Głupota ludzka nie zna granic. Narkotyczna HIKEA czyli składanie mebli z IKEA „na haju” [VIDEO]

HIKEA czyli składanie mebli z IKE na
HIKEA czyli składanie mebli z IKE na "haju".
REKLAMA

Co się z nami dzieje?  Ludzie aż tak się nudzą? Ostatnio popularny był „challenge” wciągania prezerwatyw nosem. Teraz wpadnięto na kolejny „genialny” pomysł, stworzenia serii „Hikea” czyli filmików gdzie ludzie pod wpływem LSD i innych narkotyków składają meble z IKEI!

W pierwszym odcinku copywriterzy BBDO New York Hunter Fine i Alex Taylor, dwoje doświadczonych copywriterów, którzy kilka lat temu spotkali się w agencji BBDO New York i współpracowali przy kilku projektach. Teraz Fine i Taylor stworzyli serię dwóch spotów pod jednym tytułem „Hikea” będącym oczywistym skojarzeniem z nazwą IKEA.

REKLAMA

;Czytaj też: <a href=”https://nczas.com/2018/04/23/we-lbach-im-sie-poprzewracalo-od-tego-socjalu-imigranci-sie-wsciekli-i-oburzeni-bo-musza-sami-czyscic-swoje-toalety-lepiej-bylo-w-syryjskich-wiezieniach/”>We łbach im się poprzewracało od tego socjalu! Imigranci się wściekli i oburzeni, bo muszą sami czyścić swoje toalety. „Lepiej było w syryjskich więzieniach”

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

Jak twierdzą sami twórcy ich filmy mają poruszyć irytujący ich zdaniem problem, który dotyczy wielu klientów szwedzkiej sieci sprzedającej meble. Otóż chodzi o samodzielnego składania zakupionych w IKEA mebli. Twórcy chcieli pokazać ten problem w inny „specyficzny” sposób.

Fine i Taylor nawiązali kontakt z ochotnikami, którzy zgodzili się podjąć próbę złożenia mebli z IKEA będąc pod wpływem różnych środków odurzających. Chodzi p narkotyki takie jak LSD czy grzybki halucynogenne.

W pierwszym odcinku para młodych ludzi Giancarlo i Nicole po zażyciu LSD miała za zadanie złożyć szafkę z IKEI. Jak widzimy na nagraniu Giancarlo i Nicole wygląda na to świetnie bawili w trakcie tego „oryginalnego” zadania, jednak w końcu mimo prób i częściowego sukcesu dają za wygraną i wybierają się odpocząć i zabawić się na placu zabaw.

Poniżej nagranie.

Dodajmy, że „zabawy” i „wyzwania” w internecie połączone z odurzaniem się narkotykami zdobywają coraz to większy rozgłos i popularność. Choćby film, który zamieściliśmy poniżej, przedstawia spacer po lesie po zażyciu LSD. Film ten co prawda jest z 2014 roku ale ma na dzień dzisiejszy ponad 5 milionów wyświetleń.

Jak twierdzi sam twórca, poprzez takie filmy edukuje on społeczeństwo i pokazuję osobom, które nie zażywają ciężkich narkotyków jak czuję i widzi osoba po dawce LSD.

Poniżej nagranie.

Przeczytaj też: <a href=”http://wolnosc24.pl/2018/04/23/krol-europy-i-ostatnia-nadzieja-odsunietych-od-koryta-donald-tusk-juz-przed-sadem-nie-o-nastroj-chodzi-tylko-wazne-sprawy/”>„Król Europy” i ostatnia nadzieja odsuniętych od koryta, Donald Tusk, już przed sądem. „Nie o nastrój chodzi, tylko ważne sprawy”

Nczas.com/ ladbible.com/ Daily Mail

REKLAMA