„Polska i Polacy pomagali w nazistowskiej eksterminacji” – prezydent Izraela zrobił to, po co przyjechał

Zrzut z ekranu portalu
Zrzut z ekranu portalu "Times of Israel"

Polacy brali czynny udział w Holokauście, w naszym kraju wzbiera fala antysemityzmu, nasze prawo zakłamuje historię – to zdaniem „The Times of Israel” główne idee, jakie przekazał stronie polskiej prezydent Izraela. Polityk w czasie swojej wizyty nie krył się z tezami, które wskazują nasz kraj, jako jednego z winowajców Zagłady.

„The Times of Israel” w bardzo wymowny i sugestywny sposób podsumował wizytę prezydenta Reuvena Rivlina w Polsce. Zdaniem izraelskiego portalu przekaz, jaki zaprezentowała głowa państwa, podkreśla dotychczasową politykę Tel Awiwu.

Izraelski portal przytoczył wprawdzie słowa Rivlina, który wspominał o Polakach, jako ofiarach wojny i nazizmu. Wyeksponowano jednak te fragmenty, które jednoznacznie wskazują na polski udział w Holocauście.

ZOBACZ: Nieoczekiwany skutek zakazu handlu w niedzielę. Lidl bije się z Biedronką. I w sobotę… spadają ceny

Wygląda na to, że nie mylił się Rafał Ziemkiewicz, który jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnych uroczystości napisał, że prezydent Izraela przyjedzie do Polski, z kolejnymi żądaniami, a jego wizyta będzie służyć wyłącznie podkręceniu, słabnącej ostatnio, antypolskiej nagonki.

Wizytę, podczas której polskie władze, na czele z Andrzejem Dudą okazały się wyjątkowo uległe, można niestety uznać za kolejny już sukces żydowskiej dyplomacji, która sukcesywnie dąży do skłonienia Warszawy do zmiany przyjętych praw.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: „Adrian klękaj!” – postulują internauci. Pełna uniżoności postawa Andrzeja Dudy wobec aroganta z Izraela szokuje [VIDEO]

Nie chodzi wyłącznie o nowelizację ustawy o IPN, ale również i przede wszystkim kwestie majątkowo, które, jak się wydaje znacznie bardziej leżom Żydom na sercu.

Źródło: timesofisrael.com/wolnosc24.pl

16 KOMENTARZE

  • Ludzie zamienili rozum i rozsądek na wykształcenie i wiedzę, ale kto im tę wiedzę przekazuje to już nie wiedzą.

 1. Żyd to rasa podła i parszywa. Nie docenia nic i niczego. Gnany z krajów i miast nauki nie czyni sobie żadnej. Wstrętny, zachłannych i niewdzięczny. Jeśli pomożesz mu – to tego nie doceni. Dąsać się będzie żeś za niego nie umarł. To lud wybrany i inny żaden tak podły nie jest i Boga swego by nie zabił.

  • Żydzi zabili kilkuset Polaków a uwielbiani przez prawiczków Rosjanie zabili milion Polaków.

 2. Polska to jedyny kraj świata, który przeciwstawił się nazistowskiej eksterminacji!

  • I dlatego żydzi tak nas nienawidzą bo mieli wymordować tę biedotę do cna. To samo pisał kiedyś Kataw Zar z Izraela – taki stary porządny żyd któremu całą rodziną zamordowali w getcie. Premier Ben Gurion to nawet nie wpuszczał do Palestyny tych niedoholokaustowanych żydów o czym powszechnie wiadomo i też o tym pisał w NCz! Kataw Zar.

   • Na ocalałych z holocaustu mówiono w Izraelu pogardliwie „SEIFE”…. ( MYDŁO)…

 3. W tej sytuacji normalny rząd zrobiłby dwie rzeczy: odwołał z Tel Awiwu ambasadora „na konsultacje” i rozpoczął procedurę wdrażania sankcji ekonomicznych. W tym miejscu należy przypomnieć, że izraelski sektor zbrojeniowy doi z Polski cieżkie pieniądze za technikę wcześniej wysępioną od Amerykanów (którą zresztą sprzedaje nawet państwom nieprzyjaznym USA, takim jak Chiny, ale to temat na osobną opowieść). Takie sankcje mocno by Izrael zabolały, a Polska mogłaby sobie to samo kupić w Pekinie, w dodatku taniej.

  • ▌▌A jest tego znacznie więcej — choćby rzeka lekką rączką przyznawanych obywatelstw w obliczu palącego się pod nogami okupowanego gruntu, emerytur, czy szeroki strumień w rozmaitym stopniu zakamuflowanych grantów–łapówek…

   Pytania można zacząć od tego, jak znowu „Polska”? A kończyć na odpowiedzialności za zbrodnie żydowskie na Narodzie Polskim.

   .

   ▌▌Cóż, Religia Holocaustu potrzebuje szlamowania żywych ofiar, nie martwych…

   • Religia Holocaustu potrzebuje nie tylko ofiar ale i kasy. Może nawet przede wszystkim KASY.

 4. Dobrodzieje z Izraela i szlachta z NY dbaja bardzo by „antysemityzm” nie zostal zapomniany przez najnowsze pokolenia, i to nie tylko pokolenia Polakow. Uporczywe podtrzymywanie/poggrzewanie nagonki na opornych platnikow staje sie coraz bardziej groteskowe i zamiast oczekiwanych osiagniec, skutki moga byc nieciekawe. Unika sie nieznosnych sasiadow i nie traktuje sie ich jako przyjaciol!

 5. Pan Bog ukaral caly narod zydowski. Recami Niemcow. Za co? Napewno – wierzonce zydzi wiedza! I co dzisiaj robi Izrail?Czy Izrail nie zabija niewinnych ludzi?I Pan Bog wszystko widzi i oceni! I pszyjdzie kara za zabujstwa.Tak bylo zawsze na swiecie – kara pszychodzi do karzdego zabujcy!Czy – do jego potomstwa. Ja wierze w Boga Tylko panstwu pszypominam o Panu Bogu. I – ze polaki – nie mordercy.Ale – mieli nie dobry zond pszed wojna!

 6. IZRAELU — IZRAELU —– OBUDŹ SIĘ I NIE POPEŁNIAJ BŁĘDÓW POTOMKÓW — BO PAN BÓG WYDA CIĘ TWOIM WROGOM

 7. Niech tzw. „Naród wybrany” pilnuje swojego Izraela, bo wkrótce może mieć poważne kłopoty i błagać tych znienawidzonych Polaków, aby ponownie przyjęli w swe progi.

 8. Panie Prezydencie ,; co maja znaczyc slowa skierowane do pana,; przez prezydenta zydow,; zadamy???

Comments are closed.