie.

Podczas robienia sobie zdjęcia nie zwróciła uwagi, że stoi na drugim torze, po którym jechał w tym samym czasie drugi skład. Niczego nie słyszała.

Czytaj też: Jeszcze mniej wolności. Szykują zmiany w Kodeksie Pracy. „Pracują nad nimi ludzie o sposobie myślenia Gomułki”

„Pociąg staranował parę. Oboje przewieziono do szpitala. Kobieta zmarła z powodu zbyt ciężkich obrażeń. Poważnie ranny został także jej partner” – informuje BBC.

To kolejna w ostatnich tygodniach śmierć w wyniku selfie na torach. Robienie zdjęć lub kręcenie filmów obok pociągu jest bardzo niebezpiecznym trendem.

Sądząc po liczbie zgłoszonych wypadków najwięcej tragedii ma miejsce w Azji. W styczniu mieszkaniec Indii stał zbyt blisko rozpędzonej maszyny.

Przeczytaj też: Mieli pomagać ofiarom trzęsienia ziemi. Zamiast tego urządzali orgie i zabawiali się z prostytutkami

Źródło: wp.pl/ Daily Mail/ nczas.com