Atak nożownika w Szczecinie! Rzucił się na dziennikarzy [VIDEO]

Mężczyzna z nożem rzucił się na dziennikarzy, którzy przebywali pod Prokuraturą Apelacyjną w Szczecinie.

Według relacji świadków mężczyzna najpierw kłócił się z kimś na przystanku, a następnie przebiegł przez skrzyżowanie i rzucił się na dziennikarzy.

Na szczęście na miejscu była policja, która oddała strzały ostrzegawcze, mężczyzna zaczął uciekać, ale funkcjonariuszom udało się go zatrzymać.

Nie wiadomo, co było motywem działania nożownika. W budynku prokuratury przesłuchiwany jest sekretarz generalny Platformy Obywatelskiej.

Źródło: wp.pl

10 KOMENTARZE

 1. No widzicie. Tak się kończy monopol policji na broń palną. Gdyby w Polsce wariaci mogli kupować broń palną jak w USA to zginęłoby zapewne parę osób.

    • Po raz kolejny piszę lewaczko,że USA są na 1 miejscu na świecie jeśli chodzi o liczbę broni palnej na 100 osób,a jeśli chodzi o zabójstwa z bronią są dopiero w trzeciej dziesiątce.Więc jak zwykle Twoje komentarze są nietrafne.No ale co się dziwić przecież u lewactwa to normalne.

    • Do 99,75% strzelanin w USA dochodzi w miejscach, gdzie nie można wnosić broni.

    • Teksas jest 3 razy większy od Polski, więc dochodzi tam do trzech razy więcej morderstw.

  • Jakby każdy miał broń, to nikt by nie atakował, ponieważ bałby się.
   W Japonii broń może mieć legalnie tylko policja i mafia morduje ludzi w biały dzień na ulicy.

 2. Ala Wilk jesteś cofnięta umysłowo. Ludzie posiadający broń mogą się bronić przed takimi świrami,wariat nie kupi broni,nie przejdzie weryfikacji. No,ale ty jesteś najmądrzejsza…

Comments are closed.