Lewandowski bije rekordy, ale zrobił też coś w co nikt nie mógł uwierzyć. Bayern rozgromił Hamburg [VIDEO]

Rober Lewandowski. Źródło: Twitter/Bayern FC

Bayern Monachium pokonał u siebie Hamburger Sv aż 6:0. Robert Lewandowski – najlepszy na świecie wykonawca rzutów karnych zrobił coś w co nikt nie mógł uwierzyć. Przestrzelił jedenastkę.

Bawarczycy dosłownie roznieśli drużynę z Hamburga i gdyby w II połowie chciało im się grać, pewnie wynik byłby dwucyfrowy. Trzy bramki w tym meczu zdobył Robert Lewandowski, ale nie z tego powodu kibice zapamiętają jego występ.

Najlepszy wykonawca rzutów karnych na świecie, zrobił coś w co nie mogli uwierzyć komentatorzy, koledzy z drużyny i kibice – przestrzelił jedenastkę. Po raz pierwszy od 2014 roku.

W 86 minucie wykonując jedenastkę przeniósł piłkę nad poprzeczkę. Na szczęście 4 minuty później znów nadarzyła się okazja, bo sędzia ponownie wskazał na punkt oddalony od bramki o 11 metrów.

Tym razem strzał był doskonały i Lewandowski zaliczył swe setne trafienie dla Bayernu w rozgrywkach Bundesligi. Do tego wyniku potrzebował zaledwie 120 meczów

Po trzech zdobytych golach stał się najskuteczniejszym zagranicznym piłkarzem w historii drużyny. Razem we wszystkich meczach bawarskiego klubu zdobył już 142 gole. Teraz w klasyfikacji strzelców wszech czasów Bayernu zajmuje 6 miejsce.