Ziemkiewicz: „W styczniu Izrael zrobił nam wizerunkowe Pearl Harbour, wczoraj wizerunkowy Sedan” [VDEO]

Żydzi, zdjęcie poglądowe/foto: YT

Państwo polskie pozwoliło na wprowadzenie przerażającej ludobójczej ideologii Hitlera i było świadkiem fali antysemityzmu wywołanej przez ustawę, którą właśnie przyjęliście – miał wczoraj podczas wizyty powiedzieć prezydent Izraela. Słowa Riwlina przytoczyło wiele żydowskich gazet i portali. Prezydent Izraela jak dotąd nie zdementował tych doniesień.

„The Times of Israel” powołując się na stenogramy przedwczorajszego wystąpienia prezydenta Izraela, napisał, że polityk oskarżył Polaków o współudział w Holocauście i oświadczył wprost, że Niemcy mieli w Polakach sojuszników, a Zagłada nie osiągnęłaby takich rozmiarów, gdyby nie pomoc innych narodów.

Antypolską opinię szybko podchwyciły inne izraelskie media, a w ślad za nimi portale i gazety na całym świecie. Prezydent Riwlin wciąż nie zdementował prasowych doniesień. Oznacza to najprawdopodobniej, że żydowscy dziennikarze, tak jak twierdzą, wykorzystali oficjalne zapisy z przemówienia.

Andrzej Duda zapytany przez korespondentkę TVP w Brukseli, czy takie słowa rzeczywiście padły, zaprzeczył. Tą samą linię zaprezentował na Twitterze podsekretarz stanu w MSZ Bartosz Cichocki. Problem w tym, że powołał się na nagrania z wczorajszego wystąpienia Riwlina, gdzie, mimo bardzo kiepskiego tłumaczenia słychać wypowiadane przez prezydenta Izraela oskarżenia.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie przedstawiło również własnych, stenogramów z przemówienia. Ograniczenie się do dementowania słów prezydenta Izraela wydaje się środkiem mało skutecznym zarówno jeżeli chodzi o informowanie społeczeństwa polskiego, jaki i opinii międzynarodowej, na którą Żydzi mają znacznie lepszy wpływ niż Warszawa.

Sprawa wzbudziła duże kontrowersje. Odniósł się do niej Rafał Ziemkiewicz, który stwierdził, że strona polska zwyczajnie „gra w głupa”.

Wygląda na to, że Polska po raz kolejny dała się ograć i sprowadzić do roli państwa współodpowiedzialnego za Holocaust. Co bowiem może wywnioskować zagraniczny odbiorca, jeśli widzi izraelskiego prezydenta, który na terenie obozu koncentracyjnego mówi o Polakach mordujących Żydów. Na dodatek nie otrzymuje żadnego sprostowania ze strony polskich władz.

Poniżej fragment transmisji z czwartkowego przemówienia prezydenta Izraela.

Czytaj także: Rząd rżnie głupa? Ktoś tu kłamie. Izrael potwierdza, a Polska zaprzecza. „Polacy przyłożyli rękę do eksterminacji Żydów”

43 KOMENTARZE

  • Odpowiedzialność za holocaust ponoszą głównie sami Żydzi, ci nie z Europy tylko z USA, oni popierali lewicową NSDAP, wspierali ją finansowo, potem byli motorem rozwoju niemieckiego przemysłu zbrojeniowego.

 1. Żydzi zabili kilkuset Polaków.
  Niemcy zabili 3 mln Polaków.
  Rosjanie zabili 1 mln Polaków.
  Prawiczki nienawidzą Żydów a jednocześnie obchodzą urodziny Hitlera, wychwalają czystość rasową i Putina który żałuje upadku ZSRS.

  • „Zapomnialas” przy poprzednim wklejonym tym samym poscie odpowiedziec na pytanie, ktore ci zadalem. Wiec je powtorze. Zakladam, ze Zydow, ktorzy stanowili wiekszosc zarowno wladz jak i aparatu przemocy ZSRR traktujesz jako Rosjan, nie jako Zydow, stad takie „odkrywcze” liczby ci wyszly.

   PYTANIE:
   Skoro Zydom przypisujesz obywatelstwo panstwa w ktorym mieszkali, a panstwa Izrael nie istnialo przed 1948, to kim byli ci mityczni Zydzi, ktorzy zamordowali kilkuset Polakow?

   Zgodnie z twoja nomenklatura oni nie byli Zydami tylko zapewne Rosjanami, Niemcami czy Polakami.

