Zieloni odlatują z dymem! Wielbiciel ekologii i homoseksualizmu spalił się w Nowym Jorku, bo „planeta stała się niemożliwa do zamieszkania”

Żródło: youtube
Żródło: youtube

Znany amerykański prawnik, zagorzały obrońca praw homoseksualistów, dokonał samospalenia w Nowym Jorku, żeby zaprotestować przeciwko zanieczyszczeniu środowiska – wynika z listu, który rozesłał do mediów przed śmiercią. Informację podał w niedzielę „New York Times”.

Według gazety, powołującej się na policję, David Buckel popełnił samobójstwo, podpalając się w sobotę w Parku Prospect na Brooklynie. Zgon nastąpił około godziny 6.30 czasu lokalnego (12.30 w Polsce). Przed śmiercią rozesłał e-mail do kilku amerykańskich mediów.

„Zanieczyszczenia w powietrzu, glebie, wodzie, anomalie pogodowe degradują naszą planetę, sprawiając że staje się ona niemożliwa do zamieszkania” – napisał Buckel w liście opublikowanym przez nowojorski dziennik. „Większość ludzi na planecie oddycha teraz niezdrowym, zawierającym paliwa kopalne, powietrzem i dlatego wiele osób umiera przedwcześnie. Moja przedwczesna śmierć poprzez spalenie odzwierciedla to, co robimy sami sobie” – podkreślił.

60-letni Buckel był znanym obrońcą praw homoseksualistów w Stanach Zjednoczonych. Interweniował w wielu głośnych przypadkach dyskryminacji ze względu na płeć. W organizacji LGBT Lambda Legal stał na czele ruchu legalizującego małżeństwa homoseksualne, obecnie uznawane we wszystkich stanach USA.

„Wiadomość o śmierci Davida łamie nasze serca. Jest to straszna strata dla rodziny Lambda Legal, ale także dla całego ruchu na rzecz sprawiedliwości społecznej” – oświadczyła przedstawicielka tej organizacji Camilla Taylor, nazywając adwokata „błyskotliwym wizjonerem prawnym”.

Jak zwykle bez skrupułów byli internauci, którzy zwrócili uwagę, że dokonując samospalenia „zielony” spowodował wzrost stężenia dwutlenku węgla, czym wprowadził Ziemię w stan jeszcze większego zagrożenia…

Zobacz: Podwodna wojna wokół Syrii. Rosjanie wykluczyli z sobotniego ataku brytyjską łódź podowdną

Źródło: PAP

10 KOMENTARZE

 1. Stosunki seksualne i pszyroda – to zupelnie rurzne rzeczy! Ziemia – to drzewa, powietsze, woda – wszystko, bez czego czlowiek zaginie! Czy kto z was morze nie oddychac i rzyc? To morze robic tylko robot, nie czlowiek, nie ptach i zwierze. My zginiemy bez powietsza, wody, slonca i drzew. Ale nigdy nie umremy bez homoseksu.To rurzne kierunki. Nie wiem – czemu podano to razem?

 2. No i właśnie dlatego popieram te samobójcze komory gazowe z azotem. Dostarczać je aktywistom za pół darmo. Niech odejdą bez emisji gazów cieplarnianych, podgrzewania atmosfery, szokowania wrażliwych (co zawsze uchodzi za mikroagresję), a jeszcze da się ich zbiodegradować na cmentarzu. Same plusy. Trupy wrogów płyną z nurtem.

 3. No przecież 28 stopni w połowie kwietnia w Polsce to normalka. Globalne ocieplenie to lewacki mit.

  • Lewacki mit, to globalne ocieplenie spowodowane działalnością człowieka, Alusiu.
   Ma się do tego przyczyniać CO2 wydzielany przez fabryki i samochody. Tymczasem – globalne ocieplenie występuje i to na obu półkulach!
   Przeważająca część przemysłu produkująca CO2 występuje na jednej z nich – północnej (na południowej mamy dodatkowo słynne „lasy deszczowe” zwane kiedyś, jak jeszcze nie tłumaczono za pomocą gugla słowa po słowie, puszczą tropikalną, pochłaniające CO2 i produkujące O2.
   I tu niespodzianka dla lewiczków i Alusi – masy powietrzne półkul się nie mieszają ze sobą.

   • Z tą niunią nie warto dyskutować. Tej niuni trzeba dać smoczek do buzi, grzechotkę do łapki i pampersa między nogi.

    • To prawda. Zwykly troll. Kazda jego wypowiedz, to tylko rzucenie jakiegos sloganu (czesto bez szczegolnego zwiazku z tematem artykulu).

     Ostatnio uwielbia rzucac zaczepki (bo dyskutowaniem tego nazwac nie mozna), ze „Zydzi zabili kilkaset osob, Rosjanie 3, a Niemcy 5 mln Polakow” i dalej oczywiscie klasyczne nawiazanie do Hitlera. W kilku roznych artykulach. NIGDY nie odpowiada na merytoryczne pytania.

     Szkoda karmic trolla.

Comments are closed.