Cymański: Jarosław Kaczyński jest dyktatorem. Przeżywam rozkosz, socjalistyczną ekstazę. Moim mein kampf jest…

Tadeusz Cymański. / fot. PAP

Poseł Cymański udzielił wywiadu „Dziennikowi Gazeta Prawna”, w którym przyznaje wprost to, co wszyscy już dawno wiedzą, ale jeszcze żaden z polityków PiS nie odważył się tego powiedzieć. Ujawnia on przerażającą wizję realizowaną przez obecną partią rządzącą.

Jest socjalistą i bolszewikiem, do tego przyznaje, że Jarosław Kaczyński jest dyktatorem, mimo tego wszystkiego poseł PiS popiera działania swojej partii i nie ma zamiaru się z tego wyłamywać.

Nie jest sztuką krytykować, sztuką jest proponować i wcielać to w życie. A co do dyktatury… To jeśli dyktator to ten, który dyktuje albo ma ogromny wpływ, to tak – Jarosław Kaczyński jest dyktatorem – przyznaje wprost Cymański.

Zobacz także: Zaskakująca szczerość Morawieckiego. Przyznaje, że polityka PiS jest poddańczo-postkomunistyczna

Tadeusz Cymański dodaje, że był już moment, w którym nie mógł już dłużej wytrzymać w partii. Co się stało, że dalej w niej jest i twardo broni nawet najgłupszych pomysłów PiS-u? Powiedziałem, że jeśli będziemy pomagać ludziom, to ja zacisnę zęby i będę wszystko przyklepywał. Platforma nie ma brody, ale gdyby miała, to plułaby sobie w tę brodę – tłumaczy polityk.

Bo oni mówili, że wszystko dla dzieci. Oprócz pieniędzy. Moją mein kampf, moją walką, moją obsesją, zawołaniem bitewnym jako socjalisty było działanie na rzecz tych, którym brakuje – dodaje Cymański. Nic dziwnego, że przywołuje „mein kampf”, w końcu każdemu takie słowa skojarzą się z dziełem innego socjalisty.

Co ma na myśli poseł Cymański poprzez działanie na rzecz tych, którym brakuje? Zabieranie pieniędzy w podatkach, a później rozdysponowywanie ich za ludzi w konkretnych celach i większość z tych którym brakuje, wychodzi na tej transakcji na minus. Innym motywem takiego działania jest zabieranie tym, którzy sobie poradzili i rozdawanie tym, którym nie chciało się pracować.

Czytaj więcej: Prezydent Izraela oskarża Polskę o holokaust, a Andrzej Duda ciągle milczy. Czy Prezydent Polski zareaguje?

Teraz przeżywam rozkosz, chwilami nawet, nie chcę porównywać tego do orgazmu, ale powiem, że to ekstaza socjalistyczna, kiedy widzę, co się w Polsce dzieje i co jeszcze będzie działo w kwestiach socjalnych – dodawał Cymański.

12 KOMENTARZE

 1. No to otwarcie przyznali się do tego, o czym wszyscy od dawna wiedzą. Wreszcie „fasada rozpadła się z trzaskiem i wyjrzał zza niej, jak dupa z pokrzywy pysk zły i obrzydliwy”, jak pisze znamienity autor. Mamy wieszczów.

