– Przestańcie zaglądać w rozporki obcym ludziom – odważnie następca JKM w Parlamencie Europejskim [VIDEO]

Parlament Europejski
Parlament Europejski. / fot. pxiabay.com

To nie jest waszą sprawą, czy ktoś jest kobietą, czy mężczyzną na tym stanowisku – mówił Dobromir Sośnierz, który zastąpił w Parlamencie Europejskim Janusza Korwin-Mikkego. Pierwsze przemówienie członka partii Wolność przypadło na debatę poświęconą równouprawnieniu płci.

No i nareszcie, otwieramy nowy sezon w Strasburgu. Po raz pierwszy zabrałem głos w dyskusji podczas sesji plenarnej PE. Od razu trafił się idealny temat do orki. Jak to zwykle bywa w PE, feministki płakały nad brakiem równości płci – napisał pod videorelacją ze swojego przemówienia Sośnierz.

SPRAWDŹ: Najnowszy sondaż. PiS ratuje spadające notowania, partia WOLNOŚĆ Korwin-Mikkego coraz bliżej Sejmu

Unie Europejska popiera szkodliwą z punktu widzenia wolnego rynku równość płci przy obsadzaniu niektórych stanowisk. Zdaniem eurokratów należy wdrażać programy i regulacje, które nakazują pracodawcom zatrudnianie kobiet i mężczyzn w równych proporcjach.

Oczywiście taka polityka nie ma nic wspólnego z kwestią kompetencji, jakie reprezentuje dana osoba, co ma negatywny wpływ na jakość wykonywanej pracy i pozycje firmy.

ZOBACZ: Czy Biedroń namiesza w wyborach? -[SONDAŻ]

Przeciw takiej linii polityki zaprotestował w swoim przemówieniu Dobromir Sośnierz, który reprezentuje nasz kraj w Parlamencie Europejskim.

Materiał video z jego pierwszego wystąpienia znajduje się poniżej. Przemówienie zdobyło wiele pozytywnych opinii wśród internautów, choć jak stwierdzono, zabrakło tak charakterystycznego dla Korwin-Mikkego stwierdzenia: a poza tym sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona.

4 KOMENTARZE

  1. Brawo Panie Dobromir Sośnierz! Nic tylko merytorycznie trzeba z tymi biurokratami jechać. Tak trzymać!

  2. Przynajmniej mamy jednego posła z jajami w PE.Jednak chyba doczekamy się czasów gdy w dowodach osobistych zamiast rubryki płeć będzie orientacja.Nie tylko polityczna.A jeśli eunuchy europejskie uchwalą tam pozycję: zmienna?Do czego to doszło,żebyśmy ratunku oczekiwali od opalonych.

  3. Brawo Panie Dobromirze Sośnierz ale prawda jest tak, że kto by czego nie mówił – to przy tych debilach -staje się gwiazdą i tytanem rozumu.

Comments are closed.