Skandal! Liderzy Britain First skazani za przestępstwa z nienawiści. Wszystko przez „obrażanie” muzułmańskich gwałcicieli

Britain First przestępstwo nienawiści
Paul Golding i Jayda Fransen. / fot. Twitter

Skandal! Liderzy Britain First Paul Golding i Jayda Fransen skazani za przestępstwa z nienawiści. Sąd uznał, że działania organizacji, mogły zaszkodzić procesowi o gwałt na 16-letniej Brytyjce. Zarzuca się im publikowanie treści rasistowskich i nawołujących do nienawiści na tle religijnym oraz etnicznym.

Brytyjski sąd Folkestone Magistrates’ Court nie miał wątpliwości, że działania podjęte wiosną zeszłego roku przez Paula Goldinga i Jaydę Fransen przeciwko przedstawicielom społeczności muzułmańskiej nosiły znamiona przestępstwa z nienawiści.

Liderzy Britain First  rodziny czterech mężczyzn oskarżonych o udział w gwałcie na 16-letniej Brytyjce, których proces toczył się wówczas przed sądem Canterbury Crown Court.

Czytaj też: Nowe informacje w sprawie katastrofy kamienicy w Poznaniu. Sekcje zwłok ofiar nie pozostawiają wątpliwości

Golding i Fransen roznosili po okolicy, w której mieszkali oskarżeni, ulotki pełne nienawistnych treści, a także filmowali zdarzenia ze swoim udziałem, w których sami chcieli im wymierzyć sprawiedliwość.

Rzecznik Crown Prosecution Service (CPS) zaznaczył, że za każdym razem liderzy Britain First atakowali niewinnych ludzi, którzy nie brali udziału w procesie.

Zebrany materiał dowodowy pokazuje, że Jeyda Fransen miała nawet raz osobiście udać się do domu jednego z oskarżonych i zacząć krzyczeć „Wyjdź i staw mi czoła ty ohydny gwałcicielu”.

W owym czasie w domu oskarżonego Tamina Rahmaniego była jednak tylko jego ciężarna żona Kelli Best z dwójką dzieci, 2- i 3-latkiem.

Przeczytaj też: Juncker najwyraźniej polubił Morawieckiego. Morawiecki ma jeszcze opory przed buziakami z przewodniczącym KE [VIDEO]

Źródło: Daily Mail/ polishexpress/ Nczas

10 KOMENTARZE

  1. Szatanzydowski dziala bez pardonu niszczac nam normalnosc.Niewinni ludzie cierpia za ta pejsatamafje itd

    • Zbiorowa odpowiedzialność?
      Są Anglicy z dziurami w mózgach, ale większość (taką mam nadzieję) jest całkiem normalna. Ale najwyraźniej się tego… wstydzi.

    • Uważasz że w XIX wieku w Anglii było lepiej gdy połowy Anglików nie było stać na buty ale za to mieli imperium

    • Jasne, a my stworzyliśmy sobie sami Polske z kwachem, milerem, tuskiem i palikmiotem na czele.

Comments are closed.