Nowy szef niemieckiego MSZ to wielki fanatyk poprawności politycznej i krytyk polskiego rządu

Heiko Maas. Foto: wikimedia
Heiko Maas. Foto: wikimedia

To nie będzie dobra wiadomość dla polskiej dyplomacji. Szefem niemieckiego MSZ ma zostać socjaldemokrata Heiko Maas.

Maas to dotychczasowy minister sprawiedliwości, największy wśród niemieckich polityków krytyk rządów PiS w Polsce.

To także fanatyk poprawności politycznej, odporny na argumenty.

Czytaj też: Kolejne sensacyjne doniesienia w sprawie byłego rosyjskiego szpiega GRU. Brytyjska policja bada okoliczności śmierci jego najbliższych

Będąc ministrem sprawiedliwości za swoje główne zadanie uznał walkę ze „skrajną prawicą”, czyli de facto ze wszystkim, którzy nie podzielają jego „światłych poglądów”.

Czytaj też: To już koniec Schulza. Tak upada jeden z najpotężniejszych niegdyś ludzi Unii Europejskiej

Maas wprowadził prawo nakazujące firmom prowadzącym platformy społecznościowe, takie jak Facebook czy Twitter, usuwanie „mowy nienawiści” (NetzDG) pod groźbą dotkliwych kar.

W walce z prawicą zatrudnił m.in. fundację Amadeu-Antonio, która specjalizuje się w walce z „nazistami w sieci”. Szefowa tej fundacji Anetta Kahane, która figuruje w aktach STASI jako IM Victoria.

O umysłowej aberracji tego towarzystwa świadczy fakt, że na liście „nowych prawicowych ugrupowań, zagrażających państwu”, sporządzonej przy tej okazji przez fundację Amadeu-Antonio, znalazła się obok AfD, także partia CDU, której szefuje kanclerz Angela Merkel.

17 KOMENTARZE

 1. Pan Heiko Maas moze Polakom pajakow do dupy nadmuchac. Adam Zamoyski historyk and eseista napisal opowiesc o dziejach niezwyklego narodu pt.Polska.Zaczyna sie stwierdzeniem,ze juz w sredniowieczu w polskim folklorze mowiono, ze narod niemiecki zostal sprowadzony na ziemie przez ODBYT PONCJUSZA PILATA.

 2. Znów prawiczki w żałobie że w Niemczech nie rządzą wielbiciele esesmanów z AfD.

 3. Polacy nie mają wiz do Niemiec i mogą pracować w Niemczech stąd nienawiśc prawiczków do Merkel. Za to prawiczki kochają Trumpa który nie pozwala Polakom pracować w USA.

 4. Gdyby władzę w Niemczech przejęli neofaszyści z AfD, zakazali Polakom pracy w Niemczech i wprowadziliby wizy do Niemiec dla Polaków to staliby się idolami prawiczków. Na tej zasadzie prawiczki przecież uwielbiają Trumpa.

 5. Prawiczki tęsknią za białą, czystą rasowo III Rzeszą dlatego nienawidzą antyhitlerowskich lewaków.

 6. Biały lewicowiec to najgorszy typ rasisty i hipokryty. Ma pysk pełen frazesów a we łbie przekonanie o własnej intelektualnej dominacji nad każdym kto się z nim nie zgadza, oraz nad innymi rasami (szczególnie o odmiennym kolorze skóry), za które on decyduje co jest dla nich najlepsze.
  Pozdrawiam ale.

 7. Nie lubię lewactwa, ale w Polsce. A na zachodzie jak najbardziej, ponieważ mam pewność ze nasza granica jest całkowicie bezpieczna. Zobaczcie co w Rosji. Trudno Putina oskarżyć o lewactwo i mamy cały czas przed nieobliczalną Rosją. Módlcie się żeby na zachodzie to prawdziwe lewactwo jak najdłużej rządziło. A jeżeli nawet coś tam Polsce nakazują czy zakazują to w perspektywie moze się nawet okazać ze było dobre. Nie zawsze nasze jest najlepsze.

  • Nikus masz absolutna racje i sposob na to jak wykorzsystac zachodnie lewactwo , by przynioslo pozytywne rezultaty dla naszego kraju.Co rozlozylo na lopatki demokracje w przeszlosci – w 99,9 % lewackie ideologie, ktore same w sobie maja za cel unicestwienie status quo-moralnosc, edukacje i spojnosc narodu.

   • To właśnie Hitler zniszczył moralność narodu niemieckiego. A przeciez był antysemitą tak jak polskie prawiczki.

  • No właśnie problem w tym że prawiczki woleliby na Zachodzie rządy wielbicieli esesmanów z AfD i antypolskiej proaborcyjnej Le Pen. Karpie tęsknią za Bożym Narodzeniem.

 8. to jest ideologiczna swinia, z postawy , zachowania blisko mu do gebelsa, tylko jeszcze takich ,,soczystych,, przemowien nie prowadzi, bo go nie dopuszczaja do mikrofonu.

Comments are closed.