Gigantyczne promocje w Biedronce. To z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Obowiązuje tylko 10 kwietnia

Biedronka lidl handel zarobki
Biedronka. Foto: PAP

Sieć Biedronka z okazji stulecia odzyskania niepodległości zorganizowała promocję, która obowiązuje tylko 10. kwietnia. Polega ona na tym, że zakup wybranych produktów może być premiowany kuponem, który uprawni w maju do zwrotu wydanej na promocyjne produkty kwoty.

Chcemy być bliżej naszych klientów i razem z nimi celebrować ważne momenty. W 100. dzień roku, w którym Polska obchodzi 100 lat odzyskania niepodległości, proponujemy naszym klientom promocję, jakiej jeszcze nie było. Tym samym nasze motto „codziennie niskie ceny” przynosi teraz jeszcze więcej korzyści – mówiła dla rp.pl Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w Jeronimo Martins Polska.

Zgodnie z regulaminem udział w promocji nie będzie taki prosty. Klienci, aby wziąć udział w zabawie patriotycznej będą musieli kupić co najmniej pięć produktów oznaczonych biało-czerwonym symbolem. Jako osobne nie będą traktowane zakupy tego samego produktu w innych wariantach. Może to rodzić niejasności i sprzeczki przy kasach. Najwyższą nagrodą jaką można otrzymać to voucher o wartości 50 zł.

Będzie go można wykorzystać w maju, z wyłączniem czterech dni – 1, 3, 13 i 20. Dwa pierwsze to dni wolne od pracy, a dwa kolejne to niedziele wolne od handlu. Dodatkowym warunkiem wykorzystania rabatu jest wartość zakupów, która musi być co najmniej 1 zł. wyższa niż wartość na kuponie.

Z promocji wyłączone są produkty alkoholowe, tytoniowe, doładowania i produkty dla dzieci.

Zobacz: Premie ministrów to małe piwo. Radny PO zgarnął bingo w państwowej spółce. 0,7 mln złotych za dwa miesiące pracy?

Źródło: rp.pl/nczas.com

4 KOMENTARZE

  1. SUPER promocja ! Byłam na zakuoach, kupiłam właściwie same promocyjne produkty, niektóre sie powtórzyły ale były to jogurty, nabiał, makaron mąka cukier, mix masło bagietki, czekoladę, ręcznik kuchenny, pieczarki marynowane, cebulę, ryż, kaszę, pasztet, mleko… za 80z zł., i otrzymałam bon na 50 na maj.. Jestem bardzo zadowolona, promocja na prawdę godna polecenia !! tylko dziś ale było warto !

  2. No i gitara. Ja tam preferuję właśnie sklep z owadem w logo. Do tego na literę L. Nie chodzę. Bo od czasu jak usunęli krzyże ze swoich produktów aby ”nie urazić uczuć religijnych” tych co wolą półksiężyc to jakoś się zniechęciłem do nich.

Comments are closed.