Syn urodził się pięć lat po śmierci rodziców. To dzięki medycynie!

Obrazek ilustracyjny. Foto: pixabay
Obrazek ilustracyjny. Foto: pixabay

Dzięki zaawansowanemu rozwojowi medycyna może dokonywać rzeczy jakie jeszcze niedawno określone byłby mianem cudu. W Chinach na świat przyszło dziecko, którego rodzice pięć lat wcześniej zginęli w wypadku samochodowym. 

Rodzice tragicznie zmarłej pary nie mogli się z tym pogodzić. Przypominało im się, że ich dzieci zamroziły swoje embriony pięć lat wcześniej.

„Batalia sądowa w sprawie wykorzystania zamrożonych embrionów trwała prawie 5 lat i – jak pewnie domyśliliście się po tytule tego tekstu – zakończyła się sukcesem. Rodzice tragicznie zmarłej pary otrzymali zgodę od chińskiego sądu na wykorzystanie zamrożonych zarodków” – podaje spidersweb.pl.

Kolejną przeszkodą było znalezienie surogatki. W Chinach jest to nielegalne, więc zwrócono się w stronę Laosu, gdzie w literze prawa można dokonywać takich zabiegów.

Następnym etapem był transport. I tym razem pojawiły się problemy. Linia lotnicza nie chciała zgodzić się, żeby na pokładzie samolotu znalazł się pojemnik z ciekłym azotem, w którym przechowywano zarodki. W końcu udało się je przewieźć samochodem.

Reszta przebiegła zgodnie z planem. Ciąża przebiegła bez komplikacji, a dziecko urodziło się zdrowe. Chłopczyk ma na imię Tiantian. Urodzony w Laosie dostał chińskie obywatelstwo na podstawie badań DNA dziadków.

Zobacz: Następca Korwina w PE: Przestańcie zaglądać w rozporki obcym ludziom [VIDEO]

Źródło: spidersweb.pl

2 KOMENTARZE

  1. „Dzięki zaawansowanemu rozwojowi medycyny” można realizować głupie zachcianki i kaprysy, zwłaszcza jeżeli ma się dostatecznie dużo środków płatniczych.

  2. Kobieta przychodzi do kliniki na zapłodnienie in vitro:
    – Panie doktorze. Syn ma być silny jak Arnold Schwarzenegger, przystojny jak Leonardo DiCaprio i mądry jak Einstein.
    Doktor kiwa głową, daje jej środek nasenny, ściąga spodnie i zabiera się do dzieła, mrucząc pod nosem:
    – Ja ci kurwo dam Schwarzeneggera…

Comments are closed.