Atak na rodzinę Prezydenta USA! Żona Trumpa trafiła do szpitala

Trump żona atak
Atak na rodzinę Trumpa. Vanessa Trump oraz dwie inne osoby trafiły do szpitala na kwarantannę./ PAP: 9 Donald Trump Jr. and Tiffany Trump/ JIM LO SCALZO

Atak na rodzinę Trumpa. Vanessa Trump oraz dwie inne osoby trafiły do szpitala na kwarantannę. Żona syna prezydenta USA otworzyła list, w którym znajdował się niezidentyfikowany biały proszek. Koperta została zaadresowana na nazwisko jej męża.

Synowa prezydenta USA, Vanessa Trump, trafiła w poniedziałek w ramach środków ostrożności do szpitala po otwarciu koperty zawierającej tajemniczy biały proszek. List był zaadresowany do Donalda Trumpa Jr., najstarszego syna Donalda Trumpa.

Czytaj też: Trump bierze się za „marzycieli”. Los 690 tysięcy ludzi na włosku. Senat rozpoczął debatę nad ustawą imigracyjną

Po otwarciu listu trzy osoby z mieszkania syna prezydenta USA na Manhattanie przewieziono do szpitala w ramach środków ostrożności – przekazała nowojorska straż pożarna.

Jak poinformował portal NBC News, nic nie wskazuje na to, aby ktokolwiek doznał obrażeń. Substancja w kopercie najprawdopodobniej nie zagraża zdrowiu.

Następnie zabrano ją razem z dwiema innymi osobami, które znajdowały się w jej nowojorskim apartamencie, do szpitala, gdzie przechodzi kwarantannę. Sprawą zajmuje się Secret Service.

Przeczytaj też: Micheil Saakaszwili ostrzega i domaga się pomocy od UE. „Jeśli w końcu Unia Europejska (…) nie podejmie jakiś działań, to Ukraina rozpadnie się” [VIDEO]

Źródło: PAP/ Fox News