Ponad 10000 żydów dostało Polskie paszporty! Wszytko to za rządów PIS-u. Za te informacje podziękujmy Markowi Jakubiakowi, który zamieścił ciekawe zdjęcie na Twitterze

Marek Jakubiak/ zdj. ilustracyjne/ PAP: Waldemar Deska
Marek Jakubiak/ zdj. ilustracyjne/ PAP: Waldemar Deska

Marek Jakubiak na swoim koncie na Twitterze pokazał bardzo interesujący skan odpowiedzi na jego interpelacje na temat wydawania polskich paszportów w Izraelu. Otóż okazuję się, że w Izraelu wydaje się tysiące polskich paszportów!

Marek Jakubiak, poseł ruchu Kukiz’15 zamieścił bardzo interesujący wpis na Twitterze. Otóż okazuje się, że za rządów Prawa i Sprawiedliwości w Izraelu, który ostatnio tak mocno i bezlitośnie jako naród atakuje nasz kraj tysiące ludzi chce być Polakami!

Czytaj też: Będzie droga „Majówka”? Rekordowe ceny paliwa i ropy na stacjach benzynowych. Wszystko z powodu napiętej sytuacji na Bliskim Wschodzie

Poseł Jakubiak tak pisze:

-” Jeżeli założyć, że w Polsce jest straszny antysemityzm to jak wytłumaczyć ta lawinę Polskości w Izraelu. Przedstawiam odpowiedź na zapytanie odnośnie paszportów wydanych w Izraelu”

Jak widzimy na zdjęciu w roku 2015 w Izraelu wydano 3728 polskich paszportów, w 2016 -3562 a w 2017 – 3530. Co daje nam łącznie w ciągu trzech lat w Tek Awiwie wydano 10820 polskich paszportów.

Tak całą sprawę komentują internauci.

Przeczytaj też: W odmętach lewackiej cenzury. Twitter blokuje konto dziewczyny z zespołem Downa [WIDEO]

Nczas.com/ Twitter

21 KOMENTARZE

 1. Co wy polski rządzie wyprawiacie?Plują nam w twarz a wy im rozdajecie jak świeże bułeczki polskie paszporty? Komu MY naród POLSKI zaufaliśmy?????????????? Dokąd nas prowadzicie?

  • Żeby nam pluli w twarz to trzebaby stać godnie wyprostowanym. Polski rząd czołga się przed nimi.

   • Niestety, winni temu są sami Polacy, dorośli „obywatele” w liczbie 27 000 000, którzy jako przygłupiaści wyborcy, sprowadzają nam na nasze głowy to nieszczęście poprze ciągłe, co 4 lata, wybieranie potomków ubeckich dynastii przywleczonych w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i pomiotem WSI.
    Winny jest głupi Suweren.
    29 lat obserwacji uprawnia mnie do takich smutnych wniosków.

    • Zawsze w ostatnim ćwierćwieczu był ten sam „towar” tylko w innym opakowaniu, czyli wybór pomiędzy dżumą a cholerą.

     • Czasami dobry towar jest, ale schowany, niebłyszczący i niekrzyczączy, ale do tego trzeba wysiłku i samodzielnego myślenia, by go dostrzec.

 2. chyba ten cały pis to partia kontrolowana przez mosad… innego wyjaśnienia nie ma… plują nam centralnie w ryj a te judy i morawieckie mówią ze słonce świeci… oi przejada się na tym zydowaniu przy następnych wyborach, co jak co, ale Polacy nie lubią jak ich ktoś w konia robi… już teraz wiem czemu nie chcą arabów przyjmować, bo żydkom by przeszkadzali w osadnictwie w polin

  • Właśnie mosad – a konkretnie jakże sympatyczny Pan Jonny Daniels, który na prywatnej kolacji kilka tygodni wcześniej (niż oficjalnie) namaścił M.Morawieckiego na naszego premiera.

 3. Jeśli ktoś autentycznie CHCE być Polakiem, to proszę bardzo (jak np. matematyk Tarski). Ale tu mamy chyba do czynienia z czymś innym: z używaniem polskiego paszportu jako furtki do UE. A to jest oszustwo i tak powinno być traktowane.