   • No to tym bardziej żaden obywatel państwa Izrael nie mordował Polaków – stąd nienawiść prawiczków do Izraela.

    • Umiesz czytac ze zrozumieniem, za przeproszeniem? Ja ani o nienawisc ani o Izrael nie pytalem.

    • Np. Salomon Morel obywatel państwa izrael, zbrodniaż komunistyczny, odpowiedzialny za eksterminację żołnierzy polskich w obozach, po zakończeniu II WŚ i chroniony przez izrael przed odpowiedzialnością za swoje zbrodnje – nie mordował Polaków.
     Ps.
     Jestem redakcyjnym trollem i wszystko mi wolno!

  • Spróbuję odpowiedzieć jak człowiekowi, chociaż wiem głupi trolu, że i tak nie zrozumiesz. Nik poza tobą Putina nie kocha( ty odmieniasz jego imię przez przypadki kilkanaście razy na dobę). Stwierdzenie, że Putin nie jest odpowiedzialny za całe zło tego świata nie jest oznaką miłości. Przeciwnie według mnie jest wrednym sukinsynem i złodziejem. Mimo to jeśli ten złodziej uratuje dziecko z pożaru to nie nazwę go pedofilem, tylko pochwalę. Natomiast nie będzie to znaczyło, że go kocham.
   Podobna sytuacja jest z Żydami. Jak widać to nie Polacy ich nienawidzą, jest wręcz odwrotnie( wszyscy wiedzą, że za 65 dużych baniek chwaliliby nas przynajmniej przez miesiąc i sadziliby drzewka kolejnym bohaterom). Problem jest w tym, że oni chcą bezczelnie zakłamać historię i wplątać nas w jedną z najohydniejszych zbrodni XX w, z którą jako naród nie mamy nic wspólnego. W takiej sytuacji musimy się bronić, na istytucje państwa jak widać nie ma co liczyć. Na szczęście większość Polaków jest tego świadoma, a to co ty robisz ,to jest sranie pod siebie. Chyba że nie jesteś częścią Narodu Polskiego i ze szkalowania Polaków czerpiesz korzyści? Jeśli nie masz z tego nic, a bryzgasz kałem dla frajdy to nazwanie cię glizdą jest komplementem.
   Milego dnia mimo wszystko.

   • JET – Twoje uwagi sa szalenie cenne, ale ten AloWilczy matolek tego nigdy nie zrozumie. Kieruje sie jakimis popierdolonymi motywami degradacji polskosci, a prymitywizm jakim sie cechuje jest kolejnym przykladem jej pro-syjonistycznych sentymentow, ktore nam dosc jasno przedstawia.
    Jej utarta „prawiczosc” dokladnie swiadczy o limitowanym potencjale intelektualnej sprawnosci.

  • ala wilk Ps.
   Jestem redakcyjnym trollem i wszystko mi wolno! przede wszystkim jesteś niedouczoną kur..ą.

  • Ubwaiłaś mnie niunia tymi „prawiczkami” co to obchodzą w maju urodziny Wybitnego Działacza Socjalistycznego, Adolfa Schieklgrubera, ksywa partyjna Hitler!
   Aważaj niunia, bo te „prawiczki” mogą któregoś dnia zapragnąć udowodnić, że nie są „prawiczkami”. Pytanie tylko, czy na to swoje roz”prawiczenie” również zaproszą reporterów z TVN.
   No i czy doznają tego roz”prawiczeniczenia” z tobą, niunia?

 2. Żydzi zabili tysiące Polaków po 17.09.1939 i do 1953 roku ale skąd Żydówka może o tym wiedzieć.

  • Tysiące? Nie sądzę. Ale na pewno nie miliony jak Hitler i Stalin.
   A wyzwisk przeciwko Żydom jest na prawiczkowych portalach pełno. Wyzwiska przeciwko Hitlerowi, Stalinowi i Putinowi to rzadkość.

   • AloWilk ma kompleksy niewiedzy i poczucie niedowartosciowania. Wyraznie dazy do tego, by ja ktos wreszcie … roz-prawiczyl.

   • Stalin zabijał Żydów? Naprawdę?
    Ciekawa teza! Może prezydent Izraela coś powie w tej sprawie jak się będzie lizał z Putinem? 90% sowieckich oligarchów to Żydzi. Jak przetrwali ten stalinowski holokaust?

