Szok w Niemczech! Imigrant złapał pięciolatka i skoczył pod pociąg

Zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay.com

Do niesłychanych scen doszło w Niemczech. 23-letni imigrant ze wschodu złapał pięciolatka, który stał na peronie wraz z rodzicami i rodzeństwem, a następnie wskoczył pod nadjeżdżający pociąg.

Do tych scen doszło w Wuppertal na zachodzie Niemiec w czwartek. Mężczyzna chwycił chłopca i skoczył z nim pod pociąg i, mimo że maszynista zobaczył co się dzieje, nie zdążył już wyhamować.

Ostatecznie zarówno imigrant, jak i chłopiec, przeżyli, doznając lekkich obrażeń, a hamujący pociąg przejechał nad nimi. 23-latek to Hindus, który nie otrzymał azylu i miał być deportowany.

Jego zachowanie było prawdopodobnie motywowane chęcią pozostania w kraju. Już na badaniach psychiatrycznych 23-latek stwierdził, że słyszy głosy i prokuratura „musiała” się już nad nim zlitować.

Imigrant prawdopodobnie nie opuści kraju, ale trafi na leczenie do szpitala psychiatrycznego.

Czytaj także: Makabra w hamburskim metrze. Na oczach ludzi imigrant zadźgał nożem swoje dziecko i byłą żonę [DRASTYCZNE WIDEO]

Źródło: express.co.uk

9 KOMENTARZE

 1. To w końcu Hindus czy muzułumanin?
  W USA rdzenny Biały Amerykanin zabił 60 osób na koncercie w Las Vegas.

  • Tego już się nie dowiesz (kto strzelał) bo Amerykanina też zabili czyli wypowiedzieć się nie pozwolili!?
   W Norwegii Breivika aresztowali i nikomu nie „przybili” jego zbrodni.
   Martwi nie mogą się bronić.

  • A ja głupi myślałem , że rdzenni Amerykanie to czerwonoskórzy. Ale mnie oszukali!

 2. Ala, ile Ci płacą od wpisu?
  Po drugie – bycie muzułmaninem nie wyklucza posiadania narodowości….Uważaj, bo cię zwolnią i po wacikach….

 3. ciekawe jest to, ze w koncu lat 90-tych szwabow nie interesowalo to , w jakim stanie psychicznym polski robotnik sie znajdowal na ich budowach, tylko podjezdzali, robili oblawe i tak jak stal w brudnych ubraniach roboczych , odwozili na lotnisko, do samolotu i kase mu oczywiscie zabrali. Ze wzgledu na zly stan nikogo u siebie nie zostawiali, a przy polityce byli ci sami idioci, tylko stali w innych rzedach.

 4. Tak , „słyszy głosy”. Natychmiast deportować jego i mu podobnych. Ale zapewne litościwe, socjalistyczne państwo niemieckie , będzie go „leczyć” na koszt wszystkich Niemców. Taka to dzisiaj lewacka polityka.

Comments are closed.