„Strzelajcie im w waginy! Bez niej kobieta jest bezużyteczna”. Szokujący rozkaz Prezydenta!

Prezydent kobiety rozkaz
Rodrigo Duterte. / fot. Twitter

Strzelajcie rebeliantkom w waginy! – brzmi rozkaz Prezydenta. Według Rodrigo Duterte kobiety są bez nich „bezużyteczne”. To jego „genialna” recepta na antyrządowe protesty.

Prezydent Filipin znany jest ze swojego kontrowersyjnego zachowania i swoich nie śmiesznych szowinistycznych żartów. Ostatnio przemawiał do żołnierzy na temat Nowej Armii Ludowej. Utworzona przez Komunistyczną Partię Filipin bojówka uważana jest za organizację terrorystyczną.

Czytaj też: Skandal w restauracji w Warszawie. Przybysz rzucił w kobietę nożem! „Zabije Ciebie i ją Wy Polskie k**wy!”

Jako, że w szeregach tej bojówki są również kobiety, prezydent poinstruował żołnierzy jak mają się zachowywać. Komentując walczące w jej szeregach kobiety, wezwał mundurowych, by zamiast je zabijać, celowali w ich genitalia – donoszą media w Filipinach.

-„Powiedzcie żołnierzom, że „burmistrz” wydał nowy rozkaz. Nie będziemy was zabijać. Będziemy tylko strzelać w wasze waginy. Jeżeli nie ma waginy [kobieta] jest bezużyteczna” – miał powiedzieć dawny włodarz miasta Davao.

Oficjalna transkrypcja przemówienia prezydenta została ocenzurowana. W tekście, także w towarzyszącemu tłumaczeniu, słowo „wagina” zostało zastąpione myślnikami. W transkrypcji jest adnotacja, że widownia zareagowała na uwagę Duterte gromkim śmiechem.

Prezydent Filipin ma „specyficzne” poczucie humoru:

Podczas styczniowej wizyty w Indiach oświadczył, że dobrym rozwiązaniem promocyjnym dla Filipin byłoby zachęcanie turystów obietnicą „42 dziewic.

Publicznie żartował o gwałceniu australijskich misjonarek, gwałceniu Miss Universe a swoim żołnierzom przekazał, że walcząc z rebeliantami „mają prawo” zgwałcić 3 kobiety nie ryzykując pociągnięcia do sprawiedliwości.

Od momentu siłowego przejęcia władzy w 2016 roku, Duterte prowadzi krwawą wojnę z handlarzami narkotyków. Tysiące z nich poniosło śmierć, w tym wielu w pokazowych egzekucjach.

Filipiński prezydent nie ukrywa swojej niechęci również w stosunku do kobiet, od czasu do czasu rzucając pod ich adresem szowinistyczne komentarze

Przeczytaj też: Londyn w ogniu! Z żywiołem walczy ponad 120 strażaków. Są ofiary śmiertelne! [VIDEO]

Źródło: wp.pl/ vice.com/ nczas.com