Rafalala posiedzi. Trzy zarzuty dla transseksualisty

Rafalala. Źródło: YouTube/Polsat -Skandaliści
Rafalala. Źródło: YouTube/Polsat -Skandaliści

Wypowiadania gróźb wobec pokrzywdzonej, naruszenia jej nietykalności cielesnej poprzez oblanie jej kawą oraz znieważenia pokrzywdzonej poprzez wypowiadanie wobec niej słów powszechnie uznawanych za obelżywe – następujące zarzuty postawiono transseksualiście za atak na nastolatkę, poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński.

Decyzją prokuratury Rafała B. zwany Rafalalą otrzymał dozór policyjny do czasu zakończenia czynności procesowych. Ma również zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną.

Prokurator zdecydował, że dwa z trzech zarzutów będą ścigane z urzędu, choć najczęściej prokuratura zajmuje się nimi z oskarżenia prywatnego – chyba że prokurator z uwagi na interes społeczny postanowi o objęciu ich ściganiem z urzędu. W tym przypadku tak postanowił – poinformował rzecznik prokuratury.

SPRAWDŹ: Wałęsa broni łapówkarza z PO – „Upadająca władza chce wywołać strach”

Co ciekawe, mimo zamieszczonego w sieci nagrania transseksualista nie czuje się winny – Podejrzany nie przyznał się i skorzystał z prawa do odmowy złożenia wyjaśnień. Wcześniej w toku dochodzenia policjanci pod nadzorem prokuratury wykonali czynności m.in. przesłuchano matkę pokrzywdzonej, pokrzywdzoną oraz koleżankę pokrzywdzonej, która przebywała razem z pokrzywdzoną, dokonano oględzin nagrania – podano.

Rafalala już wielokrotnie pokazywał, że jest osobnikiem wyjątkowo agresywnym i skorym do naruszania nietykalności cielesnej innych osób. W końcu jednak miarka się przebrała. Mężczyzna odpowie teraz za swoje niemoralne czyny.

Warto dodać, że w obronie pokrzywdzonego stanął Rzecznik Praw Dziecka.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Czy to oligarchowie uciekają z Rosji? Zapakowany złotem samolot nie dał rady wystartować

Źródło: PAP

6 KOMENTARZE

   • jest szansa na bezprecedensową naprawę pewnych pojęć bo skandelem jest zamykanie jakiegokolwiek upośledzonego w wiezieniu
    poza tym ten r to nawet nie jest transseksualista tylko transwestyta czyli ktoś kto niewiele sie różni od tych co pokazują genitalia w parku

 1. ▌▌Nie oglądałem nagrania i nie wiem, kto je wrzucił do sieci, ale tu chyba mamy jeszcze upublicznienie wizerunku nieletniej ofiary przestępstwa — dla niektórych przyczyna samobójstw, więc nie rozumiem, dlaczego najemni urzędnicy państwowej prokuratury nie idą tym tropem? Potrzebne wniesienie oskarżenia?

  Byłoby ostrzeżenie dla naśladowców, żądnych minuty sławy.

  .

  ▌▌„Warto dodać, że w obronie pokrzywdzonego stanął Rzecznik Praw Dziecka.”

  Czyli niby kogo?

 2. No i gitara w ANCLU nauczą tego cwela rozumu, ta jego dupopochwa zagotuje się od nadmiaru wrażeń.

Comments are closed.