Kierowca Ubera brutalnie zaatakowany w czasie kursu! Pasażer siedział na tylnym siedzeniu

Uber
Uber - zdjęcie ilustracyjne. / fot. flickr.com

22-letni kierowca Ubera został zaatakowany przez 3 napastników w czasie, kiedy przewoził pasażera. Klient popularnej sieci siedział na tylnym siedzeniu, kiedy pojazd został zaatakowany.

Kierowca Ubera został zaatakowany i dźgnięty nożem przez 3 mężczyzn, którzy poruszali się na rowerach. Do skandalicznych scen doszło w sobotę w Nowym Jorku.

Jeden z mężczyzn wrzucił rower przed koła samochodu, tak by kierowca nie mógł ruszyć. Napad miał charakter rabunkowy, prowadzący samochód relacjonuje, że napastnicy krzyczeli: „Dawaj kasę, daj mi kasę!”.

W czasie, kiedy jeden z napastników zatrzymał pojazd, drugi z nich wyciągnął kierowcę z auta, przy okazji dźgając go nożem w kark. Mężczyzna opowiada, że pamięta jak leżał i był kopany, a krew spływała mu po szyi.

Żaden z napastników nie zainteresował się natomiast pasażerem, który miał uciec w czasie napadu. Kierowca dodaje, że atakujący nic nie zabrali, bo miał przy sobie tylko kilka dolarów.

Wszyscy sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia przed przybyciem policji.

Czytaj też: Kobieta na rowerze pierwszą śmiertelną ofiarą wypadku z udziałem autonomicznego samochodu. Uber zawiesza innowacyjny program [VIDEO]

Źródło: newyork.cbslocal.com