Kolejne problemy armii USA w Polsce! Tym razem zablokowali pół Torunia

Zdjęcie ilustracyjne. / fot. youtube

Amerykańska armia nie ma w Polsce lekko, teraz dochodzą do nas informacje o ich kolejnych problemach. Wczoraj wieczorem wojskowa ciężarówka miała problemy na głównej trasie w Toruniu.

Amerykańska armia zablokowała szosę Lubicką – główną drogę przebiegającą przez Toruń. Co gorsza ciężarówka transportująca wojskowy sprzęt zepsuła się na jednym ze zjazdów.

W kolumnie wojskowej jechało w sumie 15 pojazdów. Przyczyną awarii sprzęt miało być popsucie się jednego z elementów zawieszenia platformy transportującej działo.

Wcześniej po zderzeniu się dwóch ciężarówek amerykańskich wojsk zablokowana była autostrada A4 niedaleko Kątów Wrocławskich.

Czytaj także: Groźny wypadek na GP Bahrajnu. Kimi Raikkonen w bolidzie Ferrari potrącił swojego mechanika [VIDEO]

Źródło: nowosci.com.pl

1 KOMENTARZ

  1. Chciałem uzmysłowić niektórym osobom, że taki transport to jest dwa w jednym. Przerzut sprzętu i jednocześnie ćwiczenia i trening w poruszaniu się po polskich drogach. Niestety nikt o tym nie pomyślał , żeby np budować ronda które umożliwiają przejazd przez nie dużych, nietypowych pojazdów wojskowych. Dopiero ostatnio budowane czy modernizowane ronda, podejrzewam że na planowanych trasach drogowych transportów wojskowych z zachodu na wschód i północ, mają możliwość przejazdu na wprost .

Comments are closed.