Ostra audycja w BBC! Radosław Sikorski nazwany „polską prostytutką”!

Sikorski BBC prostytutka
Radosałw Sikorski/ foto: Twitter: Uwolnić.Miernika

Na antenie BBC Radio 4 Today rozgorzała dyskusja, która zakończyła się skandalem. Z byłym szefem MSZ rządu PO Radosławem Sikorskim słownie starł się Witalij Milanow, deputowany rosyjskiej Dumy. „To nie jest sprawa żadnej polskiej prostytutki” – zareagował kremlowski polityk na słowa polityka Platformy.

Rozmowa dotyczyła zamachu na 66-letniego Siergieja Skripala, emerytowanego rosyjskiego pułkownika, który uzyskał od Wielkiej Brytanii azyl. Czwartego marca nieprzytomnego Skripala i jego córkę znaleziono nieprzytomnych w centrum handlowym w Salisbury w Anglii.

Sikorski w studiu stwierdził, że deputowany nie jest prawdziwym posłem. Uzasadnił to tym, że w Rosji nie ma prawdziwych, demokratycznych wyborów. To stwierdzenie wyprowadziło z równowagi Milanowa, który bardzo ostro określił osobę byłego szefa polskiego MSZ.

Na początek chciałbym pozdrowić byłego polskiego ministra i powiedzieć, że komentowanie rosyjskich wyborów to nie jest sprawa żadnej polskiej prostytutki. Nie potrzebujemy żadnych komentarzy Polski, ani innych małych krajów zależnych od Stanów Zjednoczonych, na temat naszych wyborów – powiedział Rosjanin.

Jeśli wasz gość nie potrafi zachować się jak normalny człowiek, to muszę to skomentować – tłumaczył swoje zachowanie dziennikarce.

Myślę, że dał najlepsze świadectwo swojego charakteru – odparł Sikorski.

Zobacz: Kolejne kraje dodane do listy rajów podatków. Socjaliści z Unii Europejskiej panikują!

Źródło: wmeritum.pl. BBC Radio 4 Today

10 KOMENTARZE

  1. w przypadku Sikorskiego to akurat trafił w dziesiątkę , o tyle ,że jak zwykle obsesja antyamerykańska wyszła na wierzch ,a sutenera trzeba by było szukać w Berlinie

    • Bo w przypadku Polski to pewnie nie trafil w dziesiatke ? gdzie ty zyjesz czlowieku na jakiej planecie ? rusek mial 100% racji w obydwu przypadkach.

  2. A dlaczego ten człowiek mówi w imieniu Polski. Ten Sikorski to zwykły szkodnik nie mający pojęcia o dyplomacji i zwykłym dobrym wychowaniu.

  3. Jak ktoś robi laski Amerykanom no kim jest? Ha ha ruskie tam dobrze wiedzą kim jest ten gość!

  4. powiedzial prawde, tak jak to widza rosyjscy bolszewicy. Licza sie tylko z mocnymi , a wszystkich innych slabeuszy traktuja jak perostytutki, ktore kazdy moze na lopatki rozlozyc , slabe istoty.

Comments are closed.