Gwałty, zabójstwa, zmuszanie do prostytucji. Przez 40 lat gangi zwyrodnialców terroryzowały dziewczęta z brytyjskiego miasta

Twarze zwyrodnialców z Telford.
Twarze zwyrodnialców z Telford.

Kolejne gangi przez 40 lat terroryzowały i wykorzystywały dziewczęta w brytyjskim Telford. Władze i policja nie reagowały sparaliżowane ze strachu, iż zostaną oskarżone o rasizm.

Brytyjski Sunday Mirror informuje o wynikach prowadzonego przez siebie przez blisko półtora roku dziennikarskiego śledztwa w brytyjskim mieście Telford.

Ustalenia są szokujące. Przez 40 lat miejscowe dziewczęta były terroryzowane i wykorzystywane przez kolejne gangi, głównie muzułmanów.

Władze na poważnie zajęły się sprawą dopiero po śmierci trzech kobiet, które zginęły w domu podpalonym przez niejakiego Azhara Ali Mehmooda. Zbrodnie tę powiązano ze śmiercią dwóch kolejnych dziewcząt.

Okazuje się, że pracownicy socjalni od dawna wiedzieli o atakach i seksualnym wykorzystywaniu dziewczynek. Niektórzy donosili o nich już na początku lat 90-ych.

Jedna z ofiar w rozmowie z dziennikiem powiedziała, że cały proceder rozpoczął się dziesięć lat wcześniej. Mimo doniesień w latach 90-ych policja i miejscowe władze, aż przez 10 lat zwlekały z podjęciem jakichkolwiek działań.

Nie chciały podejmować żadnych akcji w dzielnicy, zamieszkałej głównie przez muzułmanów z obawy o oskarżenie o rasizm. Śledztwo zamykano aż 5 razy, a ostatecznie podjęto je dopiero po interwencji członka brytyjskiego parlamentu.

Jak wynika z ustaleń, miejscowe władze kwalifikowały ofiary gwałtów, seksualnego niewolnictwa i nawet handlu ludźmi jako prostytutki. Liczbę ofiar w 170-tysięcnym mieście szacuje się na ponad 1000.

Dziennik dotarł do zeznań złożonych na policji przez jedną z dziewcząt.

Nienawidziłem tego i umierałam ze strachu na myśl co mogą mi zrobić. Powiedzieli, że jeśli ujawnię cokolwiek, to przyjdą po moją młodszą siostrę – zeznaje jedna z ofiar – dziewczynka, która stała się ofiarą od 14 roku życia. Gang zmusił ją do świadczenia „usług” pedofilom na telefon.

Noc w noc byłam zmuszana do uprawiania seksu z jakimiś obrzydliwymi mężczyznami w różnych obskurnych domach.

– Od miejscowej kliniki wciąż brałam pigułki antykoncepcyjne i nikt się nie pytał co się dzieje.

Zobacz też: Horror niewolnic seksualnych ISIS. „Wyglądają jak żywe trupy

Dziewczynka dwa razy przeprowadziła aborcję. Godzinę po ostatniej, jej oprawca zabrał ją i oddał kilku zwyrodnialcom na gwałcenie. W dniu 16 urodzin została zgwałcona zbiorowo przez 5 mężczyzn.

Kilka dni później w jej mieszkaniu pojawił się jeden z oprawców, który zagroził, iż spali je jeśli tylko komukolwiek o tym wspomni.

Sunday Mirror cytuje ofiary, które systematycznie zwracały się do policji i pracowników socjalnych, ale za każdym razem ich skargi były ignorowane.

W ten sposób ohydny proceder mógł trwać blisko 40 lat.

Zobacz też: Święte, nietykalne krowy mafii. Sieją strach i zniszczenie na południu Włoch. Mieszkańcy bezradni

4 KOMENTARZE

  1. Ten świat chyba stanął na głowie!Te sukinsyny beżowe i inne wpierdzieliły się do Europy i robią co chcą,a władze i policja boi się iż zostaną oskarżeni o rasizm!Ja pier***ę !Co za głupota!Tych chłopów-jełopów powinno się gwałcić to zrozumieliby co to znaczy! Tego qurwa nie da się strawić!

  2. Poza tym jak patrzy się na te zakazane mordy na zdjęciu to człowieka ciarki przechodzą !Takim tylko trzeba zafundować powolne tortury i kula w łeb!

  3. Mylicie przyczyny ze skutkami. Kulę w łeb oprócz sprawców powinni dostać także politycy.

Comments are closed.