  • ▌▌„tu mamy chyba do czynienia z czymś innym: z używaniem polskiego paszportu jako furtki do UE. A to jest oszustwo i tak powinno być traktowane”

   DOKŁADNIE TAK.

   Dotyczy to w szczególności umowy Strefy Schengen, gdzie wszyscy kupieni za gotówkę „nowi obywatele” powinni mieć co najwyżej obywatelstwo wewnętrzne — bez swobody poruszania się po Schengen i UE (Włosi już szantażowali, że milionowi swoich nowych przybytków nadadzą obywatelstwo, byle tylko ruszali dalej do innych…). — nb. przyczynek do opowiastek dla dzieci, jak to europejscy mędrcy pracują jedynie dla dobra europejskiego ogółu, znacznie lepiej od tych krajowych ksenofobów i antysemitów…

   Dlatego najważniejsza jest praworządność Strefy Schengen (jeśli w ogóle ma przetrwać) i konkretne kary za nielegalną zwózkę takich nielegałów do Strefy!

   Następna oczywista konsekwencja to czasowe samowykluczanie się ze Strefy Schengen państw, które zbyt brutalnie łamią podjęte zobowiązania i masowo wypuszczają ryzykownych nielegałów dalej do Strefy Schengen (np. Włochy) oraz tych, które same aktywnie wywołują kryzysy migracyjne (np. Niemcy?).

   Czasowe zamknięcie granic razem z wpuszczonymi za sute łapówki milionami groźnych nielegałów powinien być skuteczną zachętą do samodzielnego poradzenia sobie z wywołanym przez siebie problemem i w końcu uczciwy powrót do Strefy Schengen — już bez obcego najazdu.

 4. I bardzo dobrze. Dlaczego niby potomkowie obywateli II RP nie mieliby mieć polski paszportów? Przecież rozdajemy polskie paszporty obywatelom Białorusi, Ukrainy i Kazachstanu.

 5. To zapowiedz kolejnego potopu, a historie mozna juz pisac z wyprzedzeniem faktow. Znowu dojdzie do tego, ze beda w posiadaniu przemyslu i kamienic, a Polacy beda oddawac rodzinna bizuterie i pamiatki za kromke chleba. Mozecie mnie opierdolic za czarne mysli, ktore mnie teraz nadchodza.

 6. PIS to ewenement na skalę światową: filosemiccy przywódcy antysemitów.
  Po napisaniu tych słów jakoś dziwnie skojarzyło mi sie to z żydowskim chrześcjijaństwem więc może nie ma tym wielkiej wirtuozerii?

 7. Polski paszport i dowod ospbosty upowaznoa do staraniw sie.o posady a Brukseli i innych pamstwach Unii .Izraelczyk nie moze jako izraelczyk pracowac w panstwach Unii. Podobnie czynia Amerykanie dostaja polslie paszporty i dowody ospbiste i pracuja w Unii i Polse. Jak narozrabiaja to z kasa wieja do Iraela lub USA jako Amerykanie lub Izraelczycy na ich paszortach

 8. Antysemityzm zakopcił wam wszystkim mózgi, o ile je macie. Niby dlaczego oni chcą mieć polskie obywatelstwo? Jest tu ktoś z inteligencją większą od meduzy?

 9. Jeden głupi i nieprawdziwy wpis, okraszony zdjęciem celowo dobranym do treści i już mamy lawinę równie głupich i antysemickich wypowiedzi fałszywych „przyjaciół” Izraela, i orędowników równie fałszywej „miłości” bliźniego. Ot prawie katolicki duch tego narodu.

 10. Pytanie jest błędnie postawione i przeczy zasadom logiki. To, że w Izraelu jest „tyle polskości” świadczy jedynie o braku antypolskości – występuje on na pewno lecz nie w takiej skali, w jakiej Polacy z własnej autopsji przypisują Żydom. W myśl zasady, że złodziej nie wyobraża sobie, że ktoś inny może być uczciwy.
  Przy skali antysemityzmu w Polsce, antypolonizm żydowski jest szczątkowy.

Comments are closed.