Julia Skripal odzyskała przytomność i przemówiła! Dochodzi do siebie w szpitalu po ataku chemicznym na nią i jej ojca Siergieja

Julia Skripal
Julia Skripal
REKLAMA

Julia Skripal, córka podwójnego szpiega Siergieja Skripala, która wraz z nim została 4 marca zaatakowana w Anglii z użyciem broni chemicznej, zapewniła w czwartek, że czuje się coraz lepiej, oraz poprosiła o uszanowanie prywatności jej samej i jej rodziny.

W oświadczeniu wydanym za pośrednictwem londyńskiej policji 33-letnia Skripal napisała, że „cała ta sytuacja jest dość dezorientująca”.

REKLAMA

„Odzyskałam świadomość ponad tydzień temu i z każdym dniem mam coraz więcej siły. (…) Mam nadzieję, że uszanują państwo prywatność moją i mojej rodziny w czasie rekonwalescencji” – głosi komunikat.

Julia Skripal podziękowała za otrzymane życzenia powrotu do zdrowia oraz wyraziła wdzięczność lekarzom i personelowi szpitala w Salisbury, którzy zapewnili opiekę medyczną jej samej i jej ojcu. (PAP)

REKLAMA