Zdzisław Kręcina król memów zawitał na Twittera. Jego konto może pobić rekord! [VIDEO]

Zdzisław Kręcina. / fot. Twitter

Zdzisław Kręcina, król memów zawitał na Twittera. Czy konto popularnego działacza PZPN pobije rekord polskiego Twittera w kategorii przyrostu obserwujących podczas pierwszej doby? Ma na to szanse. jego konto ma już ponad 9,5 tysiąca obserwujących!

Dzisiaj 13 kwietnia 2018 roku Zdzisław Kręcina założył konto na Twitterze. Tym razem to nie fejk tylko na pewno on. Dla potwierdzenia, że to oficjalne konto „króla” memów,  zamieścił on nagranie, w którym zaprasza na swoje konto.

Czytaj też: PROGNOZA POGODY: Lato w środku Kwietnia. Temperatury będą sięgać nawet 30 stopni!

„Witam serdecznie. Po kilku latach obserwacji moich nieoficjalnych kont na Twitterze, przyszedł czas na to jedno, jedyne prawdziwe – Kręcina Zdzichu. Dzisiaj jest 13 kwietnia 2018 roku, piątek. Zapraszam do wspólnej zabawy” – powiedział na swoim świeżo upieczony użytkownik Twittera.

W ciągu zaledwie czterech godzin od opublikowania, filmik został podany dalej 277 razy, polubiły go prawie 2 tysiące osób. Pojawiło się także 188 komentarzy, w których zwrócono uwagę na możliwy rekord. W pierwszych dwóch godzinach Zdzisława Kręcinę obserwowało już ponad 4 tys. 300 internautów.

Zdzisław Kręcina to urodzony w 1954 roku w Żywcu polski piłkarz, który najbardziej zasłynął jednak swoją działalnością w roli działacza sportowego. Od 1983 roku pracował w Polskim Związku Piłki Nożnej jako zastępca sekretarza (1983–1985) i sekretarz Wydziału Szkolenia (1985–1988), a także kierownik olimpijskiej reprezentacji Polski (1986–1987).

Później pracował jako dyrektor ds. marketingu i organizacji imprez PZPN. Od 1997 roku był zastępcą sekretarza, a od 18 marca 1999 do 30 listopada 2011 sekretarzem generalnym PZPN. Pełnił także funkcję szefa organizacyjnego ekipy reprezentacji Polski.

Popularność wśród polskich kibiców piłki nożnej oraz twórców internetowych memów Zdzisław Kręcina zdobył jednak w inny sposób. Jak sam przyznawał w wywiadzie dla polskatimes.pl z 2015 roku, kojarzony jest głównie z imprezowym stylem życia.

„Jestem gościnny, jak każdy góral. Myślę, że 95 procent alkoholu w życiu wypiłem służbowo. Kiedy przyjeżdżają do nas przedstawiciele innych federacji albo wyjeżdżamy my, dochodzi do oficjalnych spotkań, na których podaje się alkohol.”

1 KOMENTARZ

  1. Od Szczecina po Wodzisław na prezesa tylko ZDZISŁAW! Nie ma takiej afery której byśmy mu nie wybaczyli! JEST NAJLEPSZY, KOCHAMY GO!

Comments are closed.