  • Cymański to idiota. Od 29 lat PiS/PO/całareszta:
   – zabrać człowiekowi, pod pozorem koniecznych podatków, prawie WSZYSTKIE pieniądze
   a następnie DAĆ:
   – 500+
   – mieszkanie+
   – 300 zł +
   – inkubatory+
   – nagrody+
   – delegalizacje+
   – cela+
   – chuj-wie-co+
   – inny+
   – C++
   – …+
   To, że PiS gra nieczysto to świadczy dobitnie ten ich słynny numer z VAT.
   Ja się pytam: gdzie są ukradzione pieniądze z VAT? Wszak 250 mld. to około 6 towarowych pociągów pieniędzy. Ilość niewyobrażalna. Dlaczego PiS przez ponad 2 lata ich nie odzyskał? Robią z narodu żarty/idiotów czy chodzi o spiżową formułę: my nie ruszamy waszych – wy nie ruszacie naszych?
   Zawsze zwrot VAT był obarczony wysokim ryzykiem poważnej kontroli firmy a wypadku tych 250 mld. cisza. Nie było żadnej kontroli i dalej nie ma? Faktury każda firma ma trzymać 10 lat. Żyd Modzelewski w Studio Polska 14.04.2018 powiedział, że sprawdzenie rocznie 1 mln deklaracji a nawet 5% z miliona jest niemożliwe (sprawdzający urzędnik mógłby dziennie! odzyskać 100 000 zł!)
   A sprawa wydaje się trywialna. Występuje się o zwrot depozytu pochodzącego z kradzieży. Numer rachunku bankowego składa się z 26 cyfr. Numer konta może być zapisany w formacie NRB (Numer Rachunku Bankowego) lub IBAN (Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego) i nie pozwala zagubić nawet jednego grosza. Proste?

 2. ▌▌Chyba niezłe zioło jara Cymański, na pewno stać go z podatkowych, ale powinien zmniejszyć dawkę, bo wyszło z tego serum prawdy — Cymański mówi jak jest naprawdę w PiS.

  O stosunku do Konstytucji RP coś mówił? Korytarzach humanitarnych Morawieckiego? Planach ws EuroWehrmachtu?

  Bo mając o tym wiedzę z pierwszej ręki mogłoby zacząć być naprawdę niebezpiecznie.

  .

  ▌▌„Kłamaliśmy rano, nocą i wieczorem.”, „I wówczas, zresztą, nic nie robiliśmy w ciągu czterech lat. Nic. Nie możecie mi podać ani jednego poważnego środka rządowego, z którego moglibyśmy być dumni, poza tym, że na końcu odzyskaliśmy władzę z gówna. Nic. Kiedy trzeba będzie rozliczyć się z krajem, powiedzą co robiliśmy w ciągu czterech lat, co mówimy?”, „Nie ma wielu opcji. Nie ma, dlatego, że spieprzyliśmy. Nie tylko trochę, ale bardzo.”

  • ▌▌BTW: W czasie najbliższej dekoniunktury w UE (może nawet już tego lata?) — wzrostu stóp procentowych i wartości dolara cały ten socjalistyczny raj Cymańskiego rozleci się jak domek z kart przy uderzeniu huraganu — będą wtedy problemy z rolowaniem długu i wypłatą emerytur i całej reszty konsumentów socjalu — miejscowych oraz nowo przybyłych…

   Rozpocznie się po bardzo okazyjnych cenach (bo pod przymusem) wyprzedaż całego „zrepolonizowanego” majątku, a z kraju ruszy fala emigracji, razem z pokoleniem 500+…

 3. PiS jako bolszewicka partia narodowo socjalistyczna realizuje marksistowski plan Spinelliego w celu degeneracji ludności i utrwaleniu rządów lewackich pasożytów w tworzonym przez nich totalitarnym eurosocjalistycznym obozie koncentracyjnym czyli marzeniu każdego lewaka.

  • Tak jak oni likwidują płody i zygoty tak samo trzeba ich zlikwidować. Zrobić im późną aborcję.

   • Unia Eurosocjalistycznych Obozów Koncentracyjnych na wzór lewackiej III Rzeszy i ZSRR.

 4. taaaa…. i takie trepy są u władzy… nic dziwnego ze niedługo będziemy ludźmi II kat. zadziobią nas podatkami, kraj oddadzą we władanie żydom, gospodarkę sprzedadzą za 1/4 wartości, będą uczyć w szkole jak zostać dobrym i lojalnym lokajem bez prawa głosu, niepokornych rozstrzelają za udział w grupie terrorystycznej

  • Źydokomuch marksista nie będzie musiał pracować, on będzie urzędnikiem na którego będą pracować Polacy.

Comments are closed.