 3. ala wilk jest niedoukiem lub kłamcą, tak czy owak jej wypowiedzi nie są godne choćby najmniejszej uwagi.Nie warto tego chłamu komentować, należy tylko informować ze: „ala wilk jest niedoukiem lub kłamcą = trollem”, jeżeli ktoś nie sprawdzi na własną rękę tych „rewelacji” to uwierzy jej lub nie, i na to nic nie możemy poradzić.
  Swoją drogą, jeżeli obecna sytuacja na scenie politycznej nie otworzy ludziom oczu to chyba tylko jakaś wielka tragedia może je otworzyć.

  • Rozumiem że skłamałam że Niemcy zamordowali 3 mln Polaków a Rosjanie 1 mln Polaków?

   • ala wilk jest niedoukiem lub kłamcą, tak czy owak jej wypowiedzi nie są godne choćby najmniejszej uwagi.Nie warto tego chłamu komentować, należy tylko informować ze: „ala wilk jest niedoukiem lub kłamcą = trollem”, jeżeli ktoś nie sprawdzi na własną rękę tych „rewelacji” to uwierzy jej lub nie, i na to nic nie możemy poradzić.
    Swoją drogą, jeżeli obecna sytuacja na scenie politycznej nie otworzy ludziom oczu to chyba tylko jakaś wielka tragedia może je otworzyć.

   • a skąd wiesz, że to byli Rosjanie? ja bym bardziej obstawiał, że Gruzini, bo przynajmniej wiadomo jakiej narodowści był szef państwa które nakazało mordować Polaków.

   • Tak skłamałaś.Nieważne ile milionów Polaków zabiły te chuje(powojenny spis powszechny mówił o ubytku kilkunastu milionów),ważne jest to,że „niedoholokaustowani” Żydzi będąc obywatelami RP dzielą ofiary na polskie i żydowskie.Świadczy to o tym,że te beznadziejne robaki nigdy nie czuły związku z Polską.Mieli polskie obywatelstwo i dokumenty wydane przez RP.Byli Polakami.Polska dawała im możliwości życia,kształcenia się i rozwoju.Tylko nie pierdol,że jest inaczej.Tam samo jest obecnie.Jeżeli jakiś murzyn dostanie obywatelstwo polskie,to jest to Polak czy nie?Tak przynajmniej twierdzi TVN.

 4. R.Ziemkiewicz ma słuszną rację.Konkluzja jest przykra.Rządzący zepsieli.Wygląda na to,że po raz któryś z rzędu wpisaliśmy się na listę kandydatów szmaciarzy roku.Jeszcze żebyśmy zrobili to z wyczuciem czasowym,ale ten gwałtowny zwrot o 180 stopni wobec koszernych przypomina przedwojenną propagandę type nie oddamy nawet guzika.Przeplataną buńczucznymi: a ja się nie boję,bo mam w dupie naboje.Ta błyskawiczna rejterada powoduje iż opowieści o „bochaterstwie ” legend etosu w walce z komuną nie nadają się nawet dla milusińskich.Nic dziwnego,że cała para idzie w gwizdek przy kopaniu grobów,ale nekrofilia jakoś chwały nie przynosi.Czytam o tych głosach oburzenia zawodowych potomków antykomunistów (właśnie tych co nie oddadzą nawet guzika) i pusty śmiech mnie ogarnia.Wg „naszej” stałej propagandy Rosja jest be,zaś USA (obecnie USrael) wyrocznią, tudzież dostawcą wszelkich „cuduf” świata,a nawet omnipotencją i obrońcą demokracji.I gdyby nie internet to może „nasze” władze z nadania zaoceanicznego,a namaszczone przez równie ważną wyrocznię,która jest racj biurem przepustek do nieba z Watykanu,zgodziłyby się,żeby Polska była filią Ziemi Obiecanej.Nagle piorun strzelił w szczypiorek i polski rząd samodzielnie(!) się zbuntował co spowodowało kryzys i burzę na cały miesiąc.Wymagało to tak wielkie zużycie energii umysłowej i nie tylko,że po kilku dniach intifady rząd powrócił do postawy zasadniczej czyli zepsiał nawet porzucając swoje własne credo i przyjął uchodzców.Czym tak zadziwił ogłupiałego suwerena,że nawet słupki przypominają paragraf.Wracając do wątku propagandy (tej oficjalnej),powstała istna dziura (umysłowa)
  której nijak nie da się zaklajstrować.Otóż okazało się,że Polska tak naprawdę nie ma przyjaciół.Zresztą
  któż by miał ochotę przyjaznić się z ratlerkiem?Na dodatek taśmy prawdy od Sowy to sama kwintesencja rzeczywistości.Niestety,ten projekt,czyli „Etos ponad wszystko” się wypalił i pozostały tylko długi,no i TKM.Bo „nasi” nas sprzedali już dawno.Bez wzgl jak się oficjalnie będą żarli o stołki, POPiS nigdy nie posiadał kręgosłupa moralnego.W obecnej sytuacji,nie posiada nawet twarzy,o którą
  tak „walczył” prez Duda.Służbowy uśmiech nr 6 już nie wystarczy. Czy nie nadszedł czas,żeby się zastanowić nad porzekadłem które nam tak często się wmawia; iż dla towarzystwa Cygan dał się powiesić.Na marginesie,możebyśmy wreszcie zrobili remanent i przestali płacić za te mityczne 300 powielaczy.

