Grozi nam III wojna światowa? Jasnowidz Krzysztof Jackowski alarmuje: „Jest to beczka prochu, obok której pali się już spory ogień” [VIDEO]

Krzysztof Jackowski/ YouTube: tagentv
Krzysztof Jackowski/ YouTube: tagentv

Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się z Internautami swoimi kolejnymi przeczuciami. Według Pana Krzysztofa czeka nas eskalacja konfliktów międzynarodowych w najbliższych tygodniach. Jego obawy dotyczą konfliktu w Syrii. Od kilku lat twierdzę, że rok 2018 będzie eskalacją tej wojny.

Oczywiście jego wypowiedź dotyczy napiętej sytuacji w Syrii. Jak sam podkreśla – nie chce straszyć i siać niepokoju ale jak mówi: Od kilku lat twierdzę, że rok 2018 będzie eskalacją tej wojny.

„Mam takie niepokojące przeczucie – już od dłuższego czasu chodzi to za mną – że niekoniecznie w Polsce, niekoniecznie w Europie, ale na świecie może zacząć coś się źle dziać, w sensie poważnym już” – mówi najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Czytaj też: Biały Dom chce pogodzić Polskę z Izraelem. Warszawa to zbyt ważny sojusznik

„To poczucie miałem już, powiedzmy, w styczniu, że przełom kwietnia i maja może być niemiły, niekoniecznie fizycznie, bo może zacząć się coś dziać, że to będzie początek czegoś większego” – dodaje jasnowidz.

Krzysztof Jackowski uważa, że konflikt w Syrii jest zalążkiem III wojny światowej. Jak mówi na nagraniu: „z jednej strony jest potężna Rosja, z drugiej NATO.”

„Jest to beczka prochu, obok której pali się już spory ogień” –  twierdzi jasnowidz.

Poniżej nagranie.

Przeczytaj też: Najnowszy SONDAŻ. W rządowej agencji PiS nokautuje konkurencje. Zaskakujące wyniki opozycji

Źródło: Nczas.com/ YouTube:JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

23 KOMENTARZE

 1. Od czasu do czasu prosicie o różne datki – a to na wolność24.pl, a to dla NCz!, a to dla partii Wolność… Z przeproszeniem – komu mam to niby wpłacać? Ludziom, którzy tworzą portal bazujący na tzw. clickbaicie, z sensacyjnymi nagłówkami „newsów”? Swego czasu NCz! kupowałem i czytałem, to była gazeta na poziomie. (Jak jest dzisiaj nie wiem, bo już nie czytam.) Ale tam było za co płacić. A tutaj?

  Wciąż mam nadzieję, że się ockniecie i zaczniecie pracę nad portalem trzymającym jakiś poziom. Bo póki to się nie stanie, to ani grosza nie dam na wszelkie Wasze inicjatywy, ani ich polecać nikomu nie będę. Bo nie mam zamiaru robić idioty z siebie.

  Naprawdę. Proszę o odrobinę szacunku dla siebie i dla innych.

  • Nie ciemnoty gdyż duchy i reinkarnacja oraz zjawiska paranormalne są faktem. Twój apel jest bzdury.

 2. ja to też przewiduje co pan Jackowski.. Po prostu czytam artykuły co się dzieje na świecie i nie jestem jasnowidzem.. i to samo wiem co p. Jackowski i tak samo mi się moje „wróżby” z fusów spełniają.

  • Ja też to wiem i nie jestem jasniwidzem źle się dzieje i niestety nie będzie dobrze

 3. Pan Jackowski przewidział zwycięstwo Komorowskiego na fotel prezydenta. Jednoznaczne …. :-)

 4. Wynika z tego że zginiemy przez psychoze ludzką która objawi się nam jako głupota czyniąc nas bezradnymi i psychoza zabijając nas czym psychol potrafi nas zabić też przez nas wprowadzane czynności odbierajace komuś życie bo Bóg chcę czyli choroby które powodują naszą śmierć nami bo robimy coś niszcząc kogoś coś siebie bo uważamy że to dobre bo daje nam życie . Informuję jakakolwiek śmierć czegokolwiek to psychoza ponieważ odbiera życie czemukolwiek bez powodu a przecież wszystko chce żyć to dajcie jak sobie te życie czemukolwiek zapewniając odpowiednie temu warunki by żyło w swoich warunkach czyli srodowisku przez waskogoś zrobionym

 5. Ale z niego jasnowidz pierdolony xD nie wysilil się, mógł się zebrać z tą rewelacyjna przepowiednia ze 2 tygodnie przed mediami chociaż, Nostradamus zajebany xD

 6. To niech Pan panie szanowny także wpłynie na bieg wydażeń a nie tylko nam przepowiada. -proszę się uczyć czegoś więcej ,,,,!!!

 7. A ja sie tylko zapytam, kiedy Dudek przestanie srac w pory na slowa:
  „Zadamy odszkodowan za zbrodnie, ktore wam przypisujemy” ?

Comments are closed.