Leszek Miller ostro masakruje PiS. „Rozdaje na lewo i prawo. Sprawiedliwie, to nie znaczy po równo”

Leszek Miller. / fot. Prt Sc Onet Rano
Leszek Miller. / fot. Prt Sc Onet Rano

Leszek Miller, były premier, był gościem porannej rozmowy w Onecie. Podczas wywiadu były polityk ostro skrytykował Prawo i Sprawiedliwość, między innymi za powszechne rozdawnictwo socjalne.

W ostatnim odcinku „Ucha Prezesa” główny bohater, czyli właśnie prezes dowiaduje się, że jest socjalistą od Leszka z SLD. Jak widać serial znów wyprzedził rzeczywistość, bo teraz ten prawdziwy Leszek ostro jedzie po socjalistach z PiS-u.

Tutaj rozdaje się na prawo i lewo, to mnie akurat razi (…) Ja uważam, że sprawiedliwie, to nie znaczy równo – mówił w rozmowie Leszek Miller.

Zobacz również: Sensacja! Kaczyński wreszcie dowiedział się, że jest socjalistą. I to od Leszka Millera. Czyli nowe „Ucho Prezesa” [VIDEO]

Jak dodawał, taka polityka jest jednak skuteczna i zwiększa poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości. Każdy lubi dostawać jakieś pieniądze i to niezależnie od szerokości geograficznej – tłumaczył Miller.

Miller skrytykował także ostro najnowszy pomysł Jarosława Gowina odnośnie głosowania za dzieci. To jest absolutnie dziwaczne i to jest właśnie karykatura polityki – mówił i dalej ironizował: Mamusiu, zagłosuj na tę partię, która da mi batonik.

Szkoda tylko, że to smutna ironia, bo tak to zazwyczaj działa, tyle, że haczykiem na dorosłych wyborców jest „500 plus”, a nie „batonik”.

Czytaj także: Zaskakująca szczerość Morawieckiego. Przyznaje, że polityka PiS jest poddańczo-postkomunistyczna

9 KOMENTARZE

 1. Od 29 lat PiS/PO/całareszta:
  – zabrać człowiekowi, pod pozorem koniecznych podatków, prawie WSZYSTKIE pieniądze
  a następnie DAĆ:
  – 500+
  – mieszkanie+
  – 300 zł +
  – inkubatory+
  – nagrody+
  – delegalizacje+
  – cela+
  – chuj-wie-co+
  – inny+
  – C++
  – …+
  To, że PiS gra nieczysto to świadczy dobitnie ten ich słynny numer z VAT.
  Ja się pytam: gdzie są ukradzione pieniądze z VAT? Wszak 250 mld. to około 6 towarowych pociągów pieniędzy. Ilość niewyobrażalna. Dlaczego PiS przez ponad 2 lata ich nie odzyskał? Robią z narodu żarty/idiotów czy chodzi o spiżową formułę: my nie ruszamy waszych – wy nie ruszacie naszych?
  Zawsze zwrot VAT był obarczony wysokim ryzykiem poważnej kontroli firmy a wypadku tych 250 mld. cisza. Nie było żadnej kontroli i dalej nie ma? Faktury każda firma ma trzymać 10 lat. Żyd Modzelewski w Studio Polska 14.04.2018 powiedział, że sprawdzenie rocznie 1 mln deklaracji a nawet 5% z miliona jest niemożliwe (sprawdzający urzędnik mógłby dziennie! odzyskać 100 000 zł!)
  A sprawa wydaje się trywialna. Występuje się o zwrot depozytu pochodzącego z kradzieży. Numer rachunku bankowego składa się z 26 cyfr. Numer konta może być zapisany w formacie NRB (Numer Rachunku Bankowego) lub IBAN (Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego) i nie pozwala zagubić nawet jednego grosza. Proste?

 2. Miller tą antysocjalną wypowiedzią najzwyczajniej podkopuje szanse wyborcze SLD. Możecie mnie tu potępiać, używajcie sobie ile wlezie, ale prawda jest taka, że większość ludzi uwielbia socjal i pójdzie bez wahań za tym kto mu go obieca. A pójdzie tym bardziej, że w tym tu akurat przypadku, ten kto to wszystko obiecuje pokazał już, że swoich obietnic dotrzymuje. I tyle w temacie…

  • Socjal plus idiotyczny system podatkowy są gwarancją stagnacji gospodarczej. Dla komunistów z PiS liczy się tylko koryto dlatego jadą po bandzie z rozdawnictwem.

 3. Prawicowy portal ??chyba raczej portal Putina co niby Miller dobrego zrobił oprócz wprowadzenia nas do Unii Europejskiej ??

Comments are closed.