Brutalna codzienność Wielkiej Brytanii. Krwawa bójka w Birmingham. Bandyci rzucili się na siebie z maczetami i nożami [VIDEO]

Bójka w Birmingham. Foto: fb
Bójka w Birmingham. Foto: fb

Do przerażającej i krwawej bójki doszło w Villa Park w Birmingham. Agresywni mężczyzn rzucili się na siebie z pięściami i maczetami w rękach. Kolor skóry bandytów oczywiście przypadkowy…

Jak podaje Daily Mail do ataku doszło niedaleko Villa Park, blisko siedziby stadionu klubu Aston Villa. Film nakręcony telefonem komórkowym pokazuje mężczyznę z maczetą w ręce, oraz innego z nożem.

Są oni prawdopodobnie sprawcami i prowodyrami tej krwawej bójki.

Czytaj też: Prokuratura stawia zarzuty Bogdanowi K. aresztowanemu w sprawie Gawłowskiego. Miał wręczyć posłowi PO pieniądze i podarować apartament w Chorwacji

Jeden z mężczyzn przybiera pozycję, która wskazuje, że ma zamiar atakować, jednak po chwili zostaje powalony na ziemię uderzeniami nożem w głowę!

Do tej krwawej bójki doszło w biały dzień, w sobotę. Co więcej, było to miejsce o sporym natężeniu ruchu samochodowego.

Policja poinformowała, że otrzymała kilka zgłoszeń w tej sprawie. Jednakże nikt nie został aresztowany, ani nikt oficjalnie nie odniósł obrażeń.

-„Otrzymaliśmy kilka zgłoszeń w bójce w okolicach Bevington Road około godziny 6 rano. Kiedy na miejscu pojawili się policjanci, to nikogo już tam nie było. Nikt nie został aresztowany oraz nie stwierdzono, żeby ktoś został ranny. Świadkowie zeznali, że widzieli jednego z uczestników trzymającego maczetę w ręku” – powiedziała rzeczniczka policji w West Midlands.

Poniżej nagranie.

Czytaj też: Bramkarz Legii reanimował uczestników tragicznego wypadku. „Arek próbujący pomóc, tracił na rękach dwa życia…”

Nczas.com/ Daily Mail / polishexpress

15 KOMENTARZE

  • Zbrodni w Wielkiej Brytanii dokonują uchodźcy, których unia wepchnęła siłą.

    • Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.

     Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

     Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie, w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.

 1. Brytole sobie z tym poradzą…, wyślą Polaków, a gdy to nie pomoże to doślą UKRAIŃCÓW !!!

 2. Po pierwszy w Polsce też nie raz z maczetami po Krakowie latali po drugie jak miał grubas nie chwytać maczety jak go 20 chciało kopać?

 3. Ta maczeta to z plastiku pewnie. Spójrzcie na filmik gość leje po plecach maczetą a ten nawet nie krwawi więc jak to coś można nazwać maczetą.

 4. Ogólnie w Brytyjskich miastach panuje syf i dziadostwo, jedynie system podatkowy i emerytalny mają całkiem przyjazny podatnikowi, reszte można sobie darować.

Comments are closed.