Wielka nagroda wiernego polityka PiS. Na państwowej posadzie zarobił ponad milion w rok. Teraz dostanie kolejne 270 tysięcy złotych!

poseł PiS nagroda zarobił
Maks Kraczkowski. / fot. PAP/Rafał Guz

Tak wiernych polityków trzeba dziś ze świecą szukać, tych którzy są PiS więc solidnie nagradza. Od 2001 roku związany z Prawem i Sprawiedliwością, od 2005 do 2016 roku poseł tej partii. Półtora roku temu dostał życiową szansę – posadę wiceprezesa PKO BP, na której zarobił gigantyczne pieniądze.

Maks Kraczkowski, bo o nim mowa, zarabia w PKO BP gigantyczne pieniądze – blisko 700 tysięcy złotych za pół roku pracy, czyli grubo ponad milion rocznie. To jednak nie koniec „nagród” dla byłego posła PiS. Teraz dostanie z PKO ponad 270 tysięcy złotych na…szkolenie w USA!

PKO Bank Polski zapewnia pracownikom dostęp do różnorodnych szkoleń podnoszących ich kwalifikacje zawodowe – tłumaczy się bank. Szkolenie dla wiceprezesa z nadania partyjnego jest jednak horrendalnie drogie. Do tego znając tempo wymiany przez PiS nawet „swoich” w spółkach skarbu państwa nie będzie to inwestycja na długie lata.

Zobacz też: Wyciekły wewnętrzne dokumenty PiS. Tajna instrukcja dla członków partii. Tak mają komentować niewygodne dla siebie sprawy

Źródło: Fakt/Nczas

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo dobrze, majątek narodowy jest wspólny i należy do polaków, a ten człowiek to polak, widac z twarzy

Comments are closed.