W Wielkiej Brytanii skatowano nastolatkę! Dziewczynę napadła grupa kobiet. „Biły ją aż straciła przytomność”

Mariam Moustafa. / fot. Twitter/ Facebook

W Anglii skatowano nastolatkę! 18-letnia Mariam Moustafa została skatowana, gdy wracała z centrum handlowego w angielskim Nottingham. Według jej wujka dziewczynę napadła grupa około 10 kobiet. Biły ją tak długo, aż straciła przytomność. Tą sprawą żyje cała Wielka Brytania.

Nastolatka z Egiptu po ataku trafiła do szpitala. Tam lekarze walczyli o jej życie, niestety pacjentki nie udało się uratować.

Jak podaje Daily Mail Mariam Moustafa pochodziła z Egiptu. 18-latka studiowała inżynierię na Nottingham College. 20 lutego dziewczyna wybrała się na zakupy do centrum handlowego. Gdy je opuściła i czekała na autobus, została zaatakowana doszło do tej tragedii.

Niestety jak dotąd nie wiadomo, co je sprowokowało. Z relacji wujka nastolatki – Amr El Hariry pwychodzi na to, że napastniczek mogło być około dziesięciu. Pełne agresji kobiety wsiadły za nią do autobusu i tam się na nią rzuciły. Biły ją tak długo, aż straciła przytomność. Jak dodaje mimo, że wokół było wiele ludzi tylko jedna osoba chciał pomóc jej siostrzenice.

Czytaj też: Zima znów zaatakuje w Polsce! IMGW wydał ostrzeżenia dla 10 województw. „Śnieg i minus 9 stopni”

Jak podaje Daily Mail 18-latka otrzymała kilkanaście ciosów w głowę, a następnie, wsiadając do autobusu nr 7, została dodatkowo zwyzywana. Wkrótce po napaści Brytyjka straciła przytomność i została przewieziona do Queen’s Medical Centre.

W wyniku otrzymanych obrażeń 18-latka doznała wylewu krwi do mózgu i zapadła w śpiączkę, a wczoraj wieczorem zmarła w szpitalu Nottingham City Hospital.

W sprawie pobicia zatrzymano dotychczas jedną osobę, 17-letnią Brytyjkę, która opuściła areszt po wpłaceniu kaucji. Policja szuka jednak pozostałych sprawczyń napaści i apeluje do świadków zdarzenia o zgłaszanie się do niej w tej sprawie.

Wujek Mariam wspomniał, że nie była to pierwsza tego typu sprawa. Jak twierdzi na łamach brytyjskich mediów, dwie kobiety z grupy, cztery miesiące wcześniej zaatakowały 18-latkę i jej młodszą siostrę. Mężczyzna twierdzi, że rodzice dziewczyn zgłosili sprawę funkcjonariuszom, jednak ci nic z tym nie zrobili.

Według niego , gdyby mundurowi dokładnie zbadali wcześniejszy atak, jego siostrzenica wciąż by żyła. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tragedii. Według środowisk muzułmańskich ten atak mógł być na tle rasistowskim.

Czytaj też: Ogromna tragedia. Samolot spadł na dom, w którym rodzina jadła właśnie obiad. Nikt nie przeżył [FOTO/VIDEO]

Źródło: fakt24.pl/ polishexpress.co.uk/ Daily Mail/ Nczas

6 KOMENTARZE

  1. ‚Według środowisk muzułmańskich ten atak mógł być na tle rasistowskim’ – hahahaha!
    ło kurwa, nie ma większych rasistów niż islamskie ścierwa, a oni o rasiźmie gadają. koń by się uśmiał.

  2. Największymi rasistami, czym się sami chwalą, są Żydzi. I to oni inspirują takie ataki aby utrzymać konflikt Chrześcijan i Muzułmanów. Na tym i na Holocauście oraz Terroryźmie najwięcej zarabiają.

  3. O spowodowanie ataku na tle rasistowskim Anglicy oskarżą Polaków powód nie przyjmowanie muzułmanów jest ich tam za dużo.

Comments are closed.