Brutalnie pobity w klubie mężczyzna prosi o pomoc [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Mężczyzna pobity w klubie szuka świadków tego zdarzenia.
Mężczyzna pobity w klubie szuka świadków tego zdarzenia.

Mężczyzna pobity w jednym z warszawskich klubów udostępnił na Facebooku zdjęcia swojej zmasakrowanej twarzy tuż po ataku tych bandytów. Policja ustala okoliczności bójki, a sam poszkodowany prosi za pomocą mediów społecznościowych o pomoc w poszukiwaniu świadków tego zdarzenia.

Do bójki doszło w nocy z piątku na sobotę około godziny 3.30 w klubie Teatro Cubano, przy ulicy Fredry 6. Kilka godzin później w sieci pojawiły się zdjęcia pobitego mężczyzny. Wrzucił je sam poszkodowany.

Czytaj też: Merkel jako „czarna wdowa” na niemieckim karnawale. Lud, średniowiecznym obyczajem, szydzi ze swych władców [FOTO-GALERIA]

Jak widać na zdjęciach, młody mężczyzna ma rozcięty łuk brwiowy, potężną opuchliznę obu oczu i rozbity nos.  Po tym brutalnym ataku szuka świadków zdarzenia.

Więcej szczegółów zdradza Marta Stoczewska, menadżerka klubu, która twierdzi, że sytuacja była „bardzo dynamiczna”, a wszystko utrwalił monitoring, który zostanie przekazany śledczym.

Tak brzmi apel poszkodowanego do świadków tego brutalnego pobicia.

„Witam, szukam świadków zdarzenia w nocy z piątku na sobotę około godziny 3:30. W klubie Teatro Cubano, przy ulicy Fredry 6, gdzie miało miejsce zdarzenie uszkodzenia mojego ciała, jak widać na zdjęciu.”

„Bardzo proszę o zgłoszenie się do mnie osób widzących to zdarzenie, ponieważ chcę aby oprawcy ponieśli odpowiedzialność karną.”

Przeczytaj też: HIT Internetu! Prezydent Duda śledzony przez północnokoreańskiego wywiadowcę. Przez lornetkę [FOTO]

Nczas/ Facebook