  • Polacy nienawidzą Rosji bo nie mają zaufania do rosyjskiej technologii. Nawet JKM jeździ BMW a nie Ładą a co do Tupolewa wszyscy wiemy jak było w Smoleńsku.

   • ala wilk -Jestem pewna,że ty jesteś facetem a nie tam żadną alą jak to się przedstawiasz! Że jesteś durny to wszyscy wiedzą,dlatego podszywasz się pokrako pod kobietę! Ja mam nosa do takich oszustów!

    • Slusznie – to wilk przebrany za owieczke, czyli Zyd w pelnej krasie. „Prawiczka” obnazajaca swoje pochodzenie i intelektualna impotencje

  • Proponuję wysłać lotniskowiec Fiona do Tel-Awiwu a lotniskowiec Alik do Waszyngtonu. Wtedy na pewno USA i Izrael spokornieją.

   • Proponuje, bys sie wreszcie przestala produkowac ze swoimi idiotycznymi uwagami, wartymi funta klakow

 5. Pytanie, a co robi teraz Marcinkiewicz? To ten gość, który jako premier zgodził się Żydom na opracowanie ustawy o „zwrocie” majątku żydowskiego organizacjom żydowskim (cudzysłów po to, by podkreślić niedorzeczność mówienia o zwrocie rzeczy komuś, kto nigdy On, ani jego Przodek tej rzeczy nie posiadał). Został za to przez Kaczyńskiego kopnięty w tyłek, ale sprawa wraca najpierw w postaci huraganu oskarżeń o współudział w zbrodniach niemieckich, a skończy się w chwili osłabienia Państwa Polskiego uchwalenia takiej ustawy, o której na wstępie. Trzeba o tym mówić i pisać.

  • Dlaczego prawiczki chcą wprowadzenia ustaw norymberskich?
   Dlaczego spadkobiercy obywatela II RP narodowości polskiej mają mieć prawo do odzyskania majątku a spadkobiercy obywatela II RP narodowości żydowskiej już nie?

   • Nie ma problemu zeby osoby narodowosci zydowskiej odzyskiwaly mienie po obywatelach zydowskich z II RP, jesli sa faktycznymi spadkobiercami. Polskie prawo nie rozroznia tutaj narodowosci. Problem w tym, ze organizacje zydowskie domagaja sie zwrotu mienia zydowskiego z II RP, co do ktorego NIE MA spadkobiercow w rozumienia prawa. Czyli ze po prostu wszyscy ktorym to mienie nalezaloby sie jako spadek zginely w czasie wojny, co nie jest takie dziwne biorac pod uwage holokaust.

    W kazdym normalnym panstwie prawa w przypadku smierci obywatela, ktory nie ma spadkobiercow jego mienie przechodzi na Skarb Panstwa. Dlaczego Zydow ma ta zasada nie obowiazywac i mienie obywateli polskich narodowosci zydowskiej ma przechodzic na rzecz gmin zydowskich, a nie panstwa polskiego?

    • bazyli – temu pokracznemu bez mózgu wilkowi nie tłumacz bo to jakaś pierdoła nie wiadomo jakiego pochodzenia!Z całą pewnością nie jest to Polak !Gdyby był to nie plułby na własny kraj! Takich mamy w tym kraju wielu jemu podobnych! Wymieniać nie trzeba!

 6. PO „robiło laskę USA, za darmo”. PiS robi laskę USA , a w tym samym czasie israel popycha nas w D…
  To jest prawdziwy kierunek, w którym prowadzą nas nasi umiłowani POPiSowscy przywódcy, rociąc z naszej Ojczyzny tanią k…wę.

  • Jak ci się nie podoba emigruj do dumnej Rassiji . Nikt w UE na siłę nie trzyma.

Comments are closed.