Marek Jakubiak/ zdj. ilustracyjne/ PAP: Waldemar Deska
Marek Jakubiak/ zdj. ilustracyjne/ PAP: Waldemar Deska
REKLAMA

Marek Jakubiak na swoim koncie na Twitterze pokazał bardzo interesujący skan odpowiedzi na jego interpelacje na temat wydawania polskich paszportów w Izraelu. Otóż okazuję się, że w Izraelu wydaje się tysiące polskich paszportów!

Marek Jakubiak, poseł ruchu Kukiz’15 zamieścił bardzo interesujący wpis na Twitterze. Otóż okazuje się, że za rządów Prawa i Sprawiedliwości w Izraelu, który ostatnio tak mocno i bezlitośnie jako naród atakuje nasz kraj tysiące ludzi chce być Polakami!

REKLAMA

Czytaj też: Będzie droga „Majówka”? Rekordowe ceny paliwa i ropy na stacjach benzynowych. Wszystko z powodu napiętej sytuacji na Bliskim Wschodzie

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

Poseł Jakubiak tak pisze:

-” Jeżeli założyć, że w Polsce jest straszny antysemityzm to jak wytłumaczyć ta lawinę Polskości w Izraelu. Przedstawiam odpowiedź na zapytanie odnośnie paszportów wydanych w Izraelu”

Jak widzimy na zdjęciu w roku 2015 w Izraelu wydano 3728 polskich paszportów, w 2016 -3562 a w 2017 – 3530. Co daje nam łącznie w ciągu trzech lat w Tek Awiwie wydano 10820 polskich paszportów.

Tak całą sprawę komentują internauci.

Przeczytaj też: W odmętach lewackiej cenzury. Twitter blokuje konto dziewczyny z zespołem Downa [WIDEO]

Nczas.com/ Twitter

REKLAMA