Koszmar w Rosji. Pracownik kostnicy zgwałcił martwą gwiazdę reality show

Koszmar w Rosji! Pracownik kostnicy zgwałcił ciało martwej gwiazdy popularnego reality show, która dekadę temu zginęła w tajemniczych okolicznościach.

Oksana Aplekajewa swoją popularność zawdzięcza udziałowi w reality show „Dom-2”. Program ten określany, jako rosyjska wersja „Big Brothera” sprawił, że kobieta stała się znaną w całym kraju celebrytką.

Czytaj też: Szokujące nagranie. Nie mogą znaleźć ciał ofiar katastrofy pod Moskwą. „Zwłoki rozrzucone w głębokim śniegu na obszarze kilometra” [VIDEO]

W 2008 roku opinią publiczną w Rosji wstrząsnęła informacja o jej tragicznej śmierci.

Jak podaje brytyjski portal „Metro”, ciało 31-letniej kobiety zostało porzucone na autostradzie na trasie Moskwa-Ryga. Na jej ciele widoczne były siniaki i ślady po duszeniu.

Sprawy domniemanego morderstwa nie wyjaśniono po dziś dzień, a po 10 latach od tamtych wydarzeń historia okazała się jeszcze bardziej chora i mroczna.

Specjalna grupa policyjna, która nadal zajmuje się badaniem sprawy Aplekajewej, dokonała ostatnio szokującego odkrycia.

Po ekshumacji i poddaniu szczegółowym badaniom okazało się, że jej ciało już po śmierci zostało zbezczeszczone.

Aleksander A., pracownik kostnicy, w której znalazły się zwłoki kobiety, zgwałcił martwą celebrytkę. Według oficjalnego oświadczenia policji mężczyzna nie miał nic wspólnego z jej śmiercią, ale za swój czyn będzie musiał ponieść karę.

Według rosyjskich mediów sprawca przyznał się do winy. Uznał dowody uzyskane metodą badania DNA i jest gotów dobrowolnie poddać się karze.

Przeczytaj też: Marzenia politpoprawnych szaleńców. Brytyjska Partia Pracy przedstawiła warunki udziału w swojej konferencji

Nczas/ Metro.uk/ polishexpress.co.uk