Andrzej dzwoń do Teresy! Niech uratuje dziecko. Prezydent Duda zabrał głos ws. Alfiego Evansa. „Jego małe życie musi zostać uratowane”

Andrzej Duda/foto: YT
Andrzej Duda/foto: YT

Sprawa małego Alfiego Evansa, którego brytyjski sąd praktycznie skazał na śmierć, nie pozwalając na kontynuowanie terapii poruszyła opinię publiczną na całym świecie. Do patologicznej sytuacji jaka rozgrywa się na Wyspach odniósł się prezydent RP Andrzej Duda. Jego małe ciało znów udowodniło, że cud życia może być silniejszy niż śmierć – pisał na Twitterze. 

Lekarze stwierdzili, że choroby o podłoży neurologicznym na jaką cierpi chłopiec nie da się pokonać. Wtedy sąd wydał decyzję o odłączeniu dziecka od aparatury podtrzymującej życie. Rodzicom powiedziano, że ich syn po 5 min. umrze. Tak się nie stało. Brytyjscy medycy i sąd mylili się. Alfie cały czas oddycha. Chęć przyjęcia małego pacjenta wyraził watykański szpital Dzieciątka Jezus w Rzymie. Mimo to sąd na Wyspach nie chce wyrazić zgody na przetransportowanie chłopca do stolicy Włoch.

Do dramatu odniósł się Andrzej Duda, który wyraził swoje wsparcie i nadzieję, że życie małego Alfiego uda się uratować.

Alfie Evans musi zostać uratowany! Jego małe ciało znów udowodniło, że cud życia może być silniejszy niż śmierć. Może wystarczy tylko dobra wola decydujących o tym osób. Alfie, modlimy się za Ciebie i za Twoje wyzdrowienie! – napisał na Twitterze polski prezydent.

Więcej o dramacie chłopca tutaj: Rodzice Alfiego Evansa cały czas walczą. Złożyli odwołanie od zabójczej dla ich dziecka decyzji sądu

 

13 KOMENTARZE

 1. No brawo! Przydało by się zadziałać tak konkretnie, np. pocisnąć Terize Mej i innych marksistòw.

  • To jest celowe odwracanie uwagi od rachunku na 300 000 000 000 $ wystawionego przez żydów. Wszystko wskazuje na to – tajne rozmowy prezydenta w USA, wyjazdy do Izraela, niepełnosprawni … – że PiS umówił się z żydami z USA, że zrobią to łapkami z Waszyngtonu a tu będą grać dalej dobroczyńcę Polaków. Trzeba wybrać czysto polski sejm, złożony z Polaków, po czym co miesiąc, bez nerwów komunikować tym zasrańcom:
   Kwiecień: brygada pancerna US Army – wypierdalać
   Maj: Redzikowo – wypierdalać
   Czerwiec: Patrioty – wypierdalać
   Lipiec: Helikoptery – wypierdalać
   Sierpień: Gaz – wypierdalać
   Wrzesień: Wycieczki z Izraela – wypierdalać

   i na koniec żydzi z Polski – wypierdalać
   Jak tak – to tak
   „Tajemniczy don Pedro” podpowiada:
   Eee, tam, wystarczy z siłą spokoju wysyłac rachunki za żądania żydowskie do Waszyngtonu. A to na podstawie Art. IV umowy indemnizacyjnej z 1960. Tekst tutaj: treaties.un.org/doc/Publication/UNTS/Volume 384/volume-384-I-5518-English.pdf

   Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób!
   Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

   • Ojciec Augustyn Pelanowski OSPPE, znany i charyzmatyczny duszpasterz zdradza trochę tajemnic odnośnie proroctwa dla prezydenta Andrzeja Dudy. Oto słowa Pana Jezusa „Dałem wam znaki w Legnicy i Sokółce. Kto z was wie, dlaczego wam je dałem? Kto się tym przejął? Czy dalej wielu z was będzie przyjmować Komunię Świętą w stanie grzechu tylko ze względu na wstyd przed ludźmi? Czy Ja kapłanom lub osobom Mnie poświęconym pozwoliłem bez spowiedzi przyjmować Komunię? Czy pozwoliłem bez spowiedzi wam, dzieciom Kościoła, chodzić do Komunii? Kto wam na to pozwala? Czy nie wiecie, że jeśli do Mojej Krwi się nie uciekniecie, wasza krew się poleje? Szanujcie Eucharystię i brońcie jej, bo bliski jest zamach na nią. Nie śpijcie! Kiedy uczniowie spali w Ogrodzie Oliwnym, stracili Mnie i dopiero po zmartwychwstaniu zobaczyli. Czy wy też tak chcecie? Czy chcecie, bym odszedł od was, by Mnie wam zabrano? Okażcie przywiązanie do Mnie! Czy tylko z nazwy jesteście Słowianami, czyli ludźmi słowa? Jakież przywiązanie wasze do Mojego słowa? Czy tylko z nazwy jesteście Polakami – a nie dlatego, że na polu was znalazłem, we krwi i w wygnaniu, okupacji i niewoli Czemu szukacie nowych panów poza granicami swojego królestwa? Ja jestem waszym Panem, więc nie szukajcie panów, bo znowu staniecie się niewolnikami – mówi Pan. – Czy wasz prezydent nie nazwał mnie królem? To czemuż się lęka i uśmiecha do władców tego świata? Powinien płakać przede Mną, a wysłucham go, a nie uśmiechać się do władców zaprzedanych kłamstwu. Nie musi nikomu się podobać, tylko Mnie, a wzmocnię wasz kraj i wywyższę! Ja swoją Krwią wybielam wszystko. Dałem wam dwa znaki, i inne, lecz dlaczego nie rozumiecie, po co uczyniłem te cuda eucharystyczne? – mówi Pan.

 2. Aaronie Juda: wydal 4 brytyjskich dyplomatów… przecież to mordercy, tym razem nie trzeba niczego udowadniać, nie tak jak w tej sprawie skripala

 3. Juda zajmuje się komentarzami na Twitterze bo i tak nie ma nic do roboty(wszystko za niego robi mosad)

 4. Myślałem, ze nic bardziej parszywego niż Komor czy Kwas jako prezydent się Polsce nie trafi, ale patrząc na jude widzę, ze się pomyliłem.

  • Fakt! Najbardziej przykre jest jak ojciec narodu, zajdzie Cię niespodzianie od tyły.

 5. Najpierw twierdziliście że UE jest zła i lewacka a teraz chcecie sprowadzić to biedne dziecko z Wolnej Wielkiej Brytanii do lewackiej UE?
  Prawiczkowość to stan umysłu.

 6. Tytuł absolutnie niestosowny, bo sprawa jest bardzo poważna . Choć to jednostkowy przypadek to pokaże czy cywilizacja zachodnia osuwa się w stronę cywilizacji śmierci , czy są jeszcze jakieś szanse na odwrócenie tego dryfu.

 7. Ala Wilk, widać, że nie tak dużo rozumiesz i nie ma powodu, aby epatować zgorzknieniem.
  Chcesz poświęcić to niewinne dziecko na ołtarzu poprawności politycznej czy zwyczajnie zawalczyć o nie??!!

  • Przecież to w UE jest poprawność polityczna a Wielka Brytania wstała z kolan!!!

 8. Dlaczego PAD ma się wtrącać w wewnętrzne sprawy Wielkiej Brytanii? Do tej pory czepialiście się Sorosa że wtrąca się w wewnętrzne sprawy Polski i Węgier.

Comments are closed.