Michalkiewicz ostro o ustawie 447! „To jest dla Polski katastrofa. Po prostu okupacja” [VIDEO]

Stanisław Michalkiewicz. Foto: nczas.com
Stanisław Michalkiewicz. Foto: nczas.com

Jeżeli ta ustawa zostanie uchwalona, to Polska zostanie wyszlamowana na ponad 300 mld dolarów. Taka suma pojawiła się w liście żydowskiej organizacji Restytucji Mienia z Nowego Jorku w liście do Ministerstwa Sprawiedliwości w Warszawie – komentował Stanisław Michalkiewicz na antenie Radia Wnet.

Publicysta ze smutkiem stwierdził, że polskie władze w sprawie ustawy 447 nie podjęły do tej pory żadnych działań. Mimo iż w USA przebywa obecnie m.in. wicepremier Jarosław Gowin. Nasza dyplomacja nie reaguje zupełnie – mówił Michalkiewicz.

Milczenie pana prezydenta Dudy, milczenie naczelnika państwa Jarosława Kaczyńskiego i milczenie premiera Morawieckiego w tej sprawie wróży jak najgorzej. Dopytywany o brak reakcji polskich władz przez redaktora Gadowskiego, Michalkiewicz stwierdził: […] należałoby tu użyć innego określenia, mianowicie zdrada stanu.

ZOBACZ: Adam Michnik wypłakuje się w niemiecki rękaw. Wszystkiemu winna prawica i Kaczyński

To tylko polska opinia publiczna nie wie, jakie zobowiązania władze państwa polskiego podjęły, a jakieś musiały podjąć, skoro teraz w obliczu takiego niebezpieczeństwa udają, że nic się nie dzieje – oświadczył

Zdaniem Michalkiewicza ustawa 447 stanowi dla Polski ogromne zagrożenie. Akcja amerykańskiej Polonii, choć szeroko zakrojona może okazać się niewystarczająca, żeby wymusić na Izbie Reprezentantów zablokowanie projektu.

Publicysta odniósł się również do rewelacji, które promują niektórzy polscy „naukowcy”. Warto wspomnieć, że w czasie ostatniej debaty w muzeum Polin padło stwierdzenie, iż Żydzi chowali się do obozów koncentracyjnych przed Polakami. Michalkiewicz stwierdził, iż autorzy takich stwierdzeń winni się zastanowić, czy w takim razie naziści rzeczywiście byli tacy źli.

Głosowanie nad ustawą 447 odbędzie się dziś nocy w trybie specjalnym. Nie ma możliwości zgłaszania poprawek a dyskusja została ograniczona do zaledwie 40 min. Więcej o szczegółach projektu ustawy 447 przeczytasz TUTAJ

Źródło: YT

28 KOMENTARZE

 1. Trzeba poczekać aż Kongresu USA przegłosuje ustawę HR 1226, po czym co miesiąc, bez nerwów im komunikować:
  Kwiecień: brygada pancerna US Army – wypierdalać
  Maj: Redzikowo – wypierdalać
  Czerwiec: Patrioty – wypierdalać
  Lipiec: Helikoptery – wypierdalać
  Sierpień: Gaz – wypierdalać
  Wrzesień: Wycieczki z Izraela – wypierdalać

  i na koniec żydzi z Polski – wypierdalać
  Jak tak – to tak
  Nie lubię Kacapów, ale jestem przekonany, że oni by takiego numeru Polakom – jako swoim sojusznikom – nie zrobili.

   • Jesteś pewny, ze to Ruskie? poczytaj dobrze jakiego pochodzenia byli ci,którzy wykonywał wyroki.

   • wilkołakowa lewatywo, Polaków w katyniu wymordowało nkwd czyli żydzi.
    Poducz się szczurze bo widze że podstawowej wiedzy na poziomie 3 kl ci brakuje.
    do książek lewatywo marsz a nie przed netem siedzieć i pierdzielić śmierdzące lewatywne bąki.

   • taaa, Rosjanie!!???! engelking, hartmann, grabowski, gross, michnik, blumsztajn, stuhry, soros, geremek, światło/fleischfarb, wolińska, morel, okrent, chaber, gronkiewicz-waltz, judenrat z GWnianej i setki tysięcy innych to tez…Rosjanie?

    • sssssss – Zapomniales zakonczyc pieknym slowem, zabarwionym miloscia do tej gangreny, czyli : ….WYPIERDALAC !!!!!!
     ( och jak to dobrze uczyc sie od „kibola” )

  • Eee, tam, wystarczy z siłą spokoju wysyłac rachunki za żądania żydowskie do Waszyngtonu. A to na podstawie Art. IV umowy indemnizacyjnej z 1960. Tekst tutaj: treaties.un.org/doc/Publication/UNTS/Volume 384/volume-384-I-5518-English.pdf

   • To jest bardzo pocieszające co napisałeś. Tęga z Ciebie głowa, widzę.
    Ukłony.

   • Dziekuje – zapoznalem sie z ta umowa, na podstawie ktorej kazde kolejne zadania o characterze majacym znamiona BEZPRAWNEJ CHECI WYLUDZENIA DOBR MATERIALNYCH sa bezpodstawne i powolujac sie na ZABRONIONA PRAWEM chec wymuszenia czyjegos majatku, podlega PROCESOWI KARNEMU. Wynika z tego, ze teraz przyszla kolej na nas, by tym gangsterom wytrzec ich zasmarkane nosy.

 2. To jest ZDRADA STANU.Pluje im sie w twarz a oni zachowuja sie jakby deszcz padal.I ci ludzie reprezentuja na zewnatrz 1000 letnia Polske.Wstyd przed reszta swiata.

 3. SM sam się leczy w państwowym szpitalu na serce zamiast u inżyniera Zięby witaminą C. A kto pracuje w państwowych szpitalach?

  • A jeśli ktoś pod przymusem musi utrzymywać państwową służbę zdrowia,to dlaczego ma z niej nie korzystać ?

    • Dokładnie. Lepsza jest witamina C inżyniera Zięby i kozie mleko znachora z Nowego Sącza. Ale SM jednak woli państwowy szpital i sorosową chemię.

  • A tak nawiasem niemoto, to w języku gruzińskim Dżugaszwilli znaczy syn żyda (dżuga = żyd, szwilli = syn, Stalin – to ksywka – czyli zawsze „Stalin”).

   • Według tej logiki w Polsce ten kto ma na nazwisko Niemiec jest Niemcem a kto ma na nazwisko Czech jest Czechem. A kto ma na nazwisko Lis jest Lisem.
    Prawiczkowa logika zawsze doprowadza mnie do śmiechu.

  • Ala wilk, rzucasz ciągle g….a nuż się przylepi co? Nie tym razem kochanie.

 4. Ja Polka z krwi i kości czekam na zwrot swojej własności. Niestety obecna Konstytucja ( bolszewicka )właścicieli traktuje jak obywateli drugiej kategorii. Politycy i partie to głównie lewica mają tego świadomość więc korzystają z władzy uwłaszczeni za Mazowieckiego na majątku państwowym. Zafundowano nam równą nędzę bez możliwości rozwoju niszcząc wszelkiego rodzaju kreatywność dlatego ludzie wyjeżdżają. Komuna trwa dalej. Pan Michalkiewicz niech się zajmie lepiej nad zmianą zapisów Konstytucji bo społeczna gospodarka rynkowa to utopia. Proponuję wyleczyć sie z kompleksów.

 5. Najpierw niech Putin odda Polsce Smoleńsk który Rosja bezprawnie zagrabiła

Comments are closed.