Rozróba w samolocie. Pasażer molestował kobietę. Policja użyła paralizatora! [VIDEO]

Samolot A380. Obrazek ilustracyjny / Źródło: YouTube
REKLAMA

Rozróba w samolocie linii American Airlaines. Jak podaje USA Today młody mężczyzna miał napastować kobietę. Obsługa chciała go wyrzucić, ale on nie chciał współpracować. Do akcji musieli wejść policjanci. Wobec awanturującego się pasażera funkcjonariusze musieli użyć paralizatora.

Według świadków, do molestowania doszło na pokładzie samolotu mającego lecieć z Miami do Chicago. Według relacji CBS Miami, konflikt między Jacobem Garcię a innymi pasażerami rozpoczął się, gdy samolot stał na pasie startowym.

Czytaj też: Jan Paweł II był potężnym egzorcystą! Polski papież w 1982 roku odprawił egzorcyzmy nad opętaną kobietą. „Czegoś takiego w Watykanie nigdy nie widziano”

REKLAMA

Jedna ze współpasażerek i autorka filmu, Liss, opowiadała w rozmowie z Fox13, że mężczyzna dotykał siedzącą obok kobietę. Miał też zachowywać się niewłaściwie wobec agentki przy odprawie. Pracownicy American Airlines usiłowali uspokoić sytuację, przesadzając Garcię na inne miejsce. Ten jednak nie przestawał awanturować się, obrażając innych pasażerów.

Na prośbę linii lotniczych na pokład wkroczyli policjanci, którzy mieli wyprowadzić krewkiego pasażera. Mężczyzna stawiał jednak opór, usiłując pozostać w swoim fotelu.

Funkcjonariusze co najmniej 10-krotnie użyli paralizatora, tłumacząc to agresywnym zachowaniem mężczyzny. Na nagraniach z samolotu widać szarpaninę między policjantami a Garcią, który okrzykami prowokował mundurowych. W końcu funkcjonariuszom udało się z nim uporać. Samolot odleciał z około godzinnym opóźnieniem.

Poniżej nagranie.

https://youtu.be/lbQoBr0y-sg

Przeczytaj też: USA atakuje Polskę! Przed żydowskim lobby ostrzega amerykańska Polonia

Nczas.com/ USA Today/ Wprost.pl

REKLAMA