Dramat turystki z Europy. Nastolatka została brutalnie zgwałcona

zdj. ilustracyjne/ Zgwałcono Brytyjkę w Tajlandii/ pixabay/. Facebook
zdj. ilustracyjne/ Zgwałcono Brytyjkę w Tajlandii/ pixabay/. Facebook

Dramat nastolatki z Europy w Tajlandii. Podróżniczkę z Wielkiej Brytanii napadł obywatel Francji. Ten bandyta jest już w rękach policji.

Jak podaje „Daily Mail” tajlandzka policja oskarżyła mężczyznę o zgwałcenie Brytyjki. Do aresztu na wyspie Koh Samui trafił w sobotę, a w poniedziałek usłyszał zarzuty.

Czytaj też: Masakra podczas ucieczki z więzienia. Co najmniej 21 osób nie żyje, jest wielu rannych

„Prowadzimy dochodzenie w tej sprawie i czekamy na badanie kryminalistyczne” – powiedział pułkownik Piyapong Boonkaew.

Tożsamości 18-latki nie ujawniono, policja podała za to, kim był gwałciciel. Yohan Michael Tunka Buaga ma 26 lat i posługiwał się francuskim paszportem.

„Podejrzany przyznał się do odbycia stosunku seksualnego z ofiarą, ale powiedział, że to nie był gwałt” – dodał Piyapong Boonkaew.

Brytyjski MSZ ostrzega turystów przed napaściami seksualnymi w Tajlandii. Szczególnie dotyczy to niezwykle popularnego wśród podróżników wysp, w tym Koh Samui.

Czytaj też: Kobieta zdawała egzamin na prawo jazdy 32 razy! Jak już zdała, to straciła je po dwóch tygodniach

Źródło: Nczas.com/ Daily Mail/ o2.pl

9 KOMENTARZE

    • Dlatego Srala Wołk nie opuszcza unii (słyszała, że poza unią nikt nie gwałci)

    • Nie kłam lewaczko.Tyle razy pisałem,że w Brazylii jest 4 razy więcej morderstw niż w USA,a legalnej broni mają 18 razy mniej.Tylko,że to nie pasuje do Twoich poronionych teorii dotyczących broni,więc udajesz,że tego nie widzisz.

  1. Według merkel, ona się tylko ubogacała kulturowo :p, a wy zaraz o gwałcie.

  2. służby konsularne wielkiej Francji już są w pełnej gotowości bronic ów francuza. myślę że macaron wraz ze swoją babcią już wydali rozkaz zbombardowania Tajlandii za ten zbrodniczy występek przeciw wolności, równości i braterstwu!!! ludzie, jak tak można bezpardonowo aresztować obywatela republiki i to jeszcze prawdopodobnie o nie białym kolorze skóry??? rasizm, normalnie.

Comments are closed.