Scheuring-Wielgus zaraziła się od Ryśka Petru. Zobaczcie co kobieta wygaduje! VIDEO

Scheuring-Wielgus Radio-Zet
Joanna Scheuring-Wielgus. Foto: twitter/JoankaSW

Mylenie przysłów, mieszanie powiedzonek, demolowanie cytatów to specjalność byłego szefa .Nowoczesnej, Ryszarda Petru. Wydawało się, że po jego dymisji .Nowoczesna już nigdy nie będzie tak śmieszna. To myślenie było błędne.

Pałeczkę dzielnie przejął poseł Piotr Misiło. A, zapewne dla równouprawnienia, doścignąć stara się go Joanna Scheuring-Wielgus. Znana dotąd głównie z tego, że poskarżyła się, że ktoś w sejmie powiedział o niej per „niezła dupeczka” (sic!).

Oto występ posłanki w Polsacie:

Czytaj też: Kosiniak-Kamysz to wcielenia Asada? Żart dziennikarza TVP pozostawia niesmak

7 KOMENTARZE

  • Myślenie PiS/PO sprowadza się do:
   – zaprać człowiekowi, pod pozorem koniecznych podatków, wszystkie pieniądze
   a następnie:
   – 500+
   – mieszkanie+
   – 300 zł +
   – inkubatory
   – chuj-wie-co+
   – inny+

   To, że PiS gra nieczysto to świadczy dobitnie ten ich słynny numer z VAT.
   Ja się pytam: gdzie są ukradzione pieniądze z VAT? Wszak 250 mld. to około 6 towarowych pociągów pieniędzy. Ilość niewyobrażalna. Dlaczego PiS przez ponad 2 lata ich nie odzyskał? Robią z narodu żarty/idiotów czy chodzi o spiżową formułę: my nie ruszamy waszych – wy nie ruszacie naszych?
   Zawsze zwrot VAT był obarczony wysokim ryzykiem poważnej kontroli firmy a wypadku tych 250 mld. cisza. Nie było żadnej kontroli i dalej nie ma? Faktury każda firma ma trzymać 10 lat. Żyd Modzelewski w Studio Polska 14.04.2018 powiedział, że sprawdzenie rocznie 1 mln deklaracji a nawet 5% z miliona jest niemożliwe (sprawdzający urzędnik mógłby dziennie! odzyskać 100 000 zł!)
   A sprawa wydaje się trywialna. Występuje się o zwrot depozytu pochodzącego z kradzieży. Numer rachunku bankowego składa się z 26 cyfr. Numer konta może być zapisany w formacie NRB (Numer Rachunku Bankowego) lub IBAN (Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego) i nie pozwala zagubić nawet jednego grosza. Proste?

   • „chodzi o spiżową formułę: my nie ruszamy waszych – wy nie ruszacie naszych?” – zgadza się i teraz kolei na ruch narodu.

 1. Ta Wielgus jest tak samo d*pnięta jak rysio pierdu! Ten odłam jest siebie wart!!!!

 2. Joanna – czyż może być ładniejsze imię? Ale są osoby, obrzydliwe, które ten wątek burzą.

Comments are closed.