Miłość na Titanicu. Młodzi posłowie PO wezmą ślub

Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha/foto: FB
Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha/foto: FB

Mroczne czasy kaczystowskiego reżimu, łamania Konstytucji i praw zwykłych obywateli, a także polowania na przedstawicieli niezależnej opozycji – wszystko to zbliżyło do siebie parę posłów z Platformy Obywatelskiej. Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha potajemnie planują ślub, a ich miłość kwitnie w sejmowych kuluarach.

Panujący w Polsce zamordyzm i pisowski reżim nie są w stanie przeszkodzić prawdziwej miłości. Jest potężniejsza niż spadające słupki poparcia i kolejne blamaże przedstawicieli władz opozycyjnej partii.

Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha z PO, czyli młode pokolenie bojowników o wolność i demokrację, wciąż kryją się ze swoim uczuciem. Jednak dla uważnych obserwatorów już od dawna widać, że między posłem i posłanką coś iskrzy.

ZOBACZ: Nowy sondaż – Nowoczesna poza Sejmem

Na palcu Kingi Gajewskiej dostrzec można pierścionek zaręczynowy, a warto przypomnieć, że 28-letnia członkini PO zaledwie rok temu rozwiodła się ze swoim mężem.

Jak donosi SE.pl, para planuje cichy i skromny ślub, który może się odbyć w sielskiej scenerii ogrodu rodziców Gajewskiej.

Zarówno Gajewska, jak i Myrcha wciąż dementują jakiekolwiek informacje na swój temat. Odmawiają komentarzy i odpowiedzi na pytania.

SPRAWDŹ: Co najbardziej zniechęca do założenia firmy w Polsce

Źródło: SE.pl/wolnosc24.pl

17 KOMENTARZE

 1. Następny rozbił małżeństwo? A kogo to obchodzi zresztą. Gościu i tak pi… jak potłuczony. Swoją drogą, sodomia i gomoria w tym parlamencie.

 2. Mój ulubiony polityczny duet – energiczni, uśmiechnięci i aktywni. Przede wszystkim młodzi! Są świetni

  • Tyle, że AM jakiś super merytoryczny to nie jest. Nigdy nie był, a wystarczy posłuchać jego pieniactwa.

 3. :D poprawił mi chumor autor artykułu :D a i oni super do siebie pasują, powodzenia na nowej drodze życia ! :D

  • Rozsądni – może jak na warunki Platformy. A przecież nikt w PO nie jest rozsądny, bo rozsądek „to zdolność dojrzałego rozumienia świata”.

 4. Tak czułem , ze cos z tego bedzie, sie te relacje oglądało przyjemnie, chociaz jacyś młodzi ludzie a nie jak Krysia i Jarek

 5. To jest już chyba krok do zupełnego oderwania od rzeczywistości, degrengolady jeśli oboje małżonków piastuje państwowe stanowiska.

 6. Wiedziałam, że tak będzie! Mój teść od razu mi mówił, że coś ich łączy, a jak nie to będzie. Dobrze, że tacy ładni i mądrzy, przynajmniej ładnedzieci będą. Nie to co Terlecki i Mazurek. Na tych to cała moja rodzina nie może patrzeć.

 7. Ci to ładni, najgorsi to Ci z PiSu. Jak ładni i mądrzy ludzie się wiążą to może wyjść z tego tylko dobra rzecz!

 8. To dobrze, że mają wsparcie u rodziców! Grunt to się dogadywać.
  Dobra wiadomość na majówkę. Gratulacje!!!Ci POwcy to maja jakieś ładniejsze twarze od tych PiSowskich mord. Tamci to tacy zacietrzewieni.

 9. Chyba nie było jeszcze posłów małżonków. To będzie bardzo ciekawe połączenie. Wspólna pasje to najlepsze co może się w związku zdarzyć.

Comments are closed.