[TYLKO U NAS] Pan Stanisław Michalkiewicz pozdrawia ze szpitala. Najnowsze informacje o stanie zdrowia publicysty

Stanisław Michalkiewicz
Stanisław Michalkiewicz

W czwartek Stanisław Michalkiewicz, publicysta Najwyższego Czasu!, znany i lubiany pisarz, trafił do szpitala.

Przyczyną tego, że znany publicysta znalazł się w szpitalu było zapalenie płuc, na miejscu okazało się, że red Michalkiewicz ma też problemy z sercem.

Jakiś czas temu miałem migotanie przedsionków, do tego dołożyło się zapalenie płuc i tak trafiłem do szpitala – mówi dla nczas.com Michalkiewicz.

W tej chwili wychodzę z zapalenia płuc, potem lekarze będą pomagać w ustabilizowaniu serca, więc do normalnych zajęć wrócę w ciągu czterech tygodni – podkreślił.

Na koniec redaktor Michalkiewicz pozdrowił zaniepokojonych jego stanem zdrowia czytelników. Wszystkich pozdrawiam i dziękuję za troskę – dodał.

Redaktor Michalkiewicz trafił do szpitala w czwartek. Zaniepokojeni czytelnicy prosili o informacje o stanie jego zdrowia, który choć poważny, nie jest bardzo niebezpieczny.

130 KOMENTARZE

 1. Niech Pan szybciutko wraca do zdrowia! A po wyjściu ze szpitala uda się do OO Bonifratrów w Łodzi po ziółka na czas rekonwalescencji (bardzo polecam – „wyciągnęli” mnie kilkanaście lat temu z ciężkiej choroby).

  • Niech gość leży i odpoczywa w tym szpitalu jak najdłużej . Te Bonifatry mają fajne nalewki ,można się nieżle narąbać.

  • Absolutnie TAK! Nie bądźmy egoistami. Pan Stanisław musi calkowicie wyzdrowieć, a ostatnio wcale się nie szanował. 3 godzinne wyklady na stojaco w dusznych salch, mikrofon w ręku, ciasny krawat na gardle. Horror. Jeśli sam Pan Michalkiewicz nie dba, to POWINNI DBAĆ ORGANIZATORZY! Żadne Zdrowaśki nie pomogą, bo najpierw musi być rozsądek !!

  • Żołądkowa ,to też niezłe ziółka, albo Żubrówka .Panie Stasiu ,no to chlup ! Po co zaraz do Bonifatrów !

  • Po co panu Stasiowi wolniejszy bieg , niech pozostanie na wstecznym, jak do tej pory.I bieg jest wolny, a i kierunek prawidłowy !

 2. Panie Stanisławie,niech pan wraca tak szybko jak będzie to możliwe bo bez pana i nudno i straszno jest!Jest pan absolutnie niezastąpiony.

 3. Proszę spokojnie wracać do zdrowia i być dobrej myśli. Serdecznie pozdrawiam!

 4. Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, Panie Stanisławie przez Wielkie S!

 5. Może to nadczynność tarczycy, no ale mam nadzieję jest Pan w dobrych medycznych rękach. Życzę Panu zdrowia i, bez pośpiechu powrotu do obowiązków. Bardzo Panu dziękujemy za pańską ciężką a z takim wdziękiem erudyty wykonywaną pracę.

 6. Panie Stanisławie ,jak najwięcej zdrowia! Nie wyobrażam sobie publicystyki bez Pana! Proszę dużo odpoczywać ,lata pracy tłumaczenia obywatelom ,nie pójdą w zapomnienie NIGDY!!! Modlę się o szybkie pokonanie choroby!

 7. Tak, lekarz bada pomagac, co oni mogą pomóc!? kiedy brak świeżych witamin w duzych ilosciach? po czym poznaje po wygladzie, odrazu to widać. Prosze wsuwać dużo kiwi, twardego , najlepiej miksowac w blenderze i pić 2 rayz dziennie. Inne owoce i surówki świeże bez konserwantów mocno wskazane i bedzie pan w nalezytym zdrowiu!

 8. Niech organizatorzy trochę wyluzują, bo pana Michalkiewicza eksploatują jak kopalnię węgla.
  Ten człowiek ma potencjał, ale musicie go oszczędzać, a oni chcą jego komentarzy na każdy temat najlepiej raz dziennie.
  Wydaje mnie się pan Michalkiewicz nie umie powiedzieć nie. W sumie nie jest to jego wina. To jest po prostu taka cecha charakteru.

 9. Moc usciskow i serdeczne pozdrowienia dla naszego wspanialego erudyty.
  Jestes ostoja normalnosci i skarbnica wiedzy, ktorych tak wciaz brakuje. Zyczylbym sobie kiedys spotkac Pana i sklonic glowe na znak szacunku i wielkiego uznania. Wracaj do mlodzienczych sil nasz Piekny i Madry Polaku …

 10. Niech pan wraca do zdrowia tyle się dzieje a nie ma komu komentować. Szybkiego powrotu i wielu lat w dobrym zdrowiu. Pozdrawiam serdecznie.

Comments are closed.