We łbach im się poprzewracało od tego socjalu! Imigranci się wściekli i oburzeni, bo muszą sami czyścić swoje toalety. „Lepiej było w syryjskich więzieniach”

Toaleta, instrukcja. Obrazek ilustracyjny. Foto: pixabay
Toaleta, instrukcja. Obrazek ilustracyjny. Foto: pixabay

Szok i niedowierzanie. Rezydenci holenderskiego ośrodka dla migrantów są wściekli. Zgodnie z nowymi regulacjami sami muszą myć toalety, z których korzystają. Czy to jest Holandia? – pytają ze złością. Wszyscy ci „lekarze, prawnicy i naukowcy”, których obiecała Merkel, mają wyjątkowo duże wymagania.

Pracownicy ośrodka nie radzili sobie z utrzymaniem czystości w toaletach. Wszystkiemu winny był sposób, w jaki korzystają z nich muzułmanie.

Przybysze zabierają ze sobą do szaletów puszki z wodą w celu podmycia się po defekacji. Problem w tym, że w ten sposób roznosili w toaletach swoje odchody. Władze ośrodka zmieniły politykę i nakazały korzystającym sprzątanie po sobie.

SPRAWDŹ: Ulice spłyną krwią! Lato w Londynie to będzie rzeź – słynny brytyjski lekarz ostrzega

Przedstawiciel władz ośrodka oświadczył, że pomysł polega na tym, aby każdy z mieszkańców czuł się współodpowiedzialny za stan, w jakim znajdują się szalety. Dzięki temu sytuacja miała się poprawić.

Decyzja wzbudziła wściekłość obsługiwanych do tej pory imigrantów. Zaczęto porównywać obóz do syryjskich więzień i co ciekawe, te drugie podobno wypadły według uchodźców lepiej.

Złość przybyszów z Afryki i Azji wzbudził również pomysł wprowadzenia kabin zamykanych na klucz. Od teraz każdy z „gości” ośrodka musi się po niego zgłosić.

W ten sposób władze chcą zmienić przyzwyczajenia imigrantów, którzy po doprowadzeniu toalety do stanu nieużywalności szukali sobie następnej – czystej.

ZOBACZ: Olbrzymi pożar w Krakowie. Ogień pojawił się w środku nocy [VIDEO]

Źródło: voiceofeurope.com

14 KOMENTARZE

 1. Chyba Holendrzy sie mylą. Ten z lewej strony to jednak właściwy sposób … dla jungle brothers.

 2. Zawsze to powtarzam,że to są lenie i brudasy!Jak im tak było dobrze w syryjskich więzieniach po jaki **uj pchają się do Europy? Niech spadają do tego swojego dobrobytu!

  • No bo w syryjskich więzieniach ich nie chcieli, a w Europie im płacą za to że tu przyjechali i zaszczycają europejczyków swoją obecnością. To chyba jasne dla każdego myślącego, że jak się płaci dobrowolnie, to za coś co się chce.

   • Dzisiaj widziałem kolejnego z tych, których PiS podobno nie wpuszcza do Polski. Oczka w dół i przemyka, ale gdyby było ich kilku to by prawdopodobnie mnie zaatakowali, bo przez skwer szedłem. PiS to jednak zakłamana, święto…bliwa partia. Niech się Kaczyński tak nie boi i zniży się do ludu, którego GROM-owcy nie ochraniają. Albo może niech wymyślą program GROM-owiec + dla każdego? Drugi „mocny i niezawisły” to nasz Prezydent, który macha ręką jak jakiś dyrygent orkiestry dętej. Wpuścić im do mieszkań ubogacaczy. Jakby tak kotem się podtarli to by może się zmienił stosunek „genseka” do rzeczywistości.

 3. Najeźdźcy z buszu,zrobili najazd na Europę i jeszcze służących potrzebują ,a wypad skąd przybyli .A może ciotka meklerowa powinna im sprzątać jak ich tak pragnie.

 4. Do buszu wracać i tyłki podcierać ręką , a nie do cywilizacji.

 5. No i czas po temu aby wlasnie tak zaczelo byc w tych ,,kurortach” dla bydlakow z 3 swiata. Co to ma byc to pytanie w ogole?? ,,Czy to jest Holandia” w ich mniemaniu ma polegac na wylacznym wchodzeniu w islamska d..pe az po obcasy butow i czyszczenie g…wna po nich i ich brudow ,tak? Nieee, koniec z tym w koncu. Brudasy i lapserdaki sr..jace cale zycie do dolka w piasku teraz jakie mega wymagania krolewskie maja … cholera. Sprzatac po sobie nie laska bylo. Zatem skoro syryjskie pierdle wg nich sa lepsze od kurortow dla nierobow z afryki, niech se wyjada w ciul!! Po huk tu siedza?? Bezczelne ,chamskie i agresywne z wiecznie roszczeniowa postawa lenie, patologi i swolocz. Gnac to batami tam skad przybylo jak sie nie podoba cos.

  • Zamiast pyskowac zacznij praktykowac nowa procedure srania.Lewackie scierwo przeciez nie zgadza sie z polska polityka emigracyjna.

 6. Zapierdic kazdego brudasa i bedzie spokoj a nie cacksc sie ze szmatami niech wypierdalaja do arabii

 7. Nie rozumiem czemu im ,,tureckich sraczy” kucanych i kawalka szlaucha nie zalozyli, skoro tak im na nich zalezy???

 8. dac im WC jak na ruskim poligonie koło Nowosybirska za czasów ZSRR: dół, 3 sosny nad nim- na 2 sie stoi , jednej sie trzyma. Jak ktos spadnie to ..

 9. Śmierdzące Brudasy czyli adekwatne określenie do ich zachowań wyniesionych z pustyni.

Comments are closed.