Niemożliwe. Ziemkiewicz na liście antysemitów. Kapuje Pankowski.

Rafał Ziemkiewicz fot. PAP/Paweł Supernak
Rafał Ziemkiewicz fot. PAP/Paweł Supernak

Rafał Ziemkiewicz znalazł się na liście antysemitów. Spis co roku publikuje „Kantor Centre for the Study of Contemporary European Jewry at Tel Aviv University”.

„Sukcesy od rana. Znalazłem się w dorocznym raporcie „Kantor Centre for the Study of Contemporary European Jewry at Tel Aviv University” o antysemityzmie na świecie. Ponieważ na różnych „listach żydów” umieszczany jestem regularnie, uzupełnienie tego obecnością na liście antysemitów uważam za zawodowy sukces – coś jakby zdobycie „korony Synaju” – skomentował Ziemkiewicz.

Jest jednak trochę dziegciu w tej beczce miodu. Po pierwsze, zostałem tam nazwany „Rafałem Michałem Ziemkiewiczem” (chodzi jednak niewątpliwie o mnie, bo wraz ze mną potępiony został tygodnik „Do Rzeczy”). Po drugie, nie chodzi w ogóle o żadną moją wypowiedź na temat Żydów. Do kategorii „holocaust distorter” zakwalifikowano mnie jako głosiciela tezy, że w II Wojnie Światowej Polska powinna znaleźć się po stronie Niemiec przeciwko Związkowi Sowieckiemu. Problem w tym, że ja takiej tezy nigdy nie postawiłem, ale ponieważ książka Piotra Zychowicza ukazała się wcześniej od mojej, więc mędrcom podobnym sporządzającemu listę czytać się jej już nie chciało. Zychowicza też zresztą nie, poza jednym, pierwszym akapitem.
– dodał publicysta.

Swoją drogą ciekawe, że wg Tel Aviv Uniwersity w tej wojnie była jakaś „German side”. Logicznie może z tego wynikać, że holocaustu dokonali Niemcy, a nie naziści, co nie wiem jak Państwu, ale mnie z daleka zalatuje „holocaust distortion”. Jako autor „polskiej” części raportu podany jest niejaki Rafał Pankowski. Zdumiewające, że centrum Kantora nie stać na lepszych kapusiów.

7 KOMENTARZE

 1. ▌▌Jak to mówią: — Nienawiść zaślepia. No i czy potrzeba więcej dowodów ws. Izraela nienawiści?

  .

  ▌▌BTW: Żydzi i ich szabesgoje od dawna nie mogli wyjść ze zdziwienia wobec Polaków sugerując „antysemityzm bez Żydów”.

  Ależ oni musieli dobrze znać skalę nienawiści swoich żydowskich braci z Izraela! Z góry wiedzieli, że dopiero trzeba poznać Żydów, żeby zyskać choć cień pojęcia, czym naprawdę może być antysemityzm, bo na pewno nie tym sentymentalnym czochrankiem po chrześcijańsku i wciąż po chłopsku poczciwych Polaków w zakodowanej postawie feudalnej — ze zmiętą czapką w ręku i głębokim pokłonie!

  • ▌▌W wyniku opartego na kłamstwach ataku nienawiści ze strony Izraela obecność Izraela w Polsce staje się wysoce niepożądana.

   .

   ▌▌Tymczasem przypomnijmy, bo chyba warto, iż to właśnie rząd PiS udzielił Żydom przywileju handlu polską ziemią rolną — jeśli rolnik, ale Polak, ma finansowy nóż na gardle (kredyty!) nikomu nie sprzeda ziemi na wolnym rynku — rząd zabronił! Musi iść np. do Żyda, który dostał przywilej od PiS i pytać go, czy nie zechciałby łaskawie kupić jego ziemi np. za pół ceny…

 2. Ziemkiewicz przez lata podlizywal sie Zydom. Nawet pracowal dla Michnika. Teraz zostal antysemita.
  Wczesniej dzialal w celu wtracenia Polski do UE, a pozniej zostal narodowym demokrata, zeby bronic niepodleglosci Polski.
  Kto nim kieruje? Nie wyglada na czlowieka, ktory nie wie co robi.

  • Rafał Ziemkiewicz utracił kontakt z rzeczywistością, pracując przez ponad 2 lata w kabareciku piątej klepki, zwanym WtyleWizji, za około 50 tys./mies.
   Niby bogaty a tak naprawdę biedny człowiek.

 3. Kiedy elity żydowskie przeproszą swój naród za Holocaust
  Trebitsch Lincoln do Hitlera: Wie pan, z antysemityzmem będzie coś dopiero wtedy gdy Żydzi wezmą go w swoje ręce. – To pańskie? – Nie to słowa malarza Liebermanna, Żyda jak ja – Ma rację, artysta, po prostu artysta. Żydzi Żydom zgotowali ten los
  1. Adolf Hitler – pochodzenie żydowskie w jednej czwartej (wedle niektórych źródeł w połowie) po dziadku Frankerbergerze
  2. Osobisty lekarz Hitlera Theodor Morell – pochodzenie żydowskie. Faszerował Hitlera zastrzykami ze strychniną, pevitinem i środkami odurzajacymi. Po wojnie przedstawił się Amerykanom ( i oddał w ich ręce) jako bojownik ruchu oporu (jako że truł Hitlera). Zdobył milionowy majątek, który pozostał nienaruszony.
  3. Kochanka Hitlera Ewa Braun- pochodzenie żydowskie. Jej dwie siostry również zatrudnione były u żydowskich pracodawców.
  4. Joseph Goebbels – pochodzenie żydowskie. Pochodził z rodziny hiszpańsko-holenderskich żydów. W szkole wołano nań „Rabbi”.
  5. Hans Frank – pochodzenie żydowskie. Syn żydowskiego adwokata z Bambergu. Jako szef Generalnej Guberni uczynił ją „Judenfreii”.
  6. Richard Heydrich –pochodzenie żydowskie w połowie. Główny wykonawca ostatecznego rozwiazania kwestii żydowskiej. Jego ojciec był żydowskim muzykiem, który w katalogu ze swego czasu występuje jako „Heydrich Bruno właściwie Suess”.
  7. Adolf Eichmann –pochodzenie żydowskie. *(na zdjęciu)
  8. Alfred Rosenberg – główny ideolog nazimu. Pochodzenie żydowskie (szczegółów brak) Urodził się w Estonii.
  9. Moses Pinkeles vel Trebitsch –Lincoln. Pochodzenie żydowskie. Finansował partię Hitlera i gazetę „Voelkischer Beobachter”.
  10. Julius Streicher – żydożerca. Pochodzenie żydowskie.
  11. Lanz von Liebenfels – pochodzenie żydowskie w połowie. Syn żydówki Hopfenreich, wydawca antyżydowskich zeszytów „Ostara”. (Na nich był właśnie znak swastyki w nieco zmienionej formie używany później przez partię nazistowską. Zaszczepiał w Wiedniu swoje idee Hitlerowi. Jego główna teza brzmiała: My kontrrewolucjoniści przyznajemy Żydom prawo do utworzenia własnego państwa w Palestynie. Związał się z żydówką Liebenfels.
  Trebitsch Lincoln do Hitlera: Wie pan, z antysemityzmem będzie coś dopiero wtedy gdy Żydzi wezmą go w swoje ręce. – To pańskie? – Nie to słowa malarza Liebermanna, Żyda jak ja – Ma rację, artysta, po prostu artysta.
  Sam Hitler znał trzydziestu – czterdziestu „wspaniałych Żydów”, których albo całkowicie zrównał z Niemcami, albo nadał im przywileje pół – Żydów. Tysiace pół –Żydów wyłączono spod wszelkich rygorów, co może wyjaśnić karierę Heydricha i Hansa Franka w SS oraz feldmarszałka Erharda Milcha w Luftwaffe Goeringa, wiadomo było bowiem że Heydrich i Milch są pół Żydami, a Generalny Gubernator Polski jest nawet pełnym Żydem”- Hannah Arendt (1906- 1975) – znana pisarka i filozof żydowski.
  Znak czaszki i skrzyżowanych piszczeli na mundurach gestapowców. Skul and Bons (czaszka i piszczele) –organizacja w Stanach Zjednoczonych. Oficjalnie – zasłużona, prestiżowa, organizacja akademicka (korporacja akademicka), windująca swych członków do późniejszych karier.

 4. To musiał mocno dopiec koszernym.Dziwne,że Róża Thun jeszcze nie zabrała w tej sprawie głosu.Może na następnym posiedzeniu PE.

Comments are closed.