Prawdziwa sensacja! Mrożące krew w żyłach narodziny w Argentynie. Na świat przyszła świnia z ludzką twarzą [GALERIA FOTO]

Sensację w Argentynie wywołało prosię, które urodziło się na jednej z farm ze szczególnie zaawansowaną mutacją. Za stan zwierzęcia i jego deformację wini się pestycydy oraz genetycznie modyfikowane uprawy.

‚Nietuzinkowe’ prosię przyszło na świat w prowincji Santiago del Estero w północnej Argentynie. Niestety kilka godzin później zmarło z powodu problemów z oddychaniem. Hodowca Walter Oscar Velez oraz jego żona Roxana Noemi Villarreal nie potrafią wyjaśnić stanu prosięcia.

W Argentynie trwa gorąca dyskusja na temat używania pestycydów oraz genetycznie modyfikowanej żywności, która dominuje w kraju w związku z zatrważającą liczbą mutacji jakie tam występują. Mutacje zwierząt są stały się jedną z plag Argentyny.

Zobacz również: Uwaga na nowe oszustwo. Jeżeli się nabierzesz, stracisz wszystkie pieniądze z konta. Ofiarą może być każdy

Wielu uważa, że za ‚szczególny’ wygląd zwierzyny odpowiada skażenie środowiska. Jak się okazuje nie tylko zwierzyna pada jej ofiarami.

Około 12 milionów Argentyńczyków żyje w regionach, gdzie uprawia się soję, w otoczeniu pól, na których spryskuje się glifosat. W prowincji Chaco, gdzie uprawia się soję, odkryliśmy, że liczba deformacji wzrosła czterokrotnie w ciągu 10 lat, w tym samym czasie uprawa soi wzrosła siedmiokrotnie. Widzę, jak dzieci umierają cały czas w klinice, w której pracuję – mówi farmakolog oraz pediatra, doktor Medardo Avila Vazquez.

Koza z "twarzą ludzkiego dziecka"

Świnia z ludzkimi rysami twarzy urodziła się w Argentynie

Łąka z czterema oczami, czterema oczami i dwoma ustami, w których nie działa w Los Los Conquistadores w północno-wschodniej prowincji Entre Rios w Argentynie

14 KOMENTARZE

  1. Biedne stworzenia…

    Kilkanaście lat temu miałam okazję być na konferencji z wrocławskimi genetykami. Panowie profesorowie zapewniali solennie, GMO nie przedstawia najmniejszego zagrożenia dla zdrowia i w domyśle głupi i niedouczony jest każdy, kto mógłby sądzić inaczej. Zauważyłam, że to nagminna wśród genetyków postawa. Moim zdaniem na ogół bez sensu jest rozmawiać z badaczami, ponieważ znakomita większość z nich nie jest bezstronna (nie twierdzę, że wszyscy). Utrzymuje się z tego, że dowodzi racji swojego istnienia.

    • PS. Inna rzecz, że nie wiadomo, w jakim stopniu jest za to odpowiedzialny Roundup. Ale tego też się nie dowiemy od badaczy opłacanych przez producentów.

  2. Do Argentyny tuż po II WŚ w ramach tajnej operacji polityczno- wojskowej przybyli niemieccy naukowcy, którzy żyli i pracowali tam nie niepokojeni prowadząc swoje eksperymenty techniczne oraz…nad genetyką. W kilka lat potem zaczęły pojawiać się bardzo liczne informacje właśnie z tamtych rejonów o pojawieniu się dziwnych obiektów latających jak i strasznych, niespotykanych zwierzętach..To trwa do dziś. A kto zbudował w tych krajach pastuchów elektrownie atomowe i cały przemysł z tym związany. A wojna o Falklandy to już inna historia, ponieważ dotyczyło to działań na zakazanych terenach bieguna północnego ..

    • taki ochroniarzpolski ,jak Falklandy na terenie bieguna północnego. A szambo wywiezione , bo czuć od tych mądrości.

  3. Postudiujcie najpierw biochemie zanim zaczniecie popisywać się ignorancją w sprawie GMO i mało wykształconym ludziom robić sieczke w głowie. Kto takie szurowskie artykuły tu publikuje? Osmieszacie tylko prawice !

  4. Jaka to sensacja.Bez udzialu genetyki mozna sie natknac na wiele swin z ludzka twarza.

Comments are closed.