„Adrian klękaj!” – postulują internauci. Pełna uniżoności postawa Andrzeja Dudy wobec aroganta z Izraela szokuje [VIDEO]

Spotkanie prezydentów Polski i Izraela/foto: PAP
Spotkanie prezydentów Polski i Izraela/foto: PAP

Mimo wyjątkowej relacji Polski i narodu żydowskiego domagamy się, by Polska była odpowiedzialna za pełne badanie historii Zagłady – powiedział w czasie spotkania prezydentów Reuven Riwlin. Żydowski polityk nadawał ton rozmowie, a prezentowane przez niego poglądy pozostały bez wyraźnej kontry ze strony Andrzej Dudy. Internauci okazali się bezlitośni dla głowy państwa.

Mamy pełen szacunek tego rachunku sumienia, które społeczeństwo polskie przeżyło, ale mamy również niezgodę, głęboką niezgodę, o której już mówiłem wcześniej w rozmowie z panem prezydentem, gdzie wyjaśnialiśmy własne stanowiska – ja swoje i pan prezydent swoje – stwierdził prezydent Izraela Riwlin.

Przybyły na Marsz Żywych polityk nie odmówił sobie przyjemności przypuszczenia kolejnego ataku na Polskę. Zamiast skupiać się na prawdziwej istocie uroczystości Riwlin dał wszystkim do zrozumienia, że Izrael wcale nie zapomniał o roszczeniach wobec polskich władz i konfliktu spowodowanego nowelizacją ustawy o IPN.

ZOBACZ: Czy to jest śmieszne? Donald, Wołodia, Angela i Baszar nieźle się bawią. Tylko, że za tę zabawę ktoś zapłaci krwią [VIDEO]

Konflikt przewidział Rafał Ziemkiewicz, który jeszcze przed spotkanie prezydentów napisał, że całość zakończy się tylko przedstawieniem nowych żądań wobec naszego kraju.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Ziemkiewicz przewidział jak zachowają się Żydzi. Prezydent Izraela Reuven Riwlin ruga prezydenta Andrzeja Dudę i Polaków. „Żądamy, żeby Polska była odpowiedzialna za pełne badanie o Holokauście” [VIDEO]

Swojego rozgoryczenia z przebiegu rozmów nie kryli internauci, którym zupełnie nie przypadła do gustu postawa Andrzeja Dudy oraz ton, w jakim wypowiadał się prezydent Izraela.

Na Twitterze posypały się negatywne komentarze.

Poniżej relacja ze spotkania.

19 KOMENTARZE

  • Nawet sowieci tak nie upokarzali „swoich przywódców” w demoludach. Ale wstyd.

  • Gdyby za klękanie można pogonić tych hucpiarzy w diabły, to „Paryż wart mszy”.
   Ale Żydom chodzi TYLKO I WYŁĄCZNIE O KASĘ! Jak już wyszlamują Polskę za „holokaust”, to następni będą np. Chińczycy (bo mają dużo pieniędzy, w pretekst zawsze się znajdzie).
   Ale Adrian razem z Balbiną już 2 lata temu obiecali COŚ żydowskim grandziarzom w czasie spotkań w NY i w Warszawie. CO obiecali dowiemy się jak przyjdzie rachunek do zapłacenia, więc póki co pozwalają się upokarzać. I obydwa buce zapominają, że nie są tylko Adrianem i Balbiną, którzy mogą pozwalać się upokarzać. Ale NIE MA ZGODY, ŻEBY UPOKARZALI POLSKĘ I POLAKÓW!

   • ▌▌„Gdyby za klękanie można pogonić tych hucpiarzy w diabły, to «Paryż wart mszy».”

    Ano właśnie… To z kolonialnego Izraela wybiło szambo nienawistnych oszczerstw, od lat hodowanych w ramach cywilizacji nienawiści do otaczającego ich świata, tymczasem wg tych chorych ludzi praktycznie wszyscy Polacy nagle zostali antysemitami — widzicie te napływające żądania przeprosin za złe spojrzenie?

    .

    ▌▌Tym samym, w ramach polityki „wstawania z kolan” przydałoby się wprowadzić jakiś rytuał pasowania na niebycie antysemitą. Może taki:

    Na widok jakiegokolwiek Żyda goj schodzi z chodnika na jezdnię, klęka gdzie by to nie było, spuszcza wzrok, a nad głowę unosi szeroko otwarty wypchany portfel.

    O! Ten goj dziś nie był antysemitą!

 1. Mój pradziadek był zadania, że ani żydzi ani żydówki nie powinny mieć prawa zasiadywać w sejmie jako mniejszość narodowa. Uważał również, że żydzi nie powinni mieć żadnego prawa pozywać Polaków o cokolwiek i rościć sobie prawa do czegokolwiek, co wyrosło na polskiej ziemi, czy to las, czy droga, czy kamienica. Wiem z opowieści, że mówił to odnośnie każdego, kto przybył na teren rzeczpospolitej jako koczownik wygnany z innych krajów za różnego rodzaju malwersacje, spiskowanie, dzieciobójstwa o zabarwieniu okultystycznym. Zaiste, przezorny to był człowiek.

  Ci nasi „przywódcy” to już nawet wstydu nie mają tak ich żyd przeczołgał w błocie.

   • Przypominam Rodakom, że kiedyś ludzie myśleli inaczej i robię to za darmo człowieku o śmieszniej ksywce „JC” (jacek ca-lejb?).

 2. Oj z tymi żydami same problemy !!!!! Żyjmy wreszcie Polacy jak Polacy we własnym kraju !!!!! My się niczego nie musimy wstydzić i za nic przepraszać !!!!! To nam należy się podziękowanie i współczucie !!!!! Skończmy te konflikty wymyślane na udrękę naszą przez WROGÓW. Duda podnieś głowę !!!!!!

 3. jedyna pozytywna rzecz jaka wynika z tej całej żydowskiej bezczelności wobec nas jest taka, że można w końcu mówić otwartym tekstem o tym ze żydzi to NIE są nasi żadni przyjaciele, a wręcz przeciwnie… mam nadzieje ze przyszłe rządy w RP wezmą te zachowanie i postawę obrzezanych pod uwagę, mowie przyszłe rządy bo na ten nie ma co już liczyć.

 4. Duda ……Przypominam tobie matole,że pełnisz obowiązki głowy państwa.Mojej i wszystkich Polaków ojczyzny Polski! Jako Polak i patriota ogłaszam co następuje marionetkowy słomiany ,,misiu,,.Ja i wszyscy polscy patrioci nigdy nie zaakceptują ,,panoszenia,, się żydostwa w Polsce.Nigdy nie oddamy majątku narodowego żydowskim ścierwojadom! To co ścierwojady żydowskie w Polsce przejęły,odbierzemy.NIE dla ,,parchów chazarskich,, !!!

 5. Ogólnie możecie buty pastować Zydom jedno słowo i pół kapitału ucieka z tego kraju i żrecie marchewkę niestety pionki nie wychylajcie się bez przesady

 6. Panie Duda – moim prezydentem już Pan nie jest – Pan upadł i się nie podnosi – Pan jest wasalem z własnego wyboru – czy powinienem w ogóle pisać Pan z dużej litery ??!!

Comments are closed.