Jak daleko zajdzie Biedroń? – Sondaż

Lech Wałęsa, Robert Biedroń Foto: PAP /Dominik Kulaszewicz

36 proc. Polaków chce w wyborach prezydenckich głosować na prezydenta Andrzeja Dudę – wynika z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster na zlecenie „Super Expressu” oraz se.pl. Chęć głosowania na przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska deklaruje 26 proc. badanych.

„Liderem sondaży przed wyborami prezydenckimi jest Andrzej Duda. Ale za plecami ma dwóch groźnych konkurentów. Oprócz przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska w wyścigu liczy się także prezydent Słupska Robert Biedroń” – czytamy we wtorkowym wydaniu „Super Expressu”.

Z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster wynika, że na Roberta Biedronia w wyborach prezydenckich chce głosować 19 procent Polaków. „Robert Biedroń może namieszać w wyborach prezydenckich” – ocenia „SE”.

8 KOMENTARZE

  1. To wszystko to teatrzyk dla tych tabunów niedorozwiniętych wyborców, którym co dwa dni sondażownie szlachty jerozolimskiej mierzą poziom rozumu specjalnymi do tego celu sondażami.

  2. No tak, jeszcze tego by brakowało,żeby prezydentem RP został tfu! gej.

  3. żaden z „sondowanych” pajaców nie będzie moim prezydentem… w sumie niezłe towarzystwo: złodziej, pedał i mięczak.
    jak będzie startował G. Braun to raczej na niego zagłosuję, choć parę rzeczy mi w nim przeszkadza

  4. Ale k…..a sondaż super tylko tych trzech tylko dalej róbcie takie sondaże a będziemy mieli tęczowego Prezydenta bo hołota go wybierze ?

Comments are closed.