Czy to jest śmieszne? Donald, Wołodia, Angela i Baszar nieźle się bawią. Tylko, że za tę zabawę ktoś zapłaci krwią [VIDEO]

Putin, Trump, Merkel i Baszaar Asad. Źródło: YouTube
Putin, Trump, Merkel i Baszaar Asad. Źródło: YouTube

Przezabawny filmik ukazujący z przymrużeniem oka napiętą sytuację na Bliskim Wschodzie. Na Twitterze zamieszczono dowcipne nagranie pokazujące humorystycznie jak wygląda sytuacja na Bliskim Wschodzie.

Sam Tweet podpisany jest tak: Aktualna sytuacja polityczna pomiędzy Zachodem a Wschodem. Sam film zdobywa coraz większą popularność. Widzimy na nim 2 gangi jeden Trumpa i drugi Putina.

Czytaj też: Ziemkiewicz przewidział jak zachowają się Żydzi. Prezydent Izraela Reuven Riwlin ruga prezydenta Andrzeja Dudę i Polaków. „Żądamy, żeby Polska była odpowiedzialna za pełne badanie o Holokauście” [VIDEO]

Następnie widzimy jak samochód z ekipą Donalda Trumpa zajeżdża drogę Baszszarowi al-Asadowi. Nagle prezydent USA wyciąga pistolet i zaczyna grozić prezydentowi Syrii.

Nagle do akcji wchodzi Władimir Putin ze swoimi „zabawkami”. Zresztą zobaczcie sami.

Poniżej nagranie.

Przeczytaj też: Musisz to zobaczyć! Tymi lotniskowcami i okrętami Trump straszy Rosję. Czy na prawdę dziś w nocy uderzy? [GALERIA]

Nczas.com/ Twitter

2 KOMENTARZE

  1. Trump dał się podpuścić tym swoim żydkom ale w końcu ktoś rozsądny mu powiedział, że tym razem Putin przypierdoli w te ich okręty rakietami … i co wtedy dalej? Dlatego – jak sądzę – te zmiany. Przestraszyli się konsekwencji.
    Nie lubię Kacapów i tym bardziej im nie ufam, ale to żyd chce podpalić świat. Dzień w dzień zaganiają Ruskich do narożnika jak dzikiego zwierza a to musi się źle skończyć.

    • A do tego to gazowanie ludzi i dzieci w Syrii żeby stworzyć podstawy do napadu jak w Iraku i jego „broni” atomowej i chemicznej.
      Żyd się rozbrykał.

Comments are closed.