Wojna komuszków na górze. Biedroń atakuje Jaruzelską

Monika Jaruzelska i Wojciech Jaruzelski/ PAP: Rafał Guz
Monika Jaruzelska i Wojciech Jaruzelski/ PAP: Rafał Guz

Prezydent Słupska Robert Biedroń deprecjonuje Monikę Jaruzelską. Na lewicy trwa już bój pomiędzy ewentualnymi kandydatami na prezydenta RP.

Robert Biedroń zaatakował swoją ewentualną kontrkandydatkę Monikę Jaruzelską.

Czytaj też: Koniec antyprawicowej polityki Facebooka? Zmiana sposobu moderacji

Córka gen. Wojciecha Jaruzelskiego nie jest bynajmniej jakąś ortodoksyjną lewaczką, ale osobą raczej o poglądach zbliżonych do umiarkowanych. Wbrew poglądom lewicy, p. Jaruzelska jest przeciwniczką liberalizacji prawa do aborcji oraz zwolenniczką dostępności religii w szkołach.

Czytaj też: Sensacyjne zeznania Tuska. Zdradził o czym rozmawiał z Putinem na molo. Kłamie czy mówi prawdę?

„Jej poglądy nie mają nic wspólnego z lewicą! Kibicuję SLD, ale obawiam się, że Monika Jaruzelska może skończyć jak Magdalena Ogórek” – stwierdizł prezydent Słupska.

Sama Jaruzelska akcentuje swoje lewicowe poglądy, ale formułuje je następująco: „Co do mojej lewicowości to jestem za państwem świeckim, jestem za tym, aby religia była traktowana jako przedmiot dodatkowy, odbywająca się poza programem lekcyjnym i za państwowe pieniądze. Uważam, że nie należy utrudniać życia wierzącym w Polsce, bo tych jest więcej niż niewierzących. Ale nie uważam, że religia nie może odbywać się w szkole”.

„To nie jest lewicowość! – podkreśla Biedroń. I dodaje, że córka generała może skończyć jak inna „gwiazda” na lewicy, Magdalena Ogórek. – „Tak się może stać. To, co mówi pani Jaruzelska, prawie niczym się nie różni od tego, co mówi PiS”.

Monika Jaruzelska na te zarzuty odpowiada dość rozsądnie: „Cóż, emocje są złym doradcą, szczególnie w polityce. A pani Ogórek jeszcze nie skończyła, jest młodą osobą. Pan Biedroń, jeśli chce łączyć, a nie dzielić, nie może zamykać się w swoich uprzedzeniach, tylko musi otworzyć się na innych”.

Źródło: Super Express

8 KOMENTARZE

 1. Biedroń to syn biednych katolików z Krosna, Jaruzelska to córka komunistycznego dyktatora.

  • Komunistycznego dyktatora którego pochowano z honorami i którego nie pozwolono skazać w tej rzekomo wolnej Polsce.

 2. Powtórzę, że prawdziwy problem to zorganizowana, planowa grabież Polaków. Najlepszym przykładem skąd się wzięło zadłużenie na ponad 5 bln jest takie oto proste przypomnienie. Od 29 lat PiS/PO/całareszta to samo, czyli zainstalowana w ‘44 żydokomuna działa tak:
  – zabrać człowiekowi, pod pozorem koniecznych podatków, prawie WSZYSTKIE pieniądze
  a następnie DAĆ:
  – 500+
  – żydzi+
  – mieszkanie+
  – dostępność+
  – 300 zł +
  – inkubatory+
  – nagrody+
  – delegalizacje+
  – cela+
  – abonament+
  – dostępność+
  – chuj-wie-co+
  – inny+
  – C++
  To, że PiS gra nieczysto to świadczy dobitnie ten ich słynny numer z VAT.
  Ja się pytam: gdzie są ukradzione w osiem lat pieniądze z VAT? Wszak eksponowane przez PiS 250 mld. z karnymi odsetkami to około 6 towarowych pociągów pieniędzy. To jeden budżet państwa. Ilość niewyobrażalna. Dlaczego PiS przez ponad 2 lata wszystkich ich wraz z odsetkami nie odzyskał? Robią z narodu żarty/idiotów czy chodzi o spiżową formułę: my nie ruszamy waszych – wy nie ruszacie naszych?
  Zawsze zwrot VAT był obarczony wysokim ryzykiem poważnej kontroli firmy a wypadku tych 250 mld. cisza. Nie było żadnej kontroli i dalej nie ma? Faktury każda firma ma trzymać 5 lat (odliczając stratę w piątym roku (ostatnim z możliwych do odliczenia straty), będzie musiał przechowywać dokumentację podatkową za rok, w którym wykazał stratę, aż przez 10 kolejnych lat podatkowych) Konta bankowe firmy są obecnie praktycznie „wieczne” Banki niczego nie kasują. Żyd Modzelewski w Studio Polska 14.04.2018 powiedział, że sprawdzenie rocznie 1 mln deklaracji a nawet 5% z miliona jest niemożliwe (sprawdzający urzędnik mógłby dziennie! odzyskać 100 000 zł!)
  A sprawa wydaje się trywialna. Występuje się o zwrot depozytu pochodzącego z kradzieży. Numer rachunku bankowego składa się z 26 cyfr. Numer konta może być zapisany w formacie NRB (Numer Rachunku Bankowego) lub IBAN (Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego) i nie pozwala zagubić nawet jednego grosza. Proste? Więc się pytam: gdzie są ukradzione 250 mld. zł czyli około 6 towarowych pociągów w banknotach 100 zł.
  To wszystko co się dzieje, to teatrzyk dla tych tabunów niedorozwiniętych wyborców, którym co dwa dni sondażownie szlachty jerozolimskiej mierzą poziom rozumu specjalnymi do tego celu sondażami.

  • W Rosji podatki 10% i pensja minimalna 100 euro miesięcznie. Taki masz dobrobyt bez Żydów.

   • ala wilk 25/04/2018 at 05:48

    W Rosji podatki 10% i pensja minimalna 100 euro miesięcznie. Taki masz dobrobyt bez Żydów.
    xx
    Ty jesteś jak ci ruscy z kołchozu, bez idioty urzędnika nie wiedzą co robić i jak żyć.

 3. po zatopieniu SLD Palikot na blogu zacheca do zniszczenia PO doradzając Biedroniowi i Nowackiej wstąpienie do partii Schetyny
  ja mam inny pomysł – Biedroń i Nowacka do PISu!
  terroryści lewaccy i prawaccy łączcie

Comments are closed.