Niebezpieczny wypadek w Zielonej Górze. SUV potrącił kobietę na pasach. Wszystko nagrały kamery samochodu [VIDEO]

Niebezpieczny wypadek w Zielonej Górze/ YouTube: Waldi 78
Niebezpieczny wypadek w Zielonej Górze/ YouTube: Waldi 78

Do sieci trafiło nagranie, które pokazuje, jak wiele szczęścia miała mieszkanka Zielonej Góry. Centymetry dzieliły ją od śmierci lub kalectwa. Na nagraniu z kamery umieszczonej w samochodzie widzimy, jak kobieta została potrącona przez samochód.

Nagranie zostało zarejestrowane kamerą umieszczoną w jednym z samochodów. Jego kierowca zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.

Natychmiast weszła na nie kobieta, która chciała przejść na drugą stronę jezdni. Gdy już niemal jej się to udało, na pasy wjechał jadący lewym pasem rozpędzony SUV.

Przeczytaj też: Conchita Wurst czyli „Muszelka Kiełbasa” ma HIV. „Były chłopak grozi mi ujawnieniem moich prywatnych spraw, a ja nie pozwolę nikomu na to, aby mnie zastraszał”

Jak widać na nagraniu siła uderzenia była wystarczająco duża, by wyrzucić kobietę do góry i obrócić ją o 180 stopni. Na szczęście pokrzywdzonej nic się nie stało.

Jak dowiedziała się „Gazeta Lubuska”, kobieta może mówić o wielkim szczęściu, doznała ona jedynie ogólnych potłuczeń.

Funkcjonariusze policji złapali już tego nieodpowiedzialnego pirata drogowego. Jego prawo jazdy także zostało zatrzymane.

Mundurowi skierują też też wniosek do sądu o ukaranie kierowcy.

Poniżej nagranie.

Przeczytaj też: Bramkarz Legii reanimował uczestników tragicznego wypadku. „Arek próbujący pomóc, tracił na rękach dwa życia…”

Nczas.com/ o2.pl

7 KOMENTARZE

  1. Przez przejście nie przebiega się proszę głupich c…. kobiet. Nawet dzieci to wiedzą.

  2. Jakby nie biegła to może by nie walnęła ją auto, jednakże wina bezspornie KIEROWCY. Za to omijanie na pasach pojazdu co ustępuje pierwszeństwa pieszym mam nadzieję, że stracił prawko

    • Od strony przepisów to masz 100% rację. Moje powyższe uwagi są tylko takie praktyczne „jak przeżyć”, bo wiadomo, że pieszy z autem przy >37 km/h nie ma zwykle szansy przeżycia i stąd to wychylanie się zza samochodu i dalej o jeden pas.

  3. Dlatego trzeba wprowadzić przepisy na wzór Rosji że to samochód ma pierwszeństwo na przejściu dla pieszych, a czerwone światło nie dotyczy SUVów.

Comments